هنر و سرگرمی

راز های رفتاری نهفته متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی

سرگرمی شخصیت شناسی

راز های رفتاری نهفته متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی

 

فروردین

در کار های خصوصی متولدین فروردین ماه دخالت نکنید .

متولدین فروردین ماه به دنبال ارضای خواسته ها توقعات خود هستند و در این زمینه ، بسیار خود محور و خودبین به شمار می آیند .هرگز نگذارید متولدین فروردین ماه به راحتی دل شما را به دست آورند وگرنه به همان آسانی نیز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموشتان می کنند .

آن ها به سمت افرادی جذب می شوند که شخصیتی مستقل و ازاده از خود بروز دهند و هر روز برای آن ها به منزله آغازی جدید است ، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واکنش غیر منتظره از سوی آنها کنید .در مقابل آن ها ، سربلند و مغرور ظاهر شوید و همیشه آن ها را تحسین کنید و به وجودشان افتخار نمایید .هرگز مزاحم نشوید و در کارهای خصوصیشان دخالت نکنید و آن ها را مورد انقاد قرار ندهید ، دوستانشان را بپذیرید و از آن ها خرده نگیرید .هرگز از متولد فروردین ماه پول قرض نگیرید و اگر به در خواست های آن ها ، پاسخ منفی دهید ، باید منتظر مشاهده واکنش هایی بسیار تند و غیر منطقی از سوی آنها باشید .

 

اردیبهشت

حس حسادت اردیبهشتی ها را تحریک نکنید .

متولدین اردیبهشت تابع احساسات و عواطف درونیشان هستند و درعین حال به احساسات طرف مقابلشان نیز احترام کامل میگذارند از این رو ، همسران آنها بسیار خوشبخت خواهند بود .

آن ها عاشق مواد غذایی هستند و غذا خوردن ، برای آن ها بسیار محترم است پس تا جای ممکن ، غذا های مورد علاقه شان را بپزید . برای راه یافتن به قلب آن ها محیطی خیال انگیز به همراه یک موسیقی رمانتیک و آرام و چند شمع در گوشه ای فراهم آورید و محبت کردن و لی لی به لا لا گذاشتن آن ها را هرگز فراموش نکنید .آنها همیشه و در همه حال به یاد دوستانشان هستند و هرگز نمیگذارند که آن ها به حال خود رها شوند

پس ، شما هم در همه حال حامی و یاور آن ها باشید .

 

خرداد

خردادی ها به سمت افرادی فرهیخته جذب می شوند .

متولدین خرداد ماه از راه های عجیب و پیش بینی نشده ، به دنبال ارضای خواسته های خود و دستیابی به محبت هستند .  آنها از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد می آیند . برای راه یافتن به قلب آنها ، باید سخت تلاش کنید ، چون آن ها از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشی لذت وافر میبرند ؛ آن ها ذاتا به سمت افراد فرهیخته و  صاحب نظر جذب می شوند . آن ها از گفت و گو های طولانی شب هنگام لذت میبرند .

اگر مایلید ارتباطتان را با آن ها حفظ کنید باید گاه و بیگاه آن ها را به حال خود رها کنید و در حقیقت ، آن ها را از آزادی طبیعی شان محروم نسازید .همیشه چیز های تازه و جدیدی برایشان فراهم آورید تا دچار یکنواختی در یک ارتباط نشوند ، در غیر این صورت به محض کسل شدن از طرف مقابلشان دل زده می شوند و بیدرنگ ، آن ارتباط را قطع می کنند .زمانیکه آن ها با شما حرف میزنند ، شنونده خوبی برایشان باشید ، از پیروی از آداب قدیمی و کهنه دست بکشید و در عوض با جریان نوین روز پیش بروید تا همیشه در قلبشان جای خاصی داشته باشید .

 

تیر

تحت هیچ شرایطی متولد تیر ماه را دست نیندازید .

متولدین تیر ماه برای برای ارضای خواسته خود به دنبال عشق و محبت خالص ، حقیقی و ابدی هستند ، آن ها از دریافت گل و هدایای مختلف لذت زیادی میبرند ، به آن ها توجه زیادی نشان دهید ، آن ها از اینکه ساعات طولانی را با همسر یا عزیزانشان در محیطی صمیمی و گرم سپری کنند ، خیلی به وجد می آیند .

آن ها عاشق خانه و خانواده شان هستند ، همیشه تاریخ های مهم مثل سالگرد تولد ، ازدواج یا اولین روز آشنایی تان را به یاد داشته باشید و به آن ها هدیه بدهیدآن ها دوست دارند مورد عشق و علاقه کامل طرف مقابلشان قرار بگیرند پس به آن ها عشق بی قید و شرط بورزید و محبت کنید .‌ آن ها از دریافت کارت های تبریک در مواقع مختلف لذت میبرند ، هرگز و تحت هیچ شرایطی ، آن ها را دست نیاندازید و مسخره شان نکنید چون ممکن است شوخی های شما را خیلی جدی بگیرند و احساساتشان خدشه دار شود .

اگر موقعیت و شرایط مناسب در اختیار آن ها قرار بگیرد ، ممکن است برخی مواقع خاص تبدیل به افرادی فریب کار شوند

آن ها روابط دوستانه تدریجی را ترجیح میدهند ، همواره به اعضای خانواده آن ها احترام بگذارید تا مورد احترام آن ها قرار بگیرید.

 

مرداد

مردادی ها عاشق دریافت گل ، هدیه و توجه هستند .

متولدین مرداد ماه برای ارضای خواسته های خود مایلند همواره و تحت هر شرایطی مورد تایید و تحسین قرار بگیرند و محبت و حمایت محض طرف مقابلشان را خواهانند .همیشه اطمینان حاصل کنید که از زیبایی آن ها به حد کافی تعریف و تجمید به عمل می آورید . آن ها عاشق دریافت گل و هدایای مختلف هستند و مایلند همیشه و در همه حال ، کانون توجهات افراد را به خود اختصاص دهند از این رو در یک رستوران ، میز ها و صندلی های وسط را انتخاب می کنند تا در معرض دید همه قرار داشته باشند .

آن ها بسیار پر جنب و جوس و فعال هستند ، از این رو ساعات خوابشان کمتر از حد معمول است .

 

شهریور

شهریوری ها و یک زندگی آرام و بدون ماجرا .

متولدین شهریور ماه برای ارضای خواسته های خود با احتیاط کامل سنجیده ، عقلانی و تدریجی عمل می کنند . آن ها خواهان مشاهده حد کمال در طرف مقابلشان هستند و در کنار آن ها صبر و شکیبایی را یاد خواهید گرفت و به همان شکل با آن ها باید رفتار کنید . از آن جایی که آن ها از به هم ریختگی ، بی نظمی و شلوغی بیزارند باید همیشه محل زندگیشان را تمیز و مرتب نگه دارید .آن ها فقط خواهان عشق و محبت از سوی عزیزانشان نیستند ، باید اطمینان حاصل کنند که شما صمیمی ترین و بهترین دوستشان هستید .‌ هرگز به زور خوراکی ای به آن ها ندهید که دوست ندارند چون آن ها نسبت به برنامه غذایی و سلامت و تندرستی شان بسیار حساس هستند .

آن ها خواهان برخورداری از یک زندگی آرام و بدون ماجرا هستند ، از این رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگیرند .

 

مهر

برای اتخاذ هر تصمیمی به متولد مهر ماه فرصت دهید .

متولدین مهر ماه برای ارضای خواسته های خود به دنبال ابراز علاقه های آتشین و صمیمانه هستند و از محیط های رمانتیک و خیال انگیز لذت زیادی میبرند .‌اگر می خواهید راهی به قلب آن ها باز کنید ، بایستی میزان علاقه تان را نسبت به انواع هنر ها و موسیقی افزایش دهید ، ‌در این صورت مورد تحسین آن ها قرار خواهید گرفت .

همیشه و در همه حال از آن ها تعریف و تمجید به عمل آورید و قبل از شروع هر کاری ، عیقده و نظر آن ها را بپرسید ، چون همیشه و در هر زمینه ای حرفی برای گفتن دارند .  آن ها افرادی تعلل ورز هستند و گاهی بی جهت امروز و فردا میکنند و انجام برخی از کار ها را پشت گوش می اندازند از این رو ، در تصمیم گیری ها تا حدی مغرور و متکبر میشوند ولی بهتر است در این طور مواقع به روی خودتان نیاورید و اعتراضی نکنید . ‌

آن ها باید برای گرفتن هر تصمیمی مدت زیادی فکر کنند و به زمان زیادی در این زمینه نیاز دارند .

 

آبان

آبانی ها سریع دل بسته و سریع تر دل می کنند .

متولدین آبان ماه برای ارضای خواسته های خود گاهی نسنجیده و آنی عمل می کنند و در واقع ، به همان سرعتی که دل می بازند ، سریع تر دل می کنند !آن ها معمولا خواهان عشق در یک نگاه هستند و به سرعت عاشق میشوند .همیشه آماده باشید تا در مورد عمیق ترین خواسته های درونی ، اسرار زندگی و رویاهای شخصیتان با آن ها صحبت و تبادل نظر کنید .  آن ها خواهان مشاهده شور و شوق وافر در وجودشان هستند .

آن ها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آن ها پیش نروید ، بدون شک ترکتان می کنند .آن ها در هنگام کار مایلند موسیقی بلندی بشنوند ، مردان متولدین آبان ماه مایلند در طول روز هزاران مرتبه از شما ابراز علاقه ببینند تا خیالشان راحت شود .  هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آن ها را تحریک نکنید وگرنه با واکنشی به مراتب بدتر از سوی آن ها موجا خواهید شد و به سرعت و قبل از آن که دریابید ه اتفاقی افتاده ترکتان میکنند .

در حقیقت ، سریع دل بستن و سریع تر دل کندن یکی از عادات همیشگی آن ها محسوب می شود .

 

آذر

متولد آذر ماه عاشق پیاده روی و پیک نیک است .

متولدین آذر ماه برای ارضای خواسته های خود ، به دنبال یادآوری های مداوم هستند ، به آنها آزادی کامل دهید و هرگز مانع پیشرفت و موفقیتشان نشوید . آن ها از پیاده روی های طولانی در کنار ساحل و مناطق خوش آب و هوا لذت می برند ، آن ها از سفر های کوتاه و پیک نیک لذت میبرند و مایلند تعطیلات آخر هفته شان را خارج از شهر سپری کنند .آن ها از افراد سرزنده ، پرتحرک ، شاد و پرشور خوششان می آید و اگر در کنارشان حالت غمگین و دل مرده به خود بگیرید ، در واقع به دست خود آن ها را فراری داده اید .

آن ها از سر به سر گذاشتن با دیگران لذت میبرند و اهل لطیف گوشیی و مزاح هستند ، پس شما هم این ویژگی ها را در خود قویت کنید .

هرگز اشتباهات و خطاهایشان را به خودشان گوشزد نکنید وگرنه به شدت آزرده دل خواهند شد .

 

دی

سر قول های خود به دی ماهی ها بمانید .

متولدین دی ماه برای ارضای خواسته های خود ابتدا ، بایستی فکر و ذهنشان را سر و سامان دهند تا توجه و حواسشان روی موضوع خاصی متمرکز شود . سرو وضع ظاهری برای آن ها از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است . از این رو برای  راه یافتن به قلبشان باید دریابید که چه چیزی را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل درآورید.آن ها علاقه شدیدی به کارشان دارند و شما هم بایستی به شغل و پیشه آن ها اهمیت زیادی بدهید .آن ها خواهان دریافت هدیه هتسند ، ولی تنها از گرفتن کادوهای گران قیمت به وجد می آیند ؛ هرگز و تحت هیچ شرایطی اعصابشان را خرد نکنید چون بسیار خشمگین و بدخلق میشوند و طغیان های عصبانیت شان غیر قابل کنترل است .

آن ها در پذیرفتن هرگونه مسئولیت و تعهدی ، بسیار کند عمل می کنند پس صبر و حوصله زیادی به خرج دهید .‌ زمانیکه در کنارشان در جمعی هستید ، حسابی مراقب اعمال و رفتارشان باشید ، چرا که از خجالت زده و شرمنده شدن در مقابل دیگران بیزارند .

همیشه و تحت هر شرایطی سر قولی که با آن ها میبندید بیستید و زیر عهد و پیمان تان نزنید .

سر قول هایتان بمانبد

بهمن

بهمنی ها حساس و نکته سنج هستند .

متولدین بهمن ماه برای ارضای خواسته های خود ، نیاز به شریکی ماجراجو دارند .  آن ها برای پیشرفت و موفقیت به فضای عمل گسترده ای نیاز دارند وگرنه غمگین و افسرده میشوند . آن ها درگیر شدن در علت ها و معلول ها لذت میبرند پس ، طوری عمل کنید که نشان دهید که به این علاقه شان اهمیت میگذارند .آن ها از چیز های پیش بینی نشده و غیر مترقبه لذت میبرند و دوست دارند که گاه و بیگاه غافلگیر شوند ؛ آن ها در کل از هر چیز نامتعارف و منحصر به فردی به وجد می آیند . آن ها از صحبت و گفت و گو لذت میبرند ،  پس در هنگام صحبتشان ، آن ها را تشویق به ادامه دادن کنید .

نسبت به آن ها خیلی سخت گیر و موشکافانه عمل نکنید وگرنه دست و پای خود را گم می کنند ؛ در عین حال تمایل به پر حرفی و به اصطلاح روده درازی کردن در آن ها وجود دارد .در هنگام صحبت با آن ها حسابی مراقب سخنانی باشید که به زبان می آورید ، چون بیش از حد حساس و نکته سنج هستند و هرگز و تحت هیچ شرایطی در پی عوض کردن عقیده آن ها برنیایید ، چون آن ها میتوانند بسیار سرسخت و یکدنده شوند .

راز های رفتاری نهفته متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی

اسفند

متولد اسفند را به تماشای فیلم اکشن نبرید .

متولدین اسفند ماه برای ارضای خواسته های خود ، به وفور تغییر عقیده می دهند و از این شاخه به آن شاخه میپرند و گاهی اوقات رفیق نیمه راه شما میشوند .  آنها از تماشای تئاتر و بازدید از موزه ها لذت میبرند و این مکان ها در واقع پاتوق مورد علاقه شان محسوب میشود .  آنها از تماشای فیلم های سوزناک و رمانتیک به وجود می آیند ، از این رو هرگز آن ها را به تماشای فیلم های اکشن و پر زد وخورد نبرید .

آن ها هرگز از یافتن نیمه گمشده خود نا امید نمی شوند و تا اورا نیابند ، دست از تلاش سرسختانه خود برنمیدارند . تحت هر شرایطی باید با آن ها احساساتی و عاطفی برخورد کنید تا عمیقا آزرده خاطر و دلخور نشوند و هرگز با خشونت با آن ها رفتار نکنید . ‌آن ها علاقه چندانی حل و فصل مسائل مالی ندارند و ترجیح میدهند که این طور مسائل را به شریک زندگی شان بسپارند و خود از آن دور بمانند .

آن ها افرادی خیال پرداز هستند که به جای زندگی در دنیای مادی ، در عالم معنویت به سر میبرند .

 

راز های رفتاری نهفته متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی

برای دیدن تست های شخصیت شناسی اینجا کلیک کنید

 

راز های رفتاری نهفته متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی
شخصیت شناسی هر ماه

راز های رفتاری نهفته متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن