رشد فردیشیوه ی زندگی

ویژگی های مردی که آماده عاشق شدن نیست

نشانه های آماده نبودن یک مرد برای عاشق شدن

ویژگی های مردی که آماده عاشق شدن نیست

۱ – از شما انتظار داره به خاطر کار هایی که براتون انجام میده براش کاری کنین

از شما تعریف میکنه و اگر شما اینکارو انجام ندین ناراحت میشه یا بهتون اعتراض میکنه . شما رو برای شام میبره و در عوض انتظار داره باهاش رابطه جنسی داشته باشید .  هزینه شام رو میپردازه و اگر تشکر نکنید بهش برمیخوره و کاری می کنه احساس گناه و اشتباه کردن داشته باشید .

۲- هرکاری رو برای رابطه طبق زمان و برنامه خودش انجام میده

او هنوز آماده نیست که با شما یک تیم رو تشکیل بده . هر برنامه دو نفره ای رو باید با برنامه او تطبیق بدید و تا زمانی که با برنامه زندگی خودش مطابقت داره حاضره با شما باشه و هر زمان که براشش راجت نباشه و طبق برنامه اش نباشه ، چیزی عملی نمیشه .

۳ –  از شما انتظار داره که خودتون از خودتون مراقبت کنید

برای یک زن امروزی لازم هست که خودش بتونه از پس زندگی خودش بر بیاد اما این احساس مورد حمایت واقع شدن از طرف یک مرد برای خانم ها یک احساس خوشایند هست . اینکه بدونن هر اتفاقی بیفته باز هم کسی هست که کنارشون باشه و پشتیبانشون . منظور پشتیبانی مالی نیست ، بلکه یک انرژی حمایتی از طرف او هست . اگر مردی همیشه به شما اعتراض میکنه که شما مشکل ساز رابطه هستید و باید بتونید خودتون مشکلاتتون رو حل کنید بدونید آمادگی یک رابطه رو نداره .

۴ – کار هایی انجام میده یا چیز هایی میگه که شما رو در یک فاصله از خودش نگه داره

مثل اینکه چند روز گرم هست و چند روز سرد میشه ،یا اینکه بعد از رابطه جنسی از شما فاصله میگیره و احساس پشیمونی داره و شما همیشه این روال سرد و گرم شدن در رابطه رو احساس میکنید . غرایز شما به شما میگن که چیزی در این رابطه درست نیست و جور درنمیاد ، یا اینکه او نشونه های نشان میدهد یا حرف هایی میزنه که این رو القا میکنه : “ازمن انتظار نداشته باش با تو در یک رابطه جدی باشم”

۵ –  ارتباطش رو با افراد قبلی زندگیش یا خانم های دیگر حفظ کرده است

اگر مردی برای شما به خوبی سرمایه گذاری نمیکنه اما ارتباطش با خانم های دیگه برقرار هست و شما رو در این ارتباط دخیل نمیکنه ، یا اینکه مدام عکس های اون ها رو لایک میکنه و حتی کامنت میذاره در حالی که برای شما به ندرت اینکارو میکنه ، نشونه بزرگی هست که برای رابطه با شما آمادگی نداره .

۶ – به قسمت زنانه خودش متصل نیست

معنیش چیه ؟ یکی از بزرگ ترین یادگیری های یک مرد در زندگی این هست که بیاموزه چطور قسمت زنانه خودش رو رشد بده . اینکه چطور احساساتش رو حس کنه ، با اون ها ارتباط برقرار کنه و احساساتش براش در دسترس باشن . مردی که میتونه احساساتش رو حس کنه ، مردی هست که میتونه با شما هم به لحاظ احساسی ارتباط خوبی داشته باشه .

 

ویژگی های مردی که آماده عاشق شدن نیست
با این مرد ها نمونید

ویژگی های مردی که آماده عاشق شدن نیست

 

همچنین در آنامگ بخوانید :
اگر این رفتار ها رو باهاتون داره یعنی داره خیانت میکنه
خواص روغن نارگیل در زیبایی
بهترین روش اتو کشیدن
استایل های جذاب و امروزی برای تپل ها

 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن