ورزش

محمدحسین کنعانی زادگان قرمزپوش می شود

محمدحسین کنعانی زادگان قرمزپوش می شود

محمد حسین کنعانی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و بازیکن فعلی تیم ماشین سازی تبریز ، در صحبت هایش اعلام کرد تمایل زیادی به پیوستن به باشگاه پرسپولیس دارد ، کنعانی در پی صحبت هایش از نبود مدافع وسط در تیم پرسپولیس تهران سخن گفت که در این راستا سخنانش بی هدف نبوده است .محمد حسین کنعانی از بازی های زیادی که در پرسپولیس داشته سخن گفت و همچنین افزود که تعداد بازی هایی که در استقلال داشته بسیار کمتر از بازی هایی است که در پرسپولیس داشته است .

این سخنان کنعانی تمایل زیاد وی را به برگشت به پرسپولیس میرساند و با توجه به نبود مدافع وسط در تیم پرسپولیس به نظر میرسد اگر برانکو فرد مورد نظر خود را پیدا نکند محمد حسین کنعانی بهترین گزینه برای این باشگاه خواهد بود .به نظر میرسد کنعانی با این سخنان دوست دارد حرف دلش را به پرسپولیسی ها برساند و به این تیم برگردد.

مصاحبه محمد حسین کنعانی پس از بازی با پرسپولیس

در بازی ماشین سازی تبریز و پرسپولیس تهران که شاهد صحنه های جالبی بودیم کنعانی پس از بازی در مصاحبه با خبرنگاران گفت : این بازی بسیار حساس و سختی بود و دلیل اینکه نیمه اول ما بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم این بود که گل اول را ماشین سازی به پرسپولیس زد به همین علت بازی در نیمه اول راحت بود اما در نیمه دوم بخاطر حمله های بسیار سنگین تیم مقابل برای باز کردن دروازه ما کار برای ما سخت تر شد. اما خداروشکر توانستیم بهترین بازی را نمایش دهیم و حتی توانستیم دروازه آن ها را باز کنیم . اما همه بازیکنان ماشین سازی تمام توان خود را به کار بردند و بهترین بازی خود را به نمایش گذاشتند .

کنعانی در پاسخ به سوال خبرنگار درباره استقلال گفت:

“من منظور بدی از سخنانم درباره این تیم بزرگ نداشتم و فقط از الفاظ درستی استفاده نکردم  و بخاطر همین موضوع عذر خواهی میکنم .”

 

محمدحسین کنعانی زادگان قرمزپوش می شود
محمد حسین کنعانی زادگان

محمدحسین کنعانی زادگان قرمزپوش می شود

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن