تکنولوژی

همکاری کمپانی پورشه و بوئینگ برای ساخت ماشین پرنده

پورشه و بوئینگ

همکاری کمپانی پورشه و بوئینگ برای ساخت ماشین پرنده

دو کمپانی پورشه و بوئینگ برای ساخت یک ماشین پرنده لوکس و الکتریکی که قابلیت پرواز و فرود داشته باشد و بتواند در مواقعی که ترافیک شدید صورت گرفته به راحتی عبور کند دست به همکاری زده اند .البته در حال حاضر حمل و نقل هوایی آن هم در صورتی که هنوز زیر ساخت های کاملی برای آن ایجاد نشده بسیار خطرناک خواهد بود اما این دو کمپانی تصمیم به ساخت و همکاری در این زمینه با هم هستند .

پورشه و بوئینگ تفاهم نامه ای بی حد و مرز با یکدیگر امضا کرده اند به این صورت که این دو شرکت به دنبال راه هایی برای همکاری مشترک هستند اما این تفاهم نامه فعالیت های دیگر این دو شکرت را محدود نخواهد کرد. این دو به عنوان بخشی از یک تیم بین المللی به منظور رسیدگی به جنبه های مختلف حمل و نقل هوایی در شهر و تجزیه و تحلیل پتانسیل بازار را ایجاد خواهند کرد.

پورشه

با توجه به قیمت های احتمالی این طور به نظر می رسد که این ماشین پرنده به صورت عمومی در دسترس همگان قرار نخواهد گرفت و بعضی از شرکت های حمل و نقل که علاقه به ایجاد تاکسی های هوایی دارند بیشتر از این طرح استقبال خواهند کرد که همه مردم نیز توانایی خرید بلیط را داشته باشند .اما با توجه به هزینه‌های مرتبط با ایجاد زیرساخت‌های لازم برای پشتیبانی از این وسایل مانند سکوهای فرود و ایستگاه‌های شارژ به نظر می‌رسد که این وسیله تنها به افراد بسیار ثروتمند (حداقل برای شروع) ارائه شود.

بوئینگ و اکنون پورشه جزو ده‌ها شرکتی هستند که به تاکسیرانی هوایی علاقه نشان داده‌اند اما بوئینگ به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌ها در زمینه هوا و فضا، از تجهیزات و نیروی بسیار قوی‌تری نسبت به سایرین در این زمینه برخوردار است و تلاش دارد تا هرچه زودتر به این سازه هوایی دست یابد.

پورشه

هواپیما ماشین پرنده

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

وب سایت

همکاری کمپانی پورشه و بوئینگ برای ساخت ماشین پرنده
ساخت ماشین های پرنده

ماشین پرنده 

کارتون ها به واقعیت تبدیل می شوند

 

منبع
theverge
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن