هنر و سرگرمی

طالع بینی فلزات متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی

طالع بینی

طالع بینی فلزات متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی

فلز متولد هر ماه چیست ؟

متشکریم که به فال و طالع بینی به عنوان یک سرگرمی نگاه می کنید

 

فروردین : آهن

فلز زندگی متولدین فروردین آهن است که ۹ برابر دیگران به آن ها قدرت می دهد و شانس و موفقیت آن ها را در زندگی نه برابر می کند. انرژی و اشتیاق روانی آن ها می تواند همچون مشعل فروزانی ، راه را برای دستیابی به آرمان های بزرگی که در سر می پرورانند روشن نماید . آن ها پیشگامانی هستند که همواره دیگران را به سمت هدفی نایافتنی هدایت می نماید .

متولدین فروردین کمتر به دنبال اندوختن ثروت هستند ، ولی اگر شروع به مال اندوزی کنند با چنان سرعتی پیش می روند که وقت نمی کنند بایستند و پول ها را بشمرند . در زمینه پول ، زمان و حتی لباس خود بسیار دست و دلبازانه عمل می کنند و هر قدر هم فقیر باشند همیشه چیزی برای بخشیدن دارند . آن ها اعتقاد دارند که وقتی به دیگران کمک می کنند نه فقط خرسند می شوند ، بلکه این عمل آن ها باعث می شود که دیگران هم متقابلا کاری برای آن ها انجام دهند .

فروردین ماهی های مهربان

اردیبهشت : مس

فلز ماه اردیبهشت مس است که رسانای برق و گرماست و بعد از گذشت سال ها همچنان درخشان باقی می ماند .  در زندگی خانوادگی حاکم و رئیس است و هیچکس جرات ندارد آرامش او را بر هم زند . او مانند زمان صبور است و مانند جنگل عمیق و از چنان قدرتی برخوردار است که قادر است کوه را جا به جا کند ولی آدمی لجوج و یکدنده است . این افراد معمولا از چیز های کوچک خوششان نمی آید و از همین رو دلبستگی خاصی به عشق پایدار و ثروت دارند .

فلز ماه اردیبهشت کدام است و شخصیت او چیست

خرداد : جیوه

فلز سرد جیوه در متولدین خرداد تمایلات دوگانه ای را به وجود می آورد مگر آنکه خودش جلوی این کار ها را بگیرد و به ندای قلب خود گوش کند . هنگامی که عمیقا به دنبال علت بی حوصلگی متولد خرداد بگردید در میابید که او همیشه در پی هدفی است ولی مشکلی اساسی او این است که هدف را نمی شناسد .  متولد خرداد از تخیل بسیار قدرتمندی برخوردار است و به همین خاطر اهداف زیادی را سر می پروراند . ذهن متولدین خرداد همیشه به کاری مشغول است و به همن دلیل بیش از دیگران به استراحت نیاز دارد . آن ها با آنکه نسبت به بی خوابی حساس هستند ولی هیچگاه به اندازه کافی نمی خوابند .

 

تیر : نقره

فلز وجودی متولدین تیر ، نقره است که علیرغم تشابه با سایر فلزات از خصوصیات ویژه گرانبهایی برخوردار است .‌آن ها قلب مهربانی دارند و نیاز دیگران را به خوبی  حس می کنند و به آن اهمیت می دهند و می خواهند به دیگران کمک کنند .‌اما در ابتدا منتظر می شوند تا ببینند کسی دیگری پیدا می شود که پیش قدم شود چون دوست ندارد پول و وقت خود را صرف چیزی کنند که نیازی به آن نیست . اما اگر دریابد که کس دیگری آستین خود را بالا نزده است آنگاه در آخرین لحظه دست به کار می شود . او می گذارد که دو بار زیر آب فرو روید . ولی بار سوم شما را نجات می دهد . او خیلی رئوف است و نمی گذارد غرق شوید .

 

مرداد : طلا

متولد مرداد در دوستی بسیار وفادار است و در موقع دشمنی آدم منصف و قدرتمندی است . او چه ساکت باشد چه خود نما ، فردی خلاق ، مبتکر و قدرتمند است . چون او از طلای خالص است به همین دلیل ما ، گاهی خودخواهی تکبر و تنبلی او را نادیده میگیریم . متولدین مرداد در مورد پول هیچ احتیاطی به خرج نمی دهند .‌بسیار ولخرج هستند و حتی اگر پول زیادی نداشته باشند شیک می پوشند و زندگی شان لوکس است و برای تفریح و سرگرمی خود زیاد خرج می کنند . اگر کسی از آن ها پول بخواهد به او میدهند و اگر نداشته باشند از دیگری قرض می کنند و به او میدهند .

 

شهریور : جیوه

اگر درجه حرارت محیط مناسب باشد متولدین شهریور علیرغم اینکه ظاهرا ترکیبی از فولاد و یخ به نظر میرسند ، در اثر عواطف اطرافیان ذوب خواهند شد. آن ها بدون تردید انسان هایی صادق و قابل اعتمادی هستند ولی زمانی که نخواهند به جایی بروند و یا کار خاصی را انجام دهند . به راحتی می توانند خود را به مریضی بزنند . در چنین مواقعی استعداد نمایی آن ها در زمینه هنرپیشگی هویدا می شود . متولدین شهریور از عکس های خود ایراد می گیرند و در مورد سر و وضع خود وسواس شدیدی دارند همیشه سرو وضعی مرتب و پاکیزه دارند و در مورد لباس بسیار سخت گیر هستند .

 

مهر : مس

متولدین مهر سودمندی فلز مس را که فلز هم آهنگی آن هاست بازتاب می دهد . از هرگونه بی احترامی و بی نزاکتی تنفر دارند ولی با وجود این اگر صدای تلوزیون تان زیاد باشد آن را کم می کنند . آن ها عاشق مردم هستند ولی از اجتماعات بزرگ بدشان می آید ، مانند کبوتران صلح دائم این طرف و ان طرف می روند و به میانجیگری می پردازند و صلح و صفا برقرار می کنند . انسان هایی با محبت و دلپذیر هستند ولی گاهی اوقات بد اخلاق و اخمو می شوند و از دستور دادن به دیگران خوششون می آید .

قلع

آبان : آهن

در بین متولدین آبان آدم  عصبی و بی قرار خیلی کم دیده می شود و این در اثر فلز درونی شخصیت آن هاست . با وجود این آن ها خیلی رقیق القلب بوده و نسبت به افراد ناتوان و خیلی دلسوز هستند .‌متولدین آبان هرگز هدیه یا محبت کسی را فراموش نمی کنند و فورا در جستجوی جبران آن بر می ایند . از طرف دیگر ظلم و بی عدالتی را نیز فراموش نمی کنند و در مقابل آن واکنش های متفاوتی را از خود بروز میدهند . به خانواده و روابط خانوادگی اهمیت زیادی می دهند و رفتارشان با کودکان ملایم است .

آبان متولدین آبان طالع بینی 

آذر : قلع

در میان متولدین آذر به ندرت می توان کسی را پیدا کرد که شوخ طبع و بذله گو باشد و همین تعداد  اندک نیز که در گفتن لطیفه  چنان خام هستند که هیچ کس به آن ها نمی خندد . اگر چه آذر حافظه ای بسیار قوی دارند ولی گاهی فراموش می کنند که کت خود را کجا گذاشته اند آن ها هرگز نمی توانند دروغگوی ماهری باشند هیچ کسی حتی برای لحظه نمی تواند دروغ آن ها را باور کند .‌ریا کاری و دروغ گویی اصلا با مزاج آن ها سازگار نیست  و هر وقت سعی به انجام این کار نمایند به زودی دستشان رو می شود . متولدین آذر ، چه کم رو چه پررو ، زمینه عشق همیشه آماده اند که شانس خود را امتحان کنند و خود را به آب و آتش بزنند .

متولدین آذر

دی : سرب

اگرچه فلز درونی متولد  دی او را به فردی بسیار محکم تبدیل ساخته است اما او فردی خجالتی است که روحیه ای لطیف و حساس دارد .‌ متولد دی همه کسانی را که باعث صعود آن ها شده اند بسیار ستایش  می کنند . آن ها خواستار پیروزی و موفقیت هستند و به سنت ها و آداب و رسوم احترام می گذارند . در شخصیت متولد دی همیشه اندکی افسردگی و غم همراه با جدیت وجود دارد . اما هیچ یک از این دو خصوصیت  باعث نمی شود که او از انضباط جدی دست بردارد . متولد دی به حدی لایق و کارآمد است که به راحتی می توانید زمام امور را به دستش بسپارید .

فلز درونی متولد دی ماه سرب است

بهمن : اورانیوم

فلز درونی متولدین بهمن یک فلز حقیقی نیست و یک ماده رادیواکتیو است که فقط در ترکیبات یافت می شود .اورانیوم می تواند موجب انفجارات عظیم و زنجیره ای گردد از همین رو تلاش برای محدود کردن آن ها مجبور ساختن شان به انجام کاری مثل کوشش برای به دام انداختن طوفان زمستانی در یک بطری است . متولدین بهمن عقیده خود را خیلی رک بی پرده به زبان می آورد ولی هرگز سعی نمی کند عقیده اش را به شما تحمیل کند . یک بهمنی برای احساس امنیت دور و اطراف خود را شلوغ می کند و دوستان زیادی دارد ولی گاهی اوقات به یکباره در پیله تنهایی خود فرو می رود و دلش می خواهد تنها باشد .

اورانیوم درون بهمن ماه چیست

اسفند : قلع

فلز متولد اسفند ، آهن ، جیوه طلا و یا سرب نیست بلکه آلیاژی از فلز هاست که نشانگر غیر واقعی و توهم آمیز بودن این افراد است . آن ها قوی تر از آن هستند که می پندارید و عاقل تر از آن که می شناسید ولی تا زمانی که خودشان را از وجودشان را کشف نکنند . راز آنها همواره پوشیده و مخفی باقی ماند . یک متولد اسفند تمایل چندانی به آرزوهای دنیوی ندارد . همچنین برای مقام قدرت و یا رهبری ارزشی قائل نیست و ثروت مال دنیا برای او جذابیتی ندارد .‌او به آینده هیچ اشتیاقی ندارد و نسبت به آن بی خیال است . در مورد گذشته نیز دانشی شهودی دارد و در مورد امروز شکیبا و مقاوم است .

متولدین اسفند و فلز ماه تولد

طالع بینی با آنامگ

آهن سرب طلا نقره

برای دیدن تست های شخصیت شناسی اینجا کلیک کنید

شخصیت شناسی و روانشناسی

طالع بینی فلزات متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی

طالع بینی فلزات متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی
فلز هر ماه چیست

طالع بینی فلزات متولدین هر ماه+تست شخصیت شناسی

فال و سرگرمی و انواع تست های شخصیت شناسی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن