رشد فردیشیوه ی زندگی

خانم ها از عشقشون چی میخوان ؟

روانشناسی رابطه

خانم ها از عشقشون چی میخوان ؟

عشق و توجه

چه یک ماه از رابطه تون گذشته باشه و چه ۱۰ سال ، چه ازدواج کرده باشین و چه هنوز در دوران آشنایی باشین ، شریک عاطفی تون از شما انتظار داره که در طول روز بهش توجه کنین و عشق بورزین . خانم ها از عشق شون میخوان ، که حتی به کوچک ترین تغییرات شون توجه کنن و عشق شون رو به زبان بیارن .

تعریف و تمجید

هرکسی دوست داره ، ازش تعریف کنن و قدر دان زحماتش باشن . خانم ها هم همینطوری هستن از تلاش هایی که برای خوشحال کردن شما میکنه ، کار هایی که برای رابطه تون انجام میده ، تشکر کنین و در مقابل تلاش هاش ، شا هم تلاش کنین .

وابستگی

البته منظور از وابستگی سالم هست و نه وابستگی افراطی . خانم ها دوست دارن ، عشق شون بهشون وابسته باشه یعنی اگر مدتیه که همدیگرو ملاقات نکردین ، ابراز کنین که چقدر دلتنگش هستین و دل تون میخواد که هر چه زودتر ببینیدش . قوی نشون دادن خودتون و ابراز نکردن دلتنگی ، تاثیر مثبتی روی رابطه تون نداره .

دوست صمیمی

وقتی خانمیتصمیم میگیره باهاتون ازدواج کنه ، در واقع تصمیم میگیره که زندگی که قبلا داشت رو کنار بذاره و باهاتون زندگی جدیدی رو شروع کنه و در این زندگی جدید ، تنها کسی که براش باقی میمونه ، همسرش هست . پس اون ازتون می خواد که مثل یک دوست ، بهش گوش کنین و ازش حمایت کنین .

شانه ای برای تکیه کردن

فرقی نداره که عشق تون چند سالشه ، چقدر از رابطه تون گذشته و چقدر خانم بالغی هست . هر خانمی از شریک عاطفیش این انتظار رو داره که در شرایط سخت در کنارش باشه ، ازش حمایت کنه و با رفتار و کلامش نشون بده که پشتیبانشه .

خانم ها از عشقشون چی میخوان ؟
چیزایی که برا خانم ها مهمه

خانم ها از عشقشون چی میخوان ؟

همچنین درآنامگ بخوانید :
سوالاتی که از یک مرد نباید بپرسید
ماسک خانگی برای پوست های جوش دار
طرز تهیه کوکوی مرغ حلقه ای
درمان فوری و خانگی سوختگی

 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن