تغذیهغذا و آشپزی

فست فود های خوشمزه و سالم/کدام فست فود ها را بخوریم

فست فود

فست فود های خوشمزه و سالم/کدام فست فود ها را بخوریم

به احتمال زیاد همتون میدونید فست فود ها خیلی برای ما خطر دارند اما خب خوشمزه هم هستند !!!

برای همین این مطلب رو برای اونایی که عاشق فست فود هستند اما از مضراتش هم میترسند آماده کردیم تا هم فست فود بخورند و هم مراقب سلامتی شون باشند .این رو هم باید یادآور بشیم که خوردن فست فود مشکلی نداره اما افراط در خوردن این غذا ها به بدن آسیب میرسونه .

 

 ساندویچ های برگر

به طور کلی همبرگر ها به مراتب از سوسیس ها و کالباس ها بهتر هستند زیرا مواد نگه دارنده ندارند ولی باید سعی کنیم برگر هایی که انتخاب می کنیم از نوع مرغوبش باشند و یا فست فود و رستورانی که مراجعه می کنیم مطمئن باشیم که انواع مرغوب برگر را برای مشتری تهیه می کند . همبرگر هایی که در منزل خودتون تهیه می کنید بسیار بهتر هستند .

 

پیتزای سبزیجات

پیتزای سبزیجات بی نظیر ترین نوع پیتزا است و برای کسانی که به دنبال یک فست فود سالم هستند ، بهترین انتخاب به شمار می آید .

 

چیز برگر

اگر فرد مشکل چربی و اضافه وزن نداشته باشد ، نسبت به همبرگر معمولی به خصوص برای جوانان غذای کامل تری به حساب می آید ، زیرا چیز برگر می تواند برای جوانانی که کمتر لبنیات مصرف می کنند ، تامین کننده کلسیم باشد .یک ساندویچ چیزبرگر دارای هر گروه غذایی یعنی پروتئین ، لبنیات ، غلات و سبزی ها است .

 

ساندویچ هات داگ

اگر سوسی دوست دارید بهتره  هات داگ رو به صورت کبابی بخورید نه اینکه سرخش کنید .اگر هم سرخ می کنید با روغن های سالم مثل زیتون و … درست کنید .

 

ساندویچ رست بیف – استیک

جزو ساندویچ های خوب طبقه بندی می شوند چون مواد نگه دارنده ناسالم ندارند .

 

برای دیدن مطالب آشپزی اینجا کلیک کنید

 

 

فست فود های خوشمزه و سالم/کدام فست فود ها را بخوریم
کدام فست فود ها ضرر زیادی ندارند

فست فود های خوشمزه و سالم/کدام فست فود ها را بخوریم

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن