رشد فردی

بعد از دعوا چطور برخورد کنیم ؟

رشد روابط احساسی بین زوج ها 

بعد از دعوا چطور برخورد کنیم ؟

 

باید و نباید های بعد دعوا

دعوا و بحث یک اتفاق کاملا طبیعی تو روابط هست اما اینکه حین دعوا چیکار می کنید و چی میگید خیلی مهمه چون میتونه دختر مورد علاقه تون رو بهتون نزدیک تر کنه . دونستن اصول دعوا و بحث تو رابطه خیلی مهمه به همین خاطر در ادامه یک سری باید و نباید های بعد از دعوا رو براتون توضیح میدیم

 

 

بخاطر خوشحال کردنش دست به هر کاری نزنید

شاید تو فیلما اینطور باشه که یک مرد برای اینکه زن مورد علاقه شو خوشحال کنه هر چیزی که اون میگه رو قبول می کنه ، اما تو واقعیت این مورد جواب نمیده چون خانم ها نیاز دارند اقتدار و قدرت تون رو ببینند و خیالشون جمع بشه که در مقابل مشکلات زندگی هم محکم و قاطع وایمیستید . البته تو این مورد زیاده روی نکنید و تعادل رو حفظ کنید .

 

از دید اون به قضیه نگاه کنید

فرض کنید قرار بود بهش زنگ بزنید ولی نزدین و الان بخاطر این موضوع از دستتون ناراحته ، ممکنه به نظرتون مسخره بیاد که راجع به موضوع به این کوچیکی انقدر ناراحت شده ، اما از نظر اون مشکل زنگ نزدن نیست مشکل اینه ، حس می کنه بهش اهمیت نمیدین اما اینو به زبون نمیاره و با ناراحتی و قهر حسشو بروز میده . اگر خودتون رو جای اون بذارید بهتر میتونید قانعش کنید .

 

نزارید جو سنگین بمونه

دعوا یه بخش نرماله رابطه عاطفی هست و تا  زمانی که به بی احترامی و خشونت نکشیده مشکلی وجود نداره اما اجازه ندین که قهر و دعوا بین تون طولانی بشه . کمی که آروم شدین جو بین تون رو دوباره برگردونید به حالت شاد و شیرین قبل . منتظر نمونید او اینکارو بکنه ، به عنوان یک مرد شما مسئولیت بیشتری برای برقراری تعادل در رابطه دارید .وقتی بابت چیزی دعوا می کنید ، دلیل و ریشه مشکل رو پیدا کنید ، برای حلش تلاش کنید و جو رابطه رو دوباره شاد نگه دارید .‌خانم ها روحیه پیروی دارند اگر شما به جنگ و دعوا ادامه بدین اون ها هم ادامه میدن اما اگر شما سعی کنید جو رو عوض کنید و باهاش بگو بخند کنید اون هم ازتون پیروی می کنه .

آقایون بعد از دعوا چیکار بایدب کنند /رفتار مناسب

ببخشیدش

حتی اگر اون مقصر بود مثلا قول داده بود کاری رو انجام بده اما اینکارو نکرده ، ببخشیدش و بهش نشون بدین هر اتفاقی هم که بیفته هنوز هم دوستش دارید و اگر اون تلاش کنه که اشتباهش رو جبران کنه شما قدر تلاشش رو میدونید . اگر اون هم متقابلا براتون احترام قائل باشه مطمئنا سعی می کنه اشتباهش رو جبران کنه .

بخشیدن اشتباهات باعث صمیمیت بیشتر میشود

از دعوا برای عمیق شدن رابطه استفاده کنید

به دعوا هاتون به عنوان یه فرصت برای عمیق شدن رابطه و تقویت احترام و جذابیت بین تون می تونید استفاده کنید . ‌به عنوان یک زوج هر دوتون باید برای خوشحال کردن هم تلاش کنید . بهش نشون بدین تنها مردی هستید که با وجود همه مشکلات می تونه بهش تکیه کنه ، اینجوری تمام اون احساسات بد و عصبانیت ها جاشون رو به عشق و علاقه و جذابیت می دهند .

 

بهترین برخورد بعد دعوا با زن/ دوست دختر

برای دیدن مطالب روانشناسی بیشتر کلیک کنید

 

بعد از دعوا چطور برخورد کنیم ؟
بعد از دعوا بهترین کار چیست

بعد از دعوا چطور برخورد کنیم ؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن