رشد فردی

چیکار کنیم آقایون برامون خرج کنند؟

چه کار کنم برام خرج کند ؟

چیکار کنیم آقایون برامون خرج کنند؟

چرا در یک رابطه فقط باید آقایون خرج کنند؟

اصلا این سوال ها منطقی هست؟ تا به حال به صورت منطقی با خودتون درباره این مسئله فکر کردید؟

ما بهتون کمک می کنیم به پاسخ سوال هاتون و خواسته هاتون برسید…

چی کار کنم برام خرج کنه ؟

یکی از سوالاتی که خیلی زیاد در مورد آن سوال می شود این هست که چی کار کنم پسری که باهاش در ارتباطم ، برای من خرج کند ؟ یا چطوری به کسی که باهاش در ارتباطم بگم برام کادو بخره ، یا هزینه رستوران رو حساب کنه و…

اول می خواهیم ببینیم چا بعضی از دختر ها می خواهند که کسی ازشون حمایت مالی بکند ؟

تقسیم وظایف در رابطه چیست

چرا پسر باید برای شما خرج کند ؟

اول از هر چیزی ، بهتره که صادقانه به این سوال جواب بدید که چرا پسر باید برای شما خرج کند ؟سعی کنید به این سوال خوب فکر کنید . در اینجا بعضی از جواب های متدوالی که دختر ها در اینطور مواقع می دهند آورده شده ؛ اما مهمه که شما هم فکر کنید و دلیل خودتون را پیدا کنید .

 

«وظیفه پسر خرج کردن هست»

ممکنه عده ای جواب بدهند که وظیفه پسر تو رابطه خرج کردن برای کسی هست که دوستش دارد .

اگر جزو دسته ای هستید که چنین اعتقادی به رابطه دارند ، باید بدونید که همیشه ، شما هم در مقابل وظیفه یه نفر یه تعهداتی دارید .

پس بهتره ، از خودتون بپرسید ، وظایف من توی رابطه چیه ؟

چرا وظیفه پسر خرج کردن است؟

«بگذار برایت خرج کنه ، اینطوری عزیز تر میشی »

یه چیز دیگه ای بین دختر ها معمولا وجود داره این هست که به همدیگر توصیه می کنند :«بزار برات خرج کنه چون اگه خرج نکنه براش بی اهمیت می شی.» یا «هرچی بیشتر خرج کنه ، بیشتر قدرت رو می دونه»

به طور کلی ، ای دسته از دختران اعتبار و ارزشمندی شون رو وابسته به میزان خرجی که دیگران براشون می کنند ، میدونند.

 

«اگه منو دوست داشته باشه ، باید از نظر مالی ، حمایتم کنه »

بعضی از دختران هم عشق و با مساله مالی یکی میدانند و میگویند ، اینطوری فرد مقابل به من محبتش رو نشان می دهد .اگر بارم خرج نکنه ، یعنی دوستم نداره . علاوه بر این ها ، دلایل دیگری هم وجود داره ، مثل استاندارد های اجتماعی و…

زندگی اروپایی با تفکر درست

تقسیم وظایف (۱)

در قدیم ، وظایف بین افراد تقسیم میشد ، آقایون مسئولیت مالی خانوداه رو به عهده داشتند و خانم ها ، مسئولیت خانه و فرزند رو.اما در دنیای مدرن امروز ، به خصوص در مورد آشنایی های قبل از ازدواج این تقسیم وظایف وجود ندارد و فقط یه جمله باقی مونده : مرد باید خرج کنه !!

 

تقسیم وظایف (۲)

پس ، حالا اگر تفکرتون هنوز روی این مساله هست ، باید بدونید که اگر کسی برای شما خرج می کنه ، در مقابلش تعهداتی دارید که باید انجام بدید ؛ به عبارت دیگر ، شما نمیتواندی مثل قدیمی ها ، مسئولیت مالی رو به عهده مرد بزارید و از اون طرف مثل خانم های مدرن رفتار کنید .

 

نشانه دوست داشتن

نوع دیگر تفکر هم ، روی مساله دوست داشتن بود .

بعضی از دختر ها احساس می کنند ، حمایت مال نوعی زبان عشقه ، اما مساله این هست که همه چیز تعادلش خوبه .درسته که آدم ها ، کسی که دوست دارند رو حمایت می کنند ، اما لزوما همیشه که حمایت مالی نیست ، انواع دیگر حمایت هم وجود داره ، مثل حمایت عاطفی .

 

استقلال خودتون رو حفظ کنید

با توجه به اون چیزی که گفته شد ، شما یا باید بپذیرید که اگر کسی براتون خرج می کنه ، اجازه داره در مورد خرج کردنش نظر بده .به علاوه از شما در خواست هایی هم داشته باشد ! یا اگر قبول ندارید ؛ بهتره سعی کنید خودتون مستقل بشوید و خیلی دوستانه اجازه بدید که هر دو با هم مساله مالی رو در رابطه مدیریت کنید .

 

تیم آنامگ

 

چیکار کنیم آقایون برامون خرج کنند؟
چرا باید در رابطه مرد ها فقط پول خرج کنند

چیکار کنیم آقایون برامون خرج کنند؟

آنچه که زنان باید در رابطه بدانند

روان شناسی رابطه

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن