هنر و سرگرمی

تم جالب دهه شصتی بازیگران زن در شام ایرانی

تم جالب دهه شصتی بازیگران زن در شام ایرانی

سری جدید مجموعه شام ایرانی به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب تولید شده است. گروه اول بازیگران زن این مسابقه با حضور مارال فرجاد ،سیما تیر انداز ،شبنم قلیخانی و جولیا فیلمبرداری شده است. در شب دوم این مسابقه بازیگران با تم جالب دهه شصتی ها مهمان مارال فرجاد شدند. در قسمت زیر تم دهه شصتی های بازیگران زن در شام ایرانی را قرار داده ایم.

بازیگران زن در شام ایرانی

فصل تازه مسابقه شام ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب به منزل خانم بازیگر رسید. بازیگران زن در گروه اول خانم ها در مسابقه شام ایرانی مقابل دوربین رفتند و شب دوم این مسابقه در منزل مارال فرجاد تصویربرداری شد.دومین شب از حضور خانم ها در مسابقه شام ایرانی به میزبانی مارال فرجاد برگزار شد و بازیگران زن با تم جالب دهه شصتی مهمان او شدند.

علیرضا طهرانی مجری طرح مسابقه شام ایرانی با انتشار این عکس نوشت:

شام ایرانی قسمت خانم ها تم دهه شصت به میزبانی خانم مارال فرجاد… ان شالله بعد این ایام که کام هموطنانم را تلخ کرد بتونیم دقایقی را شاد براتون ایجاد کنیم ،قسمت اول شام ایرانی را در بهمن ماه می توانید به تماشا بنشینید.

شبنم قلی خانی ، سیما تیرانداز ، مارال فرجاد و گلشن قیزی بازیگر آذربایجانی در گروه اول خانم ها در مسابقه شام ایرانی به رقابت با یکدیگر می پردازند.شب اول مسابقه شام ایرانی در گروه خانم ها به میزبانی سیما تیرانداز برگزار شد و مارال فرجاد در دومین شب این مسابقه میزبان خانم های بازیگر بود.

علیرضا خمسه ، سید جواد هاشمی ، مرجانه گلچین و میرطاهر مظلومی بازیگران جدیدی هستند که به مسابقه شام ایرانی پیوستند و در کنار بازیگران دیگری چون پوریا پورسرخ ، نیما شاهرخ شاهی ، شبنم قلی خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد، سامان گوران و نگین معتضدی، حامد آهنگی، گلشن قیزی بازیگر آذربایجانی و… به رقابت با یکدیگر می پردازند.

 

تم جالب دهه شصتی بازیگران زن در شام ایرانی
بازیگران زن ایرانی در کنار هم

 

شام ایرانی با حضور بازیگران

همچنین در آنامگ بخوانید :
کشف کوسه ای که در کف دریا راه می رود 
پر فروش ترین گوشی در سال ۲۰۱۹ مشخص شد !
تقلید استایل سلبریتی ها توسط دختر بچه ی ترکیه ای
طرز تهیه تست سوخاری ژامبون و پنیر

 

لطفا نظراتتون با ما درمیان بگذارید 
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن