هنر و سرگرمی

استعداد هنری متولدین ماه ها

شخصیت شناسی متولدین ماه ها

استعداد هنری متولدین ماه ها

فروردین

او به عنوان جوانترین و پر انرژی ترین هنرمند در بین دیگر ماه ها

گرایش وصف ناپذیری به چیز های نو دارد .او عاشق ساختار و فرم است و می تواند هم در هنر های تجسمی و هم در ادبیات خوش بدرخشد ، اما سرشت احساسی او همراه با جاه طلبی و نو گرایی اش ، هنر هفتم (فیلم) را به بهترین عرصه برای شکوفایی استعداد هنری او تبدیل کرده است .  صنعت فیلم و فیلم سازی پر است از متولدین فروردینِ کمالگرا که هنگام قرار گرفتن در یک پروژه خلاق خود را برای نوآوری و رساندن آن به کمال را بکار می گیرند.

 

ادریبهشت

هنرمندان متولد اردیبهشت ماه تحت تاثیر سیاره ونوش (زهره )

در میان گستره وسیعی از هنرمندان از شکسپیر گرفته تا سالواتور دالی قرار میگیرند. متولد اردیبهشت به معنای واقعی کلمه با هنر زندگی می کند و بزرگ ترین انگیزه اش باقی گذاشتن شاهکاری با ارزش و ماندگار از خود است . گرایش درونی او به ضبط و ثبت و مالکیت ایده ها باعث علاقه اش به هنر ها و صنایع دستی شده اما در دنیای امروز رشته های نقاشی و بخصوص عکاسی به عرصه شکوفایی بیشتر استعداد های هنری او تبدیل شده است .

 

خرداد

نفوذ عطارد (مرکوری) بر روی هنرمند متولد خرداد

به همراه عنصر وجودی هوا و شخصیت راوی اش او را به مستعدترین هنرمند در عرصه نویسندگی ، ادبیات ، شعر و داستان کرده است .”روایت ” واژه کلیدی در هنر متولد خرداد است و تاثیر آن در آثار متولدین خرداد فعال در دیگر رشته های هنری کاملا آشکار است و نوشتن و روایت کردن به هر شکلی ، از زندگی نامه ، رمان ، داستان و جستار گرفته تا روزنامه نویسی و مقاله نویسی مملو از نشانه های استعداد ذاتی و درونی او در هنر نویسندگی و هنر روایت کردن است .

 

تیر

نفوذ ماه بر روی هنرمند متولد تیر

نه فقط باعث تغییرات احساسی ناگهانی او می شود بلکه دلیل بی قراری جسمی او نیز هست .به همین دلیل حرکات تکراری و یکنواخت دست ، مثل بافندگی و طراحی اشکال و الگو های بصری باعث ایجاد علاقه او به تجمل و مد او را به بخت اول در ‌طراحی لباس و مد تبدیل کرده است .هنرمند متولد تیر توانایی و استعداد بوجود آوردن هدفمند الگو هایی را که خلق آن ها به مهارت و پشتکار زیادی نیاز دارند را دارد و این یعنی استعداد فراوان در طراحی لباس و صنعت مد

 

مرداد

معروفترین کلیشه ، استعداد هنری متولد مرداد را فقط در رقص و بازیگری می بیند ؛

ولی بسیاری از هنرمندان موفق مردادی وجود دارند که خوانندگی ، نقاشی و حتی نویسندگی را بر رقص و بازیگری ترجیح می دهند .اما این غیر قابل انکار است که سکوفایی استعداد و موفقیت هنری متولد مرداد با هنر های احساسی ، عاطفی و اغراق آمیز گره خورده است . خورشید ستاره حاکم بر متولد مرداد او را به سمت مرکز صحنه و جلوی دوربین می کشاند تا او با قرار دادن خود در یک کارکتر و استفاده ماهرانه از صورت و بدن خود برای انتقال معنا تماشاگران را مجذوب کند . اگر جنیفر لوپز مردادی می تواند چرا او نتواند ؟

 

شهریور

تعداد هنرمندان متولد شهریور و تنوع رشته های هنری آن ها

بخاطر نفوذ عطارد و ولکان (رب النوع آتش و فلزکاری) نسبت به دیگر ماه ها بسیار چشمگیر است . او حتی اگر هنرمند هم نباشد منتقد خوبی است و درک صحیحی از موضوعات هنری دارد. هنرمند شهریوری با قدرت تجزیه  و تحلیل و پردازش خارق العاده اش استعداد بی نظیری در بسیاری از رشته های هنری از خود نشان می دهد ، اما تعداد کمی از آن ها بمانند طراحی گرافیک (گرافیک دیزاین) می توانند امکانات نا محدود به همراه امکان استفاده از تکنولوژی و فناوری های نوین به او بدهند تا دیدگاه های خود را با جزئیات بیشتری انتقال دهد و اثر های کاملتر و والاتری خلق کند .

 

مهر

نفوذ سیاره ونوس (زهره)  استعداد او را در هنر های تجسمی بسیار بالا برده است .

او دارای یک استعداد پنهان قدرتمند و خلاق به همراه درک استاتیکی است که می تواند هر شیئی را به چیزی دوست داشتنی و زیبا تبدیل کند .‌ شاید استعداد هنرمند متولد مهر در طراحی و ساخت جواهرات  کمی پر زرق و برق به نظر برسد و گمراه کننده باشد زیرا او حتی با سر هم کردن تکه های بریده شده از مجلات هم می تواند اثر زیبا و آرامش بخشی خلق کند .  این استعداد درونی و خودِ واقعی او را ، هنگامی که با قلم های رنگارنگ جزئیات  کارهای معمولی روزانه خود را یادداشت می کند هم می توان دید.

 

آبان

از آنجا که برای هنرمندِ آبان ماهی هیچ حد وسطی وجود ندارد

می توان فهمید که هنر او تا چه حد می تواند تاثیر گذار و افراطی باشد . متولد آبان در هنر خود را همیشه در لبه پرتگاه و نابودی می بیند و این هر چقدر هم نادر باشد باعث نوشته های کوچک و به شدت تاثیر گذاری در قالب شعر و ترانه می شود .ادبیات و موزیک به او این امکان را می دهد که با استعداد کم یاب خود ، با نور هستی ارتباط برقرار ند و انسان ها را به حرکت درآورد و با خود همراه کند .

 

آذر

شخصیت راوی هنرمندِ متولد آذر

باعث شده که او در هنر های نمایشی و نویسندگی شعر و داستان استعدادی ذاتی داشته باشد ، اما کمتر هنری به اندازه نقاشی به او آزادی و آرامش خواهد بخشید . او قابلیت این را دارد که در تمام سیک های این کلاسیک ترین رشته هنری از پاپ آرت و روکوکو گرفته تا اکسپرسیونیزم و رومانتیسیزم بدون در نظر گرفتن زمان به پرواز درآید و در گوشه امنی تمام زندگی خود را آزادانه روی بوم نقاشی بریزد.

 

دی

رعایت نظم و مقررات ، سخت کوشی و پشتکار به همراه تفکرخلاق و نوآورانه در هنرمند متولد دی ماه ، او را به فردی استثنائی تبدیل کرده که توانایی جابجایی مرزها در هنر را دارد .ایده آل ترین هنر برای این استعداد ها معماری است . او در عین حال که ساختار را دنبال می کند به سمت نوآوری هم می رود . در مقیاس کوچکتر استعداد هنری او را می توان در رشته هایی مثل سرامیک و سفالگری مجسمه سازی و دکوراسیون داخلی دید که در عین حال که حس منحصر به فرد بودن ایجاد می کنند ، به مهارت و تکنیک های خاصی هم نیاز دارند .

استعداد هنری متولدین ماه ها

بهمن

برای متولد بهمن همه چیز هنر است .

سراسر زندگی بشری قطعات متنوع عشق و حقیقت است که دائما در حال تغییر هستند . فرزند اورانوس با این طرز فکر می تواند در طیف وسیعی از رشته های هنری از خود استعداد نشان دهد . او می تواند یک نقاش یا فیلم ساز سورئال یا یک هنرمند پرفورمنس باشد ، اما استعداد حقیقی متولدین بهمن در توانایی تفکر خارج از چارچوب و رهایی از کلیشه ها و سنت هاست که حتی به او قدرت ابداع  و اختراع سیک هنری انحصاری و منحصر به فرد خود را می دهد .

 

اسفند

ذهن پیچیده ، حساسیت های ظریف ، شخصیت راویِ هنرمند متولد اسفند ،

زیر نفوذ سیاره نپتون او را تبدیل به هنرمندی بسیار با استعداد در قلمرو هنر موسیقی ‌کرده است . توجه او به جزئیات و قابلیت او در استفاده ظریف از دستان و انگشتانش او را در نوازندگی آلات موسیقی نوازنده ای مستعد کرده است . ‌هر چند متولد اسفند در تمام هنر هایی که به تخیل و ظرافت و مهارت استفاده از انگشتان و دست ها نیاز دارد می تواند بی نظیر عمل کند ، اما استعداد او در یادگیری سریع ساز های زهی و پیانو به واقع منحصر به فرد است.

 

برای دیدن شخصیت شناسی های بیشتر و انجام تست های خوشناسی اینجا کلیک کنید

 

استعداد هنری متولدین ماه ها
استعداد متولدین ماه های مختلف

استعداد هنری متولدین ماه ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن