ورزش

حلقه هولاهوپ ورزش مناسب برای از بین بردن چربی های شکم

حلقه های ورزشی

حلقه هولاهوپ ورزش مناسب برای از بین بردن چربی های شکم

از آنجا که تمرین با حلقه هولاهوپ یکی از شاد ترین روش های تمرینی است گرایش به داشتن ورزش و بدنی زیبا با استفاده از این حلقه رو به افزایش است امروزه در بسیاری از باشگاه های ورزشی بخصوص باشگاه های ویژه بانوان و ایروبیک از حلقه لاغری برای رسیدن به بدنی خوش فرم شکمی صاف و سلامت عمومی بدن استفاده می شود . از حلقه های هولاهوپ می توان به عنوان یکی از موفق ترین محصولات تجاری تفریحی نام برد که در مدت زمان کوتاهی به موفقیت عظیمی دست یافت .

امروزه از حلقه هولاهوپ صرفا به عنوان یک محصول تفریحی استفاده نمی شود !

بلکه این حلقه ها بیشتر به عنوان محصولات ورزشی و لاغری مورد استفاده قرار می گیرند . حلقه هولاهوپ ورزش مناسب برای از بین بردن چربی های شکم می باشد این ورزش برای قلب نیز مفید است . اگر چربی های شکمتان به سختی آب می شوند این ورزش برای قلب نیز مفید است .

اگر چربی های شکمتان به سختی آب می شوند این ورزش مناسب ترین روش برای آب کردن آن ها است .

ورزش لاغری با حلقه

این ورزش نه تنها شکم بلکه سی عضله دیگر در بدن را نیز درگیر می کند عضله هایی همچون باسن ، شکم ، مایل شکمی ، کمر ، ران ها ، اندام های فوقانی و همچنین تحتانی را نیز درگیر می کند . شما با یک ساعت حلقه زدن حدود ۴۰۰ کالری می سوزانید . ورزشکارانی که به شکل حرفه ای حلقه ی هولاهوپ می زندد از حلقه هایی به اندازه ۹۴ تا ۱۱۵ سانتی متر و سنگینی نیم تا تقریبا دو کیلوگرم استفاده می کنند .

استفاده از حلقه های هولاهوپ بزرگ تر و سنگین تر آسان تر نیز هست و نیز باعث می شود میزان بیشتری انرژی مصرف کنید و کالری بسوزانید و تناسب اندام بهتر و لاغری سریع داشته باشید . حلقه زذن علاوه بر اینکه فعالیت بدنی به حساب می آید ، باعث می شود ورزشکار به شوق بیاید و ناگفته نماند که با حلقه زدن به طور متوسط در هر ساعت ۶۰۰ کالری خواهید سوزاند و اگر به صورت منظم این ورزش را انجام دهید در کنار یک رژیم غذایی سالم کاهش سایز کمر کم کنید .

ورزش حلقه و لاغری

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

 

کاهش وزن و لاغری

حلقه هولاهوپ ورزش مناسب برای از بین بردن چربی های شکم
با حلقه هولاهوپ لاغر میشویم

 

چگونه با حلقه زدن لاغر شویم

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن