free web page hit counter
هنر و سرگرمی

شادی های کوچک متولدین هر ماه

روانشناسی / شخصیت شناسی

شادی های کوچک متولدین هر ماه

در زندگی همه ما شادی های کوچکی وجود دارند که تاثیر انکار ناپذیری بر روحیه ما می گذارند .

ما برای ادامه راه به آن ها نیاز داریم ، حتی بیشتر از شادی های بزرگ ، و شناخت آن ها می تواند قدم مهمی در شناخت خود و دیگران باشد .

 

فروردین

هرچیز پر سرو صدا و هیجان انگیز مثل …

تماشای رقابت های ورزشی ، کنسرت ، شو و مسابقه های تلوزیونی توجه این نوزاد طبیعیت را به سوی خود جلب میکند و او را هر چند کوتاه از دنیای اطراف جدا کرده و مجذوب خود می کند . شاه کلید شادی های متولد فروردین “هیجان” است که با همزاد پنداری در حین تماشای رقابت ها ، یا خواندن کتاب ها و یا دیدن فیلم های هیجان انگیز لحظات خوشی را سپری می کند.

 

اردیبهشت

کلید اصلی شادی های متولد اردیبهشت رفاه و اسایش است

که باعث شده او به معنی واقعیه کلمه لذت های جسمانی و شادی های کوچک را تجربه کند . لم دادن و چرت زدن در خانه ای گرم و نرم ، نگاه کردن به منظره های طبیعی ، خوردن غذا های لذیذ و خوراکی های رنگارنگ ، همه و همه لحظات شادی را برای او به وجود می آورند . برای اردیبهشتی های حسابگر هم لذت حل کردن مسائل ریاضی را باید به شادی های بالا اضافه کرد .

 

خرداد

متولدین خرداد معمولا موجودات شادی هستند

و این قابلیت را دارند که شرایط سخت را به موقعیتی شاد تبدیل کنند . کلید اصلی شادی های آن ها کسب سود است ، به همین علت سود های کوچک مالی می تواند لذت زیادی برایشان داشته باشد. در کنار آن دورهمی های دوستانه ، رانندگی با سرعت زیاد و برای نیمه تاریک وجودش به دست آوردن اطلاعات ارزشمند در مورد دیگران می تواند لحظات شادی را برای او به ارمغان بیاورد .

 

تیر

شادی های کوچک متولد تیره ماه ارتباط زیادی به کاری که انجام می دهد ندارد

بلکه به طور مستقیمی با احساس درونی او در ارتباط است . اگر احساس خوشایندی داشته باشد انجام هر کاری برایش شادی بخش است ، در غیر این صورت ممکن است هیچ کاری خوشحالش نکند . با این حال کمک کردن به دیگران و حل معماهای پیچیده از تفریحات او بشمار میروند.

 

مرداد

اعتماد به نفس کلید اصلی شادی های کوچک متولد مرداد است .

اگر کاری برایش حس اعتماد به نفس به وجود آورد ، انجام آن کار باعث خوشحالی او می شود ، در غیر این صورت به نظرش بیهوده می آید. این باعث شده که متولد می شود ، در غیر این صورت به نظرش بیهوده می آید.این باعث شده که متولد مرداد نزد دیگران به حلال مشکلات اطرافیان همیشه پیش قدم است و این کار به همراه اعتماد به نفس ، شادی را نیز برای او به ارمغان می آورد .

 

شهریور

کار های ناتمام زیادی اطراف متولد شهریور پرسه می زنند

که به سرانجام رساندن هر کدام از آن ها باعث شادی او می شود . اما کلید اصلی شادی های کوچک متولد شهریور ماه انجام کار هایی است که تحسین و تمجید برای او به همراه داشته باشد .‌تشویق و تحسین کار هایش توسط دیگران احساس شادی و قوی تر شدن به او می دهد .

 

مهر

شادی های کوچک متولد مهر در کلمه “زیبایی” نهفته است .

او زیبایی را تعادل و کمال هستی می داند ، بنابراین جای تعجب نیست که برای رسیدن به آن تلاش کند هرکاری که او برای زیباتر شدن انجام میدهد مثل خرید کردن ، رفتن به آرایشگاه ، ورزش ، رژیم غذایی و مراقبت های شخصی برای او بسیار شادی بخش است و او را یک گام برای رسیدن به تعادل نزدیک تر می کند .

 

آبان

شاید متولد هیچ ماهی به بازی ها به جدیت متولد آبان نگاه نمی کند .

کلید شادی های کوچک متولد آبان را می توان در واژه قدرت یافت . برنده شدن در هر بازی و فعالیت های هیجان انگیز ، رقابتی و فکری در دنیای واقعی و گیم های کامپیوتری در دنیای مجازی برای او با احساس اعمال قدرت همراه است و عرصه ای برای نمایش توانایی های او به حساب می آید که این لذت و شادی زیادی را برایش به ارمغان می آورد.

 

آذر

متولد آذرماه قهرمان شادی های کوچک است

و طیف وسیعی از کار ها می تواند او را خوشحال کند .شاه کلید شادی های کوچک متولد اذر کلمه “امید” است و هر کاری که امید را در او زنده نگه دارد برای او با شادی همراه است و این لیست بلند بالایی از خوردن شیرینی گرفته تا مهمانی و دورهمی ، رانندگی در باران و گوش کردن به موزیک سینما و … را تشکیل میدهد .

 

دی

فعالیت های ورزشی و جسمانی مثل کوهنوردی معمولا برای متولد دی ماه با شادی همراه است ،

اما کلید اصلی شادی های کوچک متولد دی کلمه “احترام” است . موفقیت های کوچک ولی مهم او در کار ، تحصیل و عبور از موانع اجتماعی که برای او احترام به همراه می آورد برایش با شادی زیادی همراه است .

 

بهمن

متولد بهمن معمولا نسبت به ماه های دیگر خیلی سخت تر شاد می شود

و کار هایی که دیگران را به راحتی شاد می کند در آن ها تاثیر زیادی ندارد . اما کلید شادی های متولد بهمن در “منحصر به فرد بودن” نهفته است . هرکاری که آن ها را یک گام به جلو ببرد و تفاوت او را با دیگران بیشتر نشان دهد برای او لذت بخش تر خواهد بود . خواندن یک کتاب شگفت انگیز ، دیدن یک فیلم عجیب و به دست آوردن یک ایده جالب می تواند برای آن ها خوشحالی به ارمغان بیاورد .

 

اسفند

متولد اسفند می تواند بسیار شاد باشد چون طیف وسیعی از کار های کوچک او را شاد می کند

اما معمولا این طور نیست . کلید شادی این موجودات دوست داشتنی در شادی دیگران  و موجودات دیگر خلاصه می شود هر کاری که بتواند باری از دوش کسی بر دارد از دلداری دادن گرفته تا کمک به نیازمندان و تیمار کردن حیوانات به نظر می رسد که می تواند او را شاد کند ، اما متاسفانه این یک تضاد درونی به وجود می آورد زیرا قرار گرفتن در نزدیکی افراد نیازمند میتواند در روحیه او تاثیر منفی به جای بگذارد . به هر حال از نظر من همراه بودن با انسان های شاد می تواند او را شادتر و کمک به دیگر انسان ها او را قوی تر کند .

طالع بینی

برای دیدن مطالب مرتبط بیشتر کلیک کنید

 

شادی های کوچک متولدین هر ماه
متولد هر ماه چجوری شاد میشود

شادی های کوچک متولدین هر ماه

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن