پوشاک و زیبایی

ملاک زیبایی در کشور های مطرح جهان چیست؟

ملاک زیبایی

ملاک زیبایی در کشور های مطرح جهان چیست؟

ما به این مقوله اعتقاد داریم که هر خانمی دارای زیبایی منحصر به فرد خوشد می باشد ، البته این موضوع کمی با سایز و حجم بدن ، رنگ مو یا پوست ، کارکتر و شخصیت ، طرز خنده و درخشندگی  چشم های آن ها مرتبط  است .به هر حال ما نمی توانیم این حقیقت را انکار کنیم که چنین معیار اصلی برای زیبایی وجود دارد و این معیار ها در کشور های مختلف متنوع می باشد.

معیار زیبایی هر کشور

آمریکا

این کشور دارای جمعیتی با ترکیبی از فرهنگ ها و نژادهای مختلف می باشد ، اندام یکنواخت یا برجسته ، موی بلند و یا کوتاه ، پوست روشن و یا تیره ، آرایش غلیظ و یا طبیعی هر کدام می توانند جزء ملاک های زیبایی یک خانم در این کشور باشند .

 

ملاک زیبایی در کشور های مطرح جهان چیست؟
دختران- زنان آمریکا

 

اسپانیا

خانم های اسپانیایی ، جذاب و زیبا هستند ، این جذابیت از نظر آن ها به شاخصه های زیادی از جمله انحنا و زاویه های مناسب صورت ، مو های سیاه بستگی دارد . رقص زبان دوم کشور اسپانیا است .

 

دختران-زنان اسپانیایی

 

آلمان

مو های بلوند ، چشم های روشن ، جزئیات ظریف و هماهنگی زاویه چهره ، آلمانی ها به خاطر نظم غیر قابل باور خود نیز در جهان مشهور هستند و ترجیح می دهند که با چهره طبیعی و آرایش کمرنگ و طبیعی در جمع ظاهر شوند .

 

دختران-زنان آلمان

 

برزیل

مو های بلوند ، چشم ها زیبا ، پوست برنزه و برخورداری از انحنا های زیبا و طبیعی در فیزیک بدن از شاخصه های زیبایی در این کشور می باشد . در حقیقت خانم های زیبای برزیلی یک مدل تمام عیار هستند.

 

دختران-زنان برزیل

 

سوئد

خانم های سوئدی به خاطر مو های بلوند ، چشم  های آبی و گونه خای برجسته مشهور هستند ، تمام این ها معیار زیبایی در سوئد هستند.

 

 

ملاک زیبایی در کشور های مطرح جهان چیست؟
دختران-زنان سوئدی

 

کره جنوبی

چشم های درشت و پوست روشن از شاخصه های زیبایی در این کشور است ، بیشتر خانم ها در این کشور خواهان عمل زیبایی چشم هستند . کرم های سفید کننده و روشن کننده پوست نیز در این کشور از طرفداران زیادی برخوردار است .

 

 

دختران- زنان کره جنوبی

 

هلند

در هلند لازم نیست که قد بلند باشید تا زیبا به نظر برسید بلکه باید دارای تناسب اندام و همچنین زاویه بندی چهره و موی بلند باشید ، همچنین شما می توانید برای نزدیک شدن به معیار های زیبایی این کشور مو های خود را صاف و یا ویو کنید

 

ملاک زیبایی در کشور های مطرح جهان چیست؟
دختران-زنان هلندی

 

 

هند

مردم هند استاندارد های زیبایی افراد را بر طبق رابطه روح و چهره قرار داده اند. رژیم غذایی مناسب ، ورزش یوگا و استفاده از لوازم آرایش طبیعی جزء عوامل اصلی برای رسیدن به معیار های زیبایی در این کشور است .

 

ملاک زیبایی در کشور های مطرح جهان چیست؟
دختران-زنان هندی

دختران زیبای هند 

 

انگلیس

استاندارد های زیبایی در انگلیس بر طبق معیار های اشرافی است . آرایش به سبک مینیمال ، لباس های راحت و کفش اسپرت ، کفش های تخت به جای پاشنه دار ، اندازم ظریف و پوست روشن از شاخصه های زیبایی در این کشور است .

معیار ها

 

ملاک زیبایی در کشور های مطرح جهان چیست؟
دختران-زنان انگلیس

ملاک زیبایی در کشور های مطرح جهان چیست؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن