پوشاک و زیبایی

اصول اورسایز پوشیدن/ترند زمستان امسال

اصول اور سایز پوشیدن

اصول اورسایز پوشیدن/ترند زمستان امسال

امسال کت ها و لباس های اور سایز بزرگ خیلی پرطرفدار شدن برای همین یک سری راهنما برای پوشیدن این مدل لباس ها رو براتون آوردیم .اولین چیزی که باید بدونید اینه که این لباس ها به خاطر سایزشون شما رو کمی چاق نشون میدن و شما باید با یک بخش دیگه از استایلتون اینو از بین ببرید .

اولین راه استفاده از کمربند هست

وقتی از کمربند استفاده میکنید بدنتون به دو قسمت تقسیم میشه و کمرتون باریک تر و فرم بدنتون حالت ساعت شنی میگیره که با لباس اورسایز این حالت شاخص تر دیده میشه .

لباس تیره

البته فقط کمربند کافی نیست و میتونید با پوشیدن لباس های تیره و مشکی زیر کت اورسایزتون تناسب بدنتون رو کنترل کنید . لباس ها وش لوار های چرمی بهترین گزینه هستند  .

استفاده از شلوار پارچه ای

اگر اندام لاغری دارید و نگران چاق نشون داده شدن نیستید میتونید از این لباس ها برای شاخص شدن و به روز بودن استفاده کنید . یک کت اورسایز رو با یک شلوار پارچه ای سایز بزرگ ست کنید تا استایل بسیار خاصی بهتون بده .

استایل هنجار شکن

و اگر میخواید یه استایل جسورانه و هنجارشکن و کاملا به روز داشته باشید میتونید از رنگ های روشن و پوشیدن چند لایه این لباس ها استفاده کنید فقط حواستون باشه که رنگ ها باید یا کاملا با هم هماهنگ باشن یا کاملا متضاد هم .

دامن های جذب

استایل دیگه ای که میتونید با این لباس ها داشته باشید پوشیدن اونا با دامن های جذبه که با ایجاد یک تناقض توجه ها رو به سمت دامن و پایین تنه شما جلب میکنه و انحنای بدنتون به بهترین شکل نمایش داده میشه .

شلوار جین

و در آخر اینکه یکی از بهترین استایل های اورسایز استایل کت و شلوار جین هستند چون این لباس اول با دیزاین های مردونه شروع شد ، طوری طراحی شدن که با تیپ های اسپرت خیلی خوب مچ میشن .

آنامگ

اصول اورسایز پوشیدن/ترند زمستان امسال
ست کردن اورسایز

اصول اورسایز پوشیدن/ترند زمستان امسال

همچنین در آنامگ بخوانید :

آنامگ

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن