خبردانش روز

حذف کامل گزینه لایک از اینستاگرام

اینستا لایک را حذف کرد

حذف کامل گزینه لایک از اینستاگرام

بالاخره اینستاگرام اعلام کرده که تست جهانی مخفی کردن تعداد لایک ها رو برای تمام کشور ها فعال کرده و بخش کوچکی از کاربران هر کشور از حالا دیگه نمی تونن تعداد لایک ها رو مشاهده کنند .

صاحبان پیج ها همچنان میتونند تعداد لایک های پست هاشون رو ببینن ولی حالا نیاز به یک کلیک اضافه داره . بقیه کاربران هم می تونن کسانی که به یک پست رو لایک کردن ، مشاهده کنن اما برای به دست آوردن تعداد لایک ها مجبورن اون ها رو دستی بشمارند.همونجوری که قبلا گفته شد هدف اصلی اینستاگرام از این اقدام اینه که کاربران به جای اینکه روی تعداد لایک هایی که پست هاشون میگیره تمرکز کنند ، روی محتوایی که منتشر میکنید تمرکز کنند و فید اینستاگرام به مسابقه ای برای گرفتن لایک تبدیل نشه.

مدیر عامل این شکرت به وضوح گفته حتی اگر چنین کاری باعث کاهش درآمد اینستاگرام هم بشه اما نتیجه اون افزایش سلامت روان کاربران این پلتفرم باشه ، چنین اقدامی رو ادامه میده .اینستاگرام همچنین گفته میدونه که تعداد لایک ها برای خیلی از اینفلوئنسر ها و آژانس های تبلیغاتی مهم هست . بنابراین به دنبال راه هایی هست تا این افراد بتونند این اطلاعات رو با شریکان تجاریشون به اشتراک بزارن .

لایک کردن اینستا

 

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

 

حذف کامل گزینه لایک از اینستاگرام
حذف گزینه لایک کردن

حذف کامل گزینه لایک از اینستاگرام

کامنت / لایک / 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن