هنر و سرگرمی

نیروی های ماورای طبیعی ماه ها / طالع بینی 

طالع بینی

نیروی های ماورای طبیعی ماه ها / طالع بینی

 

فروردین

شفابخشی ، قابلیت خواندن فکر و ذهن دیگران و تفسیر فال تاروت

متولد فروردین با نیروی درونی معجزه آفرین خود و آتش وجودش می تواند بیماری های خود و دیگران را شفا دهد و عامل بیماری را بسوزاند ، و با قدرت بالای ذهن خود افکار دیگران را بخواند و فال آن ها را تفسیر کند . اما چون معمولا زندگی آشفته ای دارد که باعث سرگردانی و شلوغی ذهن او می شود ، ارتباطش را با درون خود ضعیف می کند و نمی تواند کاملا از این نیرو ها استفاده کند . مدیتیشن ، نشستن در سکوت ، اعتماد به نفس و برقراری آرامش در زندگی شخصی این نیرو ها در او قدرتمند می کند .

 

اردیبهشت

قابلیت هماهنگی با ریتم کائنات .

به واسطه عنصر وجودش به طرز باور نکردنی با دنیای خاکی ما هماهنگ است و با یک زمان یاب و جهت یاب درونی متولد می شود طوری که هیچکس بهتر از او نمی تواند زمان و مکان را مدیریت کند . متولد اردیبهشت قابلیت پیش بینی وضع هوا و تفسیر نشانه های عدد شناسی را هم دارد . اما در بسیاری مواقع زندگی محافظه کارانه ، وابستگی ، عدم استقلال و آزادی روحی این قابلیت های او را کم رنگ می کند . سپری کردن زمان در طبیعت ، گوش دادن به صدای آب و پرندگان و دراز کشیدن روی خاک باعث این نیرو ها می شود .

 

خرداد

حس نتیج اتفاقات پیش از وقوع و داشتن دروغ سنج درونی .

بخاطر داشتن آنتن و رادار داخلی حیرت انگیز و ذهنی سریع تر از نور ، متولد خرداد می توانند قبل از هر اتفاقی آن را حس کند و یا صدایش را بشنود البته او صدا های دیگری نیز می شنود که پژواک شخصیت های مختلف درون اوست . اما عجول بودن ، نداشتن تمرکز حواس ، انجام همزمان چند کار و عصبانیت در متولد خرداد تاثیر این نیرو ها را به شدت کم می کند . مثبت اندیشی و تمرینات ورزشی ، سحر خیزی و تغذیه خوب این نیروها را در او افزایش می دهد .

 

تیر

شفا دهندگی و دریافت های حسی قوی .

متولد تیر به واسطه اتصالش به ماه مسبب جزر و مد همه اقیانوس های زمین است . متولد تیر ماه دارای گیرنده و دهنده های حسی به شدت قوی و سه بعدی می باشد . او با لمس کردن می تواند احساس درد را در کودکان کاهش دهد و برای افراد مسن احساس بهبودی و ارامش ایجاد کند زیرا آن ها تا ابدیت مادران همه گیتی هستند . حالات تدافعی و تهاجمی ، سعی در کنترل اطرافیان و مقایسه خود با دیگران به شدت نیروی شفا بخشی او را کاهش می دهد . حس نوع دوستی و احترام و کمک یک استاد یا پیر راهنما می تواند قابلیت هایش را افزایش دهد .

 

مرداد

جذب معنوی و درخشش اقبال شهرت .

پرتو های پر انرژی خورشید و طلای وجود متولد مرداد می تواند ذهن ها و توجه ها را به خود جلب کند و مانند یک رهبر معنوی بر روی انسان ها تاثیر بگذارد . کیهان قلب او را با شور و شادی و خنده پر کرده طوری که دیگران مثل پروانه به دورش به چرخش در آیند. اما غرور و تکبر بیماری ها جسمی و افسردگی از بین برنده نیرو های اوست و ورزش منظم ، کار های هنری و جمعی می تواند نیروهایش را تقویت کند .

 

شهریور

پیشگویی و فال خوانی .

ذهن مساعد او همیشه آماده دریافت پیام هایی از آینده است و تجزیه و تحلیل دقیق او زمان حال ، آینده را برای او روشن تر می کند . ترکیبی از تمایل به کنترل دیگران به همراه تمایل ذاتی خدمت به دیگران به او این نیروی شگفت انگیز را داده است که حدس های درستی از آینده بزند و همه را حیرت زده سازد . خود محوری و عیب جویی و توقع نیروهای ماورائی او را تحلیل می برد و مطالعه ، مراقبه و توجه به معنویات باعث افزایش نیروهایش می شود .

 

مهر

مدیوم و وقابلیت های هیپنوتیزمی.

او مثل یک جراح و متخصص از کار کردن روی مغز و ذهن انسان ها لذت میبرد ، اما استعداد “ارتباط دهندگی” او است که باعث شده به شکل معجزه آسایی مثل یک آینه عمل کند و پلی بین ذهن ها بسازد.اما مسئولیت گریزی ، ترس و انزوا این نیروهای او را تحلیل می برد و گوش کردن به موسیقی و فعالیت های هنری و مسافرت تعادل را به او باز می گرداند و باعث افزایش نیروهایش می شود .

 

آبان

چشم سوم و خارج شدن روح از بدن .‌

متولد آبان ماه به جهانی دیگر تعلق دارد ، روح او می تواند به پرواز درآید و بیرون از جمسش به تماشای دنیا بنشیند . در افسانه ها اجداد در گذشته اش هنوز به واسطه او به زندگی ادامه می دهند . اما برخورداری گاه و بیگاه از این نیروهای ماورائی باعث ایجاد توهمی در درست کار کردن همیشگی این نیروها در او می شود که او را به اشتباه می اندازد . قدرت پرستی ، حسادت و کینه نیروهای او را کاهش می دهد و تمرینات مراقبه و یوگا ، مثبت اندیشی و تفکر خلاق نیروهایش را افزایش می دهد .

 

آذر

دریافت و انتقال انرژی کائنات

هیچکس مثل متولد آذر نمی تواند انرژی جهان هستی را جذب کند . با این انرژی می تواند تا ستاره ها پرواز کند و به تمام رویاهای خود دست یابد . قلب پر از محبت او همچنین توانایی انتقال این انرژی به دیگران برای کمک به تحقق رویاهای آنان را دارد . گوشه نشینی و کم تحرکی و دوری از طبیعت این نیروی او را تحلیل می برد و معاشرت و مسافرت جمعی و نزدیکی به طبیعت باعث افزایش نیروهایش می شود .

 

دی

حس ششم و پیشبینی حوادث ناگوار .

متولد دی ماه در عین حال که جدی و دقیق است ، دارای قابلیت های متافیزیکی منحصر به فردی هم هست . اضطراب . دلهره او در اکثر مواقع خبر از وقوع حادثه ای یا نزدیک شدن خطری در آینده نزدیک را می دهد . به ذهن مستعد متولد دی ماه چیز های زیادی می رسد و او در یک ماموریت مادام العمر خود را می بیند که در آن هیچ کاری به معنی واقعی کلمه به سرانجام نمیرسد . ترس ، توهم و تمرکز بیش از حد بر روی گرفتاری ها باعث خود خوری و کم شدن نیروهای او می شود . گذراندن زمان در طبیعت ، صدای پرندگان ، بازی با حیوانات هم باعث تقویت نیروهای اوست .

 

بهمن

مکاشه و شهود

نیروهای ذهنی متولد بهمن در مقایسه با دیگر ماه ها آنقدر بالاست که به او نابغه لقب داده اند . آزادی خواهی ، انسان دوستی و کنجکاوی بیش از حد او و تمایل او برای کشف و دانستن که اسرار هستی و ناشناخته ها باعث و دانستن که اسرار هستی و ناشناخته ها باعث می شود که گه گاه در حالت الهام و شهود قرار گیرد و گوشه ای از این ناشناخته ها را برای ما به ارمغان بیاورد ، بدون اینکه اسرار یافتن آن را برای ما فاش کند . عصبانیت ، یک دندگی و خشونت به همراه تنبلی از شهودات او کم می کند و در عوض ماجراجویی ، تنهایی ، آرامش و تمرکز آن را افزایش می دهد .

 

اسفند

دیدن رویای صادقانه و قدرت تفسیر و تعبیر خواب

سرگرمی ویژه او رویا پردازیست و روح او مانند یک اسفنج توانایی جذب خصوصیات اخلاقی سایر ماه ها را داراست . ما هیچوقت نخواهیم فهمید که او در خواب به کجا می رود اما می دانیم که درون متولد اسفند یک جهان بی همتا وجود دارد و روح او ثابت می کند که بینهایت و فراتر از آن وجود دارد . معاشرت با افراد منفی باف ، کسالت و تنبلی ، بلاتکلیفی و سرگردانی نیروهای او را تحلیل می برد و ورزش و خلوت کردن با خود ، پایین آوردن سطح توقع نیروهایش را افزایش می دهد .

 

 

برای دیدن طالع بینی و تست های شخصیت شناسی کلیک کنید

 

نیروی های ماورای طبیعی ماه ها / طالع بینی 
نیروی ماورای طبیعی

نیروی های ماورای طبیعی ماه ها / طالع بینی 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن