تازه هاخبر

بیمارستان سیار زمینی ارتش در قم تشکیل شد

بیمارستان سیار زمینی ارتش در قم تشکیل شد

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: از امروز بیمارستان سیار نیروی زمینی ارتش با کادر درمانی مجرب و تجهیزات کامل در شهرک پردیسان قم استقرار و بر پا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش؛ امیر سرتیپ دوم پزشک بهزاد موذنی رئیس اداره بهداشت و درمان نزاجا گفت: با درخواست استانداری قم و برابر اوامر سلسله مراتب فرماندهی بیمارستان ۵۰ تختخوابی سیار با کادر پزشکی مجرب و تجهیزات کافی در شهرک پردیسان قم برپا خواهد شد.

وی با بیان اینکه ارتش از شروع بیماری کرونا در کنار وزارت بهداشت همکاری‌های خود را آغاز کرد، افزود: با تمام قوا و نیروی انسانی مجرب و تجهیزات پزشکی کار آفندی را در مقابله با این ویروس انجام خواهیم داد.

امیر سرتیپ دوم موذنی تاکید کرد: برخورد ارتش با ویروس کرونا جهادی، آفندی و حالت جنگی است و برابر فرمایشات نورانی مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی، نشان دهنده بارز اشدا علی الکفار و رحما بینهم است، ان شاالله این مأموریت را نیز با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت.

رئیس اداره بهداشت و درمان نزاجا در پاسخ به این سوال که در بیمارستان سیار چه تخصص‌هایی حضور دارند، خاطرنشان کرد: کادر در مانی پزشکی عمومی، عفونی و داخلی که بیشترین نیاز در عرصه مقابله با ویروس کرونا هستند وارد عمل می‌شویم، همچنین پرستاران، پزشکیاران، بهیاران، نیروهای آزمایشگاهی، بهداشت روان و بهداشت محیط و نیروهای پشتیبانی کننده در کنار پزشکان خواهند بود.

همچنین در آنامگ بخوانید :
کنسرت آنلاین بنیامین برگزا شد
طرز تهیه رست چیکن
روش های آسان اما کاربردی برای پیشگیری از ویروس کرونا

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن