پوشاک و زیبایی

راهنمای انتخاب کفش مناسب برای خانم ها

کفش مناسب برای هر خانم

راهنمای انتخاب کفش مناسب برای خانم ها

برای اینکه ظاهر شیک و استایلتون خیلی خاص و جذاب دیده بشه باید در انتخاب تمام جزئیات مربوط به استایل و به ویژه کفش هاتون دقت زیادی داشته باشید .چندتا نکته کاربردی در انتخاب کفش زنانه به شما کمک میکنه تا با انتخاب کفش مناسب ظاهر شکیل تری داشته باشید.

کفش های سینگ دار

سعی کنید کفشی رو انتخاب کنید که دارای جزئیات و تزئینات خیلی کمی باشه .

معمولا سینگ ها و کریستال هایی که برای تزئین کفش مورد استفاده قرار میگیره کیفیت پایینی دارند و ممکنه از روی کفش جدا بشه و ظاهر کفش رو نا زیبا کنند .پس بهتره کفش های ساده رو در اولویت انتخاب خودتون قرار بدید.

 

 

 

راهنمای انتخاب کفش مناسب برای خانم ها
کفش پاشنه بلند

 

کفش های مات و براق

اگر قرار هست کفش رنگی انتخاب کنید بهتره به سراغ مدل هایی بروید که از پارچه مات برای ساخت آن استفاده شده است .زیرا این مدل کفش ها گران قیمت تر و با ارزش تر به نظر می رسند . اما اگر به کفش های براق علاقه مند هستید بهتره به سراغ رنگ های خنثی مثل بژ ، مشکی و سفید بروید .

 

 

راهنمای انتخاب کفش مناسب برای خانم ها
کفش مات و براق

 

کفش های تزئین دار

برای انتخاب کفش های چرمی سراغ مدل هایی بروید که از فلزات و پرچ های کمتری در تزئین و ساخت آن استفاده شده باشد .اگرچه یک یا دو قطعه فلزی روی کفش چرمی ظاهری شیک و زیبایی ایجاد می کند اما اگر این قطعات فلزی بیش از اندازه باشند ، ظاهر کفش تون رو چیپ نشون میده .

 

راهنمای انتخاب کفش مناسب برای خانم ها
کفش های تزئینی

 

کفش های اسپرت

سعی کنید از پوشیدن کفش های راحتی و اسپرت که بیش از دو رنگ در طراحی آن ها استفاده شده  خود داری کنید .زیرا این کفش ها معمولا فیک و تقلبی هستند و نمیشه خیلی راحت این مدل کفش ها رو با رنگ سایر لباس ها ست کرد.

 

 

راهنمای انتخاب کفش مناسب برای خانم ها
کفش اسپرت
کفش های پاشنه دار و لژ دار

پوشیدن کفش پاشنه بلند یک راه حل ساده و عالی برای بلند تر نشان قد هست اما بهتره در انتخاب مدل پاشنه کفش دقت زیادی داشته باشید .اگرچه راه رفتن با کفش های پاشنه بلند و لژدار راحت تره اما این مدل کفش ها استایل شما رو نا زیبا نشون میده ، کفش پاشنه بلند یا متوسط و کلاسیک بهترین انتخاب در مواقعی هست که دوست دارید کمی بلند تر دیده شوید !

 

راهنمای انتخاب کفش مناسب برای خانم ها
کفش لژدار

 

کفش های طرح دار

کفش هایی با طرح پوست حیوانات و به ویژه طرح پلنگی واقعا برای خرید کردن وسوسه انگیز هستند اما باید در انتخاب این مدل کفش ها رنگ مناسب رو انتخاب کنید .اگر کفش با طرح پوست حیوانات رو دوست دارید به سراغ مدل هایی بروید که طرح آن منحصر به فرد باشه و الگوی غیر معمولی داشته باشد . (تصویر راست )

 

کفش طرح دار

 

کفش های چرم مصنوعی

اگر قرار است کفشی با چرم مصنوعی خریداری کنید بهتره مدلی رو انتخاب کنید که ظاهر ظریف ، ساده و کوتاهی داشته باشه .کفش هایی با ظاهر اغراق شده و بسیار بلند ، که از چرم مصنوعی ساخته شده اند ، معمولا خیلی زود تغییر ظاهر میدن و زیبایی اولیه رو نخواهند داشت .علاوه بر این کفش های چرمی ساده و ظریف بسیار شبیه تر به کفش هایی با چرم طبیعی هستند و استایل شیک تری رو براتون ایجاد می کنند .

 

کفش های چرم مصنوعی

راهنمای انتخاب کفش مناسب برای خانم ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن