پوست و موپوشاک و زیبایی

راهنمای انواع برس مو و کاربرد های آن

راهنمای انواع برس مو و کاربرد های آن

برای تقسیم بندی مو ها

درصورتی که بخواهید موها را فرق وسط یا مدل زیگزاگ باز کنید به یک شانه دم باریک نیاز دارد . با استفاده از این شانه ، خطوط صاف و مرز های تمیز بین موها باز کنید و همچنین با دندانه های باریک آن ، موها را شانه زده و تار موهای پریشان را صاف کنید

راهنمای انواع برس مو و کاربرد های آن
شانه دم باریک

 

برای شانه زدن موهای خیس

برای صاف کردن مو و شانه زدن موهای خیس از این برس مو استفاده کنید . دندانه های نرم و انعطاف پذیر این برس مو ، نه تنها گره های موجود بین مو های خیس را به راحتی و بدون کندن تارهای مو باز می کند ، بلکه برای افرادی که موهای نازک دارند نیز بهترین گزینه است .

 

 

برس مناسب شانه زدن موی یخس

 

برسی برای همه

دندانه های نرم این برس مو ، یکی از بهترین گزینه ها برای تمام انواع موهاست . بهتر است قبل از دوش گرفتن و قبل از رفتن به رخت خواب موهای خود را با این برس شانه بزنید تا چربی طبیعی پوست سر به ساقه ها و تا نوک مو ها برسد .

 

راهنمای انواع برس مو و کاربرد های آن
برس

 

برای مو نرم ها

از برسی شبیه تصویر زیر وقتی مو ها خیس هستند استفاده کنید تا مو ها حسابی نرم و ابریشمی بشوند .همچنین با این برس می توان به موهای نازک و کم پشت ، حجم داد و آن ها را پرپشت تر نشان داد .

 

شانه مناسب موی نرم

 

برای مو های فر

شانه زدن موهای فر کمی سخت است اما نگران نباشید ، با استفاده از یک برس نرم مانند تصویر ، به راحتی می توانید بدون کلنجار رفتن با موهای فر حتی وقتی موها خیس هستند آن ها را شانه کنید .

راهنمای انواع برس مو و کاربرد های آن
برس مناسب موی فر

 

 

برای موهای بلند و صاف

اگر موهای بلند و صافی دارید ، باید از شانه ای استفاده کنید که باعث پیچ خوردن و کشیده شدن تار موها نشود . یک برس پارویی چهارگوش بدون اینکه باعث کنده شدن و یا گره خوردن موهای بلند شما بشود ، موها را نرم و ابریشمی می کند .

 

راهنمای انواع برس مو و کاربرد های آن
شانه

 

 

برای حجم دادن یا پوش دادن به مو ها

برس پلاستیکی دم باریک ، برای پوش دادن به مو ها بسیار مناسب است . این برس علاوه بر حجیم تر کردن مو ها ، باعث نرمی آن ها نیز می شود اما به یاد داشته باشید که از این برس نباید هر روز به عنوان برس استفاده کرد .

 

برس مناسب پوش دادن

 

برای باز کردن گره از موها

شانه زیر برای باز کردن گره از موها بسیار مناسب است اما باید توجه کنید که ازاین شانه فقط موقعی که موها خشک هستند استفاده کنید زیرا دندانه های خشک این شانه ممکن است باعث خرد شدن تار های مو شود .

 

راهنمای انواع برس مو و کاربرد های آن
باز کردن گره از مو

 

برس پیچ برای فر کردن موها

یکی از اشتباهات خانم ها ، استفاده از برس های فلزی گرد حرارتی برای خشک کردن موهاست . کمی فکر کنید کشیدن یک برس فلزی داغ به موهای خیس باعث سوختن موها خواهد شد ؛ پس بهتر است اجازه دهید ابتدا موها در هوای آزاد کمی خشک شوند سپس با استفاده از یک برس پیچ مو ها را حالت دهید .

 

برس / شانه

راهنمای انواع برس مو و کاربرد های آن

همچنین در آنامگ بخوانید :
چه نوع گرنبندی برای چه یقه ای مناسب است
از رژ لب قرمز چگونه و کجا استفاده کنیم
آموزش روشن کردن مو بدون دکلره
مادران متولدین هر ماه چگونه هستند

 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن