رشد فردی

زن و شوهر باید اولویت زندگی هم باشند

اولویت همسر در زندگی

زن و شوهر باید اولویت زندگی هم باشند

ما باید مسئله وجود نظم و مهمتر از اون در اینجا ترتیب رو در دنیا بپذیریم و وقتی ما پذیرفتیم که ترتیب وجود داره باید بدونیم که در این نظام ترتیب همسر ما اولین هست .  شما دو نفری هستید که بیشترین وقت و انرژی رو با هم میگذرونید ، شما همه زندگی تون با هم هست .

 

شیرینی ابراز محبت

اگر همسرتان ابراز محبت برایش سخت است و به راحتی اینکار را انجام نمی دهد و دوست دارید ابراز کردنش پر رنگ شود ، بهتر است در مواقع نادری که همسرتان ابراز محبت می کند یا رفتار عاطفی نشان می دهد ، شیرینی و لذت آن را دائما برای هسمرتان بازگو کنید تا غیر مستقیم متوجه شود که یک ابراز محبت کوچک چقدر می تواند حال همسرش را دگرگون کرده و مدت ها لذت ببرد.

 

سه راس مثلث

تعهد عمیق به وفاداری و عشق ، تعهد طرفین به رشد فردی و فردیت یافتگی ، می تواند یک رابطه معمولی رو تبدیل به یک رابطه عمیق روحی کنه ، اگر دو نفر حقیقتا به این سه راس مثلث پایبند باشند .

 

مهربانی

هیچگاه به خاطر چند خطای کوچک یک رابطه حقیقی را ترک نکنید ، هیچکس به طور کامل درست نمی گوید و در انتها ، مهربانی از همه چیز برتر است.

مهربانی

تغییر همسر

لطفا خواهشا گرفتار کسی نشوید که دائما می خواهید با او بجنگید و او را درست کنید ، زیرا هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را نه عوض کرده و نه درست کرده است .

 

تفاوت و اختلاف نظر

همه مشکلات بین فردی ناشی از تفاوت و اختلاف نظر است ،اما هر عدم توافقی اختلاف به وجود نمی آورد .

اگر شما چای دوست داشته باشید و من قهوه ، ما با هم فرق داریم اما اگر شما اصرار کنید که باید چای را بیشتر از قهوه دوست داشته باشیم ، ما با هم اختلاف داریم .

اختلاف نظر

مقایسه و مسابقه

مقایسه و مسابقه در اکثر موارد مخرب و زیان بار است .

بایستی سعی کرد که خوب خود شد نه خوب دیگران ؛ رکورد خودمان را بشکنیم نه رکورد دیگران را ، برای خودمان زندگی کنیم نه برای دیگران .

مقایسه و مسابقه

 

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

وب سایت

زن و شوهر باید اولویت زندگی هم باشند
اولویت زندگی باید چه کسی باشد؟

زن و شوهر باید اولویت زندگی هم باشند

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن