رشد فردی

نکته هایی از جدایی و طلاق باید بدانید

طلاق / زندگی مشترک …

نکته هایی از جدایی و طلاق باید بدانید

چرا زندگی های مشترک به طلاق و جدایی می انجامد ؟

با توجه به مراجعه کنندگان و کسانی که در حال طلاق بودند چند نکته مهم و طلایی درباره طلاق و جدایی که بین اکثر زوج ها مشترک بود را برای شما عنوان می کنیم .

دنیای مجازی قاتل رابطه ها

دنیای مجازی ، قاتل خاموش رابطه هاست . تحقیقات مشخص کردن که امروزه ، بیشتر افراد ر جهان ، حتی زمانی که تلوزیون تماشا می کنند یا با کسی صحبت می کنند هم مشغول چک کردن موبایلشون هستن. به همین دلیل ، رابطه ها ضعیف میشن و خطر نابودی شدنشون بیشتر میشه .

دنیای مجازی

اهمیت احترام متقابل

شما از ازدواج شکست خورده تون ، یاد میگیرین که احترام متقابل چقدر مهمه .

احترام گذاشتن ، باعث بهتر شدن ارتباط شما و شریک عاطفی تون میشه و در نتیجه با بهتر شدن ارتباطتون حمایت متقابل بیشتر میشه و عشق در رابطه تون هر روز زیاد تر میشه.

 

خوشحالی شما مهمه

وقتی شما با کی وارد  رابطه میشین ، کم کم او براتون خیلی مهم میشه ، بهش زیاد توجه میکنید و عشق می ورزید و … این ها طبیعی هست اما در این مرحله ، باید به خودتون بیاین و کمی هم به نیاز ها و خواسته هاتون توجه کنید . ثابت شده که اگر در رابطه ، هر دو نفر خوشحال و راضی باشین ، به احتمال زیاد تری با هم میمنونید .

 

به معیار هاتون پایبند باشین

هرکسی برای انتخاب شریک عاطفی ، معیار هایی داره .

خیلی مهمه که با فردی باشین که به معیار هاتون ، احترام زیادی میذاره و این هم مهمه ، با کسی باشین که معیار هاتون با هم همخوانی داشته باشن . هرچقدر معیارهاتون شبیه به هم و متناسب تر باشه ، همونقدر هم احتمال بیشتری داره که رابطه تون پایدار تر باشه .اگر عاشق کسی هستین که به معیار هاتون نزدیک نیست ، بهترهد رابطه رو باهاش تموم کنین . هیچ کس این ارزش رو نداره که شما معیار ها و ارزش هاتون رو به خاطرش پایین بیارین . اگر کسی واقعا عاشقتون باشه و براتون احترام قائل باشه ، با معیار هاتون کنار میاد .

 

شما نمیتونید کسی رو تغییر بدین

یکی از بزرگ ترین اشتباه ها این هست که فکر کنید اگر با او ازدواج کنید ، رفتار ها و اخلاق بدش تغییر میکنه .

نه اصلا ! شما نمیتونید کسی رو تغییر بدین . هرکس میتونه فقط خودش رو تغییر بده و اصلاح کنه و هیچکس دیگه ای نمیتونه اون رو انجام بده ؛ پس وقتی وارد رابطه میشین ، مطمئن بشین که اخلاق و رفتارش رو دوست دارین ، چون تغییرات به آسونی صورت نمیگیرن .

 

رابطه تون رو با دوستاتون حفظ کنید

درسته که شما دوست دارین همیشه در کنار عشق تون باشین اما اینو هم در نظر بگیرین که اگر با شریک عاطفی تون مشکل پیدا کردین ، کی میخواد از شما حمایت کنه ؟ اگر با دوستان یا خانواده تون رابطه ی قوی و صمیمی نداشته باشین ، بعد از جدا شدن از عشق تون خیلی تنها میمونید و شرایط براتون سخت میشه .

 

رابطه جنسی

راضی بودن هر دوی شما از رابطه جنسی ، خیلی مهمه و تاثیر مستقیم روی رابطه تون داره .

هورمون اکسی توسین که در حین رابطه جنسی ترشح میشه ، باعث استحکام رابطه و افزایش صمیمیت بین زوجین میشه . در واقع رابطه جنسی ، نیروی جذابه ی قوی بین شما و همسرتون ایجاد میکنه .

رابطه جنسی و طلاق

صمیمیت زن و شوهر

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

 

نکته هایی از جدایی و طلاق باید بدانید
چرا طلاق اتفاق می افتد ؟

جدایی چه مشکلاتی دارد 

نکته هایی از جدایی و طلاق باید بدانید

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن