پوشاک و زیبایی

استروبینگ مو چیست ؟/ نکات آرایشگری

استروبینگ

استروبینگ مو چیست ؟/ نکات آرایشگری

متد های آرایشی جدید

سایه و روشن

همانطور که توی متد آرایشی استروبینگ ، شما با استفاده از متد سایه و روشن ، تمام تلاش تون رو می کنید تا با رنگ روشن قسمت های خوش فرم صورت تون رو برجسته تر نشون بدین و حسابی توی چشم بیاین و خیره کننده بشین .می تونید همین روش رو برای رنگ آمیزی موهاتون در نظر بگیرید و موهاتون رو از اون چیزی که هست پر پشت تر ، براق تر ، سالم تر و پر از سایه های روشن نشون بدید .

شما با استفاده از متد استروبینگ می تونید یه نقشه ی حسابی برای موهاتون بریزید و به اون ها جلوه ی خوبی بدین .

اگه قرار متد استروبینگ رو روی موهاتون اجرا کنید ، باید بدونید که این متد از بالای موهاتون شروع میشه و از پایه ی رنگ بلوند تیره به سمت بلوند روشن و خامه ای میره . به این شکل که وقتی یک نفر به شما از روبرو نگاه می کنه بالای موهاتون بلوند تیره است و پایین روشن و به نظرش اینطور میاد که پایین موهای شما حسابی پر پشت و حالت داره .پیچ و تابی که این رنگ ها به مو های شما میده جذابیت شما رو چندین برابر می کنه . اگه از این روش برای موهاتون استفاده کنید ، اینطور به نظر میرسه که هیمشه روی مو هاتون یه نور قشنگ و خیره کننده وجود داره ، نوری که پایین مو هاتون رو حسابی شاداب و پر حجم و ریشه های مو رو منظم و سالم نشون میده .

استروبینگ مو

نور بندازین برای اینکه این متد خیلی خوب روی مو هاتون جواب بده ، باید از آرایشگرتون بخواین روی زمینه طبیعی مو هاتون تکه های لایت دربیاره اما به شکل که قسمت بالای لایت تون رو خیلی نازک برداره و از پایین تک های بیشتری رو داخل فویل بذاره . طوری که وقتی موهاتون رو شستین ، همون حالت از تیره به روشن حسابی روی مو های شما مشخص باشه .بعد از اینکه کارتون در این قسمت تموم شد ، از آرایشگرتون بخواید با یک رنگ روشن تر از پایه های هایلایت تون شروع کنه به سایه انداختن توی موهاتون و اون ها رو از چیزی که هست یک مقدار روشن تر نشون بده . به طوری که انگار توی مو هاتون نور افتاده و داره می درخشه . استروبینگ مو مخصوصا برای فصل تابستان همراه با آرایش برنزه ملایم بسیار شیک میشه .

بلوند تیره و روشن مو

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

استروبینگ مو چیست ؟/ نکات آرایشگری
تیره روشن کردن مو

 

استروبینگ مو چیست ؟/ نکات آرایشگری

زمینه موی طبیعی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن