تغذیه

ساقه طلایی رژیمی هست یا نه؟

برای رژیم ساقه طلایی بخوریم ؟

ساقه طلایی رژیمی هست یا نه؟

پاسخ این سوال خیر هست !!!

ساقه طلایی ، این بیسکوئیت پر طرفدار بین رژیمی ها هست که هر دفعه عکس سه چهار تا از این بیسکوئیت و با دو تا خرما و یه لیوان چای به عنوان میان وعده سالم و رژیمی میبینید ، در واقع نه تنها رژیمی نیست بلکه به خاطر مواد تشکیل دهنده اش ارزش غذایی پایینی داره و هرگز در زیر مجموعه میان وعده های هلثی و سالم برای دوران رژیم قرار نمیگیره !!

ترکیبات ساقه طلایی :

آرد سفید و شکر سفید که دشمن لاغریه ، آرد سفید که سبوس و ازش گرفتن و نشاسته خالصه یکی از عوامل مهم چاقی محسوب میشه !

آرد سفید که سبوس و ازش گرفتن و نشاسته خالصه یکی از عوامل مهم چاقی محسوب میشه ! شکر سفید هم به عنوان سم و دشمن سلامتی معرف حضور همگی شما هست . ترکیبات دیگه ای از قبیل نوعی روغن یا چربی مخصوص شیرینی پزی ، قند بالا ، جوش شیرین و نمک و جوهر نمک اون و به یک وعده ی کاملا ناسالم تبدیل میکنه .مهمترین ترکیبی که باعث شده ساقه طلایی طرفدار های زیادی داشته باشه “سبوس” است و ابدا بهانه ی خوبی برای رژیمی دونستش نیست . هر یک بیسکوئیت ساقه طلایی معادل یک لیوان نوشابه ، قند و یک قاشق کره ، روغن و تنها به اندازه نصف پرتقال ، فیبر داره و هر ۴ عدد ساقه طلایی معادل سی گرم چیپس سدیم داره و برای سوزاندن هر سه ساقه طلایی شما باید نیم ساعت روی تردمیل بدوئید .

آیا شما هم از ساقه طلایی استفاده می کنید در رژیم خود؟

ساقه طلایی تقریبا معادل ۶۱ کیلو کالری انرژی داره و دقت کنید که شخصی با وزن تقریبا ۷۳ کیلوگرم با دویدن مسافت ۱۶۰۰ متر با ۱۲۰ کیلومتر بدوید یا ۳ کیلومتر پیاده روی تند داشته باشید تا بتونید انرژی اون سه تا ساقه طلایی رو بسوزونید.

ساقه طلایی

 

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

 

ساقه طلایی رژیمی هست یا نه؟
استفاده از ساقه طلایی کار اشتباهی است !

ساقه طلایی رژیمی هست یا نه؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن