پوشاک و زیبایی

ترفند هایی که شما را لاغرتر نشان می دهد

چگونه لاغر به نظر برسید ؟

ترفند هایی که شما را لاغرتر نشان می دهد

اکثر خانم ها دوست دارند که اندامی متناسب و قدی بلند داشته باشند اما اگر شما اندام ایده آل تان را ندارید ، با ترفند هایی می توانید لاغرتر و کشیده تر دیده شوید.

 

لباس خیلی تنگ یا گشاد نپوشید

حتما می دانید که پوشیدن لباس های گشاد ، شما را چاق تر نشان می دهد .  از طرف دیگر ، پوشیدن لباس های خیلی تنگ هم باعث می شود که اندامتان به طرز نامتناسبی از زیر لباس معلوم باشد .  از این رو باید به دنبال لباسی که کاملا فیت تن تان است بگیرید .

لباس تنگ یا گشاد

تکنیک کانتور کردن را بیاموزید

شما می توانید به کمک تکنیک های آرایشی ، صورت تان را لاغر تر نشان دهید. فقط کافی است که تکنیک کانتور کردن را بیاموزید . به جای یک رنگ کرم پودر ، از دو رنگ با تونالیته تیره و روشن استفاده کنید . یادتان باشد که رنگ تیره را باید برای نواحی که می خواهید کوچک تر به نظر برسد ، استفاده کنید .

صورت لاغر

پوستتان را کمی برنزه کنید

هر چه پوست شما برنزه تر باشد وزن اضافی تان کمتر به چشم خواهد آمد . از این رو اگر شرایط لازم را دارید پوست تان را برنزه کنید ، اگر هم ندارید ، می توانید از کرم های برنزه پوست کمک بگیرید .

آرایشی که باعث میشود لاغر نشان داده شوید

اشکالات بدن تان را بولد نکنید

بعضی از خانم های سعی دارند قسمتی از بدن شان را که چاق یا نا متناسب است ، بپوشانند اما با اشتباهی نتیجه برعکس می گیرند .‌ اگر شما می خواهید ران های چاق تان را پنهان کنید . نباید مانتویی جیب دار یا لباسی طرح دار روی آن بپوشید زیرا بیشتر از قبل جلب توجه می کند . هرچه توجه کمتری به آن قسمت ها بکنید بهتر است .

 

اکسسوری تان را درست انتخاب کنید

شال گردن تان را محکم دور گردن تان نبندید ، زیرا کل ظاهرتان را تحت تاثیر قرار می دهد . یقه لباستان هم بهتر است که یقه اسکی نباشد ، به جای آن از یقه های v شکل و گرد استفاده کنید . اگر هم لباسی دکمه دار پوشیدید یک یا دو دکمه بالای آن را باز بگذارید تا گردن تان پیدا شده و کشیده تر به چشم آید .

 

ترفند های لاغر شدن با لباس

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

 

ترفند هایی که شما را لاغرتر نشان می دهد
چجوری لاغر تر به نظر بیایم

ترفند هایی که شما را لاغرتر نشان می دهد

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن