پوشاک و زیبایی

با این اشتباهات در استایل خود مسن تر دیده می شوید

مسن تر دیده نشوید !

با این اشتباهات در استایل خود مسن تر دیده می شوید

حتما شنیده اید که بعضی از استایل ها شما را جوان تر و برخی از آن ها شما را مسن تر نشان می دهند . از آن جا که هیچ خانمی دوست ندارد بیشتر از سن واقعی اش به چشم آید ، ما نکاتی را برایتان آورده ایم که باید در استایل تان به آن ها توجه کنید …

ست زیور آلات

شاید استفاده از ست زیورآلات برای شما جذاب باشد اما قبل از آن باید به سن تان نگاه کنید .

ست کردن گرنبند و گوشواره برای خانم های بالای ۴۰ سال گزینه خوبی نیست . به جای آن ، بهتر است که ست های تان را با هم ترکیب کنید . با این شیوه استایل شما مدرن ، به روز و جوان پسند تر خواهد بود .

گوشواره های سنگین

شما باید از نرمه گوشتان مانند دیگر نقاط بدن مانند صورت یا دست ها که روند پیری را زودتر طی می کنند ، مراقبت کنید .بنابراین از گذاشتن گوشواره های سنگین خودداری کنید . گوشواره های بزرگ و سنگین نه تنها فرم گوش شما را به تدریج تغییر می دهند ، بلکه چشم ها را به سمت گوش ها و به تبع گردنات می کشانند که همین باعث می شود سن شما بیشتر به چشم آید .

طرح ناخن

طرح های شلوغ و سنگین ناخن مخصوص دختران نوجوان است .

این طرح ها از آن جهت که توجهات را به سمت خود جلب می کنند ، چشم ها را به سمت دستان شما می کشانند و چون دست ها گویای سن واقعی شما هیتند ، می توانند در مسن تر نشان دادن شما تاثیر گذار باشد . بنابراین بهتر است طرح های ساده را که متناسب سن شماست ف انتخاب کنید .

مروارید

مروارید یکی از اکسسوری هایی است که هیچگاه از مد نمی افند اما باید حواس تان باشد که آن را به تنهایی استفاده نکنید ، اگر از زیور آلات مرواریدی به تنهایی استفاده کنید ف سن شما بیشتر از همیشه به چشم می آید ، از این رو بهتر است که آن را با زیور آلات دیگر ست کنید ، مثلا اگر عادت دارید دو تا گردنبند بگذارید یکی را مروارید و دیگری را استیل بگذارید .

رنگ زیور آلات

اگر تا به حا رنگ زیورآلات تان را سلیقه ای انتخاب می کردید ، از این به بعد باید رنگ آن ها را با توجه به پوست تن تان انتخاب کنید . اگر پوست شما گرم باشد اما جواهراتی با تُن سرد انتخاب کنید ، سن شما بیشتر از آنچه هست نشان خواهد داد . خانم هایی که تن پوست سردی دارند ، از زیورآلات نقره ای و آن ها که تُن سردی دارند ، از زیورآلات طلایی استفاده کنند .

عینک مطالعه

اگر مجبور به گذاشتن عینک مطالعه هستید ، باید در انتخاب فریم آن دقت کنید .

زیرا یک فریم اشتباه می تواند شما را مسن تر از سن واقعی تان نشان دهد . مثلا زمانی که شما عینکی کوچک دارید و آن را روی نوک بینی تان می گذارید مسن تر دیده می شوید . پس اگر می خواهید جوان تر به نظر بیایید ، مافریم های ضخیم و بزرگ را به شما پیشنهاد می کنیم .

مسن تر دیده شدن

 

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

وب سایت

با این اشتباهات در استایل خود مسن تر دیده می شوید
با این کارا پیر دیده میشید

چی بپوشیم

با این اشتباهات در استایل خود مسن تر دیده می شوید

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن