رشد فردی

چطور دختر پسر کُشی نباشیم!!!

نکته های روانشناسی رابطه

چطور دختر پسر کُشی نباشیم!!!

 

چرا هرکی میاد سمتم میره ؟

گاهش بعضی از دخترا به معنی دقیق کلمه پسرکُش هستند

دقیقا عکس مفهوم اصطلاحی کلمه یعنی علاقه و اشتیاق پسر رو می کشند  و فراریش میدهند . باید بدونید برای اینکه یک مرد جذبتون بشه فقط داشتن یک چهره زیبا کافی نیست . گاهی ممکنه خواسته یا ناخواسته رفتاری از خودتون نشون بدید که به شدت جذابیتتون رو کم می کنه .

 

اعتماد به نفس پایین

اعتماد به نفس جذاب ترین ویژگی هر انسانی هست .

یادتون باشه شما خودتون اولین نفری هستین که ارزش و شایستگی تون رو تعیین می کنید .  اگر خودتون رو باور نداشته باشین و دست پایین بگیرید ، دیگران هم قابلیتا و ویژگی های منحصر به فرد شما رو نیمبینند . خوشبختانه اعتماد به نفس یک خصیصه ذاتی نیست و می توانید با تکنیک های روانشناسی به خوبی ارتقاش بدین .

 

 

پر توقع و مغرور بودن

یکی از دلایلی که مرد ها رو از ارتباط بیشتر با شما منصرف می کنه …

اینه که همش دنبال ایراد گرفتن هستید و با شرایط سازگاری کمی دارید .‌ اینکه انتظار داشته باشین مردی که بهتون پیشنهاد ازدواج میده همه فاکتور های مد نظرتون رو داشته باشه ، معقول نیست . هیچ کسی کامل نیست همانطور که خودتون هم کموکاستی هایی دارید . غرور رو کنار بگذارید و کمی واقع بینانه فکر کنید .

 

قوی نبودن روابط اجتماعی

یکی دیگر از ویژگی هایی که در جذابیت یک خانم نقش موثری داره…

نحوه ارتباط برقرار کردن اون با اطرافیانش بخصوص آقایون هست. بیش از حد خجالتی و گوشه گیر بودن یا بر عکس شوخی و صمیمیت خارج از عرف باعث می شود نتوانید با آقایون در محیط هایی مثل محیط کار و دانشگاه ارتباط موفق و درستی برقرار کنید و اونا رو از خودتون زده می کنید .

 

رعایت نکردن بهداشت

شاید گفتنش خوشایند نباشه ولی …

بعضی از دختر خانم ها بیشتر به فکر آرایش کردن هستند تا رعایت بهداشت و نظافت فردی . هیچ چیز بد تر از این نیست که بوی مطبوعی از یک دختر خانم به مشام نرسه ، لباس چروک بپوشه یا دندون هاش جرم گرفته باشه . اولین و اصلی ترین قدم برای داشتن یک ظاهر آراسته و شیک ، رعایت بهداشت و نظافت شخصی هست .

 

ظرافت زنانه نداشتن

همونطور که خانم ها از مرد زندگی شون انتظار مردونگی دارند و قوی بودن دارند …

مرد ها هم تو طرف مقابلشون دنبال ظرافت و طنازی زنانه اند . زمخت و خشن رفتار کردن برای خانم ها مناسب نیست . البته حواستون باشه از اون طرف بوم هم نیفتید و تو قالب یک دختر لوس و نازنازو نرید . جایی که لازمه قوی و جسور باشید و به موقع هم ظرافت و زنانگی خودتون رو نشون بدید .

 

بلند صحبت کردن

این یک حقیقت روانشناسی هست که افرادی که تن صدای آرومو گرمی دارند جذاب تر هستند .

میتوانید از دوست صمیمی یا خواهرتون بخواهید در مورد بلندی صداتون نظر بده . اگر احساس می کنید تن صداتون بلنده صداتون رو ضبط کنید و بعد تمرین کنید که آرومتر و ملایم تر حرف بزنید . یا می تونید جلوی آینده بایستید و آروم صحبت کردن رو تمرین کنید .

 

 

چطور دختر پسر کُشی نباشیم!!!
کارهایی که جذابیت دختران را از بین میبرد

چطور دختر پسر کُشی نباشیم!!!

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن