رشد فردی

چیکار کنم همسرم قدرم رو بدونه ؟

چیکار کنم قدرمو بدونه ؟

چیکار کنم همسرم قدرم رو بدونه ؟

 

چرا بهم اهمیت نمیده ؟!

گاهی توی رابطه عاطفی ممکنه احساس کنید با وجود همه تلاش هایی که می کنید طرف مقابل تون اونطور که باید و شاید قدرتون رو نمیدونه و سر درگم بشید . از خودتون می پرسید باید چیکار کنم تا یکم به خودش بیاد و بفهمه اگر بخواد به این رفتارش ادامه بده ممکنه منو از دست بده .

 

ترس از دست دادن

ترس از دست دادن یکی از راه هایی هست که می توانید دیگران را ترغیب کنید که رفتار اشتباه شون اصلاح کنند البته اگر به شیوه درستی استفاده بشه . ‌این نوع ترس می تونه چشم های طرف مقابلتون رو باز کنه که اگر اونجور که باید بهتون احترام نذاره ممکنه از دستتون بده . البته هیچ وقت نباید از این تهدید برای کنترل کردن یا سو استفاده کردن استفاده کنید .

اما لازم نیست اینکار رو مستقیم انجام بدین چون به نتیجه نمیرسید . با رعایت این ۴ مورد ، میتونید به درستی این ترس رو ایجاد کنید .

۱ – روی زندگی اجتماعی مستقل تون تمرکز کنید

۲ – عادت مدام پیام دادن رو ترک کنید

۳ – به خودتون و سلامت تون اهمیت بدین

۴ – روی حد و مرز هاتون تاکید کنید

 

روی زندگی اجتماعی مستقل تون تمرکز کنید

قرار نیست که تظاهر کنید زندگی فوق العاده ای دارین بلکه باید واقعا فوق العاده ای برای خودتون بسازید . اینکه تمام وقت تون رو بخواید با اون سپری کنید باعث میشه ازتون زده بشه . مهم نیست که چند وقته با هم آشنا شدین یا چند وقته ازدواج کردین ، باید هر کدوم تون سرگرمی ها و انگیزه های شخصی برای زندگی داشته باشین .

 

عادت مدام پیام دادن رو ترک کنید

کار سختی هست اما گوشی تون رو از خودتون دور کنید تا هر دقیقه بهش پیام ندین چون اینجوری احساس خفگی می کنه ، به جاش در طول روز دو یا سه پیام منحصر به فرد و جذاب بفرستید تا با دیدن پیامتون لبخند به لبش بیاد .

 

به خودتون و سلامت تون اهمیت بدین

هرچقدر که نسبت به خودتون احساس بهتری داشته باشید اعتماد به نفس تون هم در مقابل شریک عاطفی تون بیشتر میشه .‌ تحقیقات نشون میده روزی ۱۰ دقیقه ورزش کردن و اندورفینی که به دلیل ورزش در بدن تولید میشه باعث می شه افراد زندگی شادتری داشته باشن و در نتیجه در روابط عاطفی شون هم موفق تر عمل کنند .

 

روی حد و مرز هاتون تاکید کنید

اگر طرف مقابلتون جوری که میخواید باهاتون رفتار نمیکنه ، شما رو نادیده می گیره و بهتون توجه نمیکنه وقتشه یک بار دیگه حد و مرزهاتون رو براش بگین .‌ با آرامش صحبت کنید و بهش بگید که رفتارش برای شما قابل قبول نیست و باعث میشه احساس بدی بهتون دست میده . از اینکه خواسته هاتون رو به زبون بیارید نترسید و قاطع باشید .

 

عشق

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید

همسرانه

چیکار کنم همسرم قدرم رو بدونه ؟
همسرم رو رام کنم

چیکار کنم همسرم قدرم رو بدونه ؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن