بیماری هاسلامت و تغذیه

گانودرما برای چه بیماری هایی مفید است/گانودرما را چجوری مصرف کنیم

گانودرما

گانودرما برای چه بیماری هایی مفید است/گانودرما را چجوری مصرف کنیم

درمان پیسی

علت بیماری پیسی هنوز مشخص نیست؛

اما دانشمندان اظهار می کنند افراد به دلیل اختلالات روانی یا یک بیماری خود ایمنی که در آن بدن با تولید آنتی بادی هایی که به ملانوسیت ها (سلول های تشکیل دهنده ی رنگدانه) حمله می کنند دچار بیماری پیسی می شوند . از خواص قارچ گاندورما برای پیسی این است که با دارا بودن اسید گاندورمامیک سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند . از آنجایی که پیسی ممکن است نتیجه ی یک بیماری باشد که در آن بدن آنتی بادی تولید می کند مصرف گانودرما با تقویت سیستم ایمنی بدن ، می تواند از افزایش تخریب ملانین ها یا همان رنگ دانه های پوستی جلوگیری کند .

همچنین گانودرما به دلیل دارا بودن مقادیر بسیار زیاد آنتی اکسیدان باعث بازسازی و ترمیم سلول ها ، بافت ها و اعضای بدن می شود در نتیجه بافت های پوستی آسیب دیده در اثر بمیاری پیسی با ادامه مصرف گانودرما بازسازی و ترمیم شده و به مرور زمان باعث بهبود بافت های پوستی می شود .

درمان کبد چرب

قارچ گانودرما سبب می شود آنزیم های موجود در معده افزایش یابد

و در نتیجه آن دسته از دارو ها و مواد شیمیایی که برای کبد مضر هستند سریعا دفع شوند . همچنین آنتی اکسیدان موجود در قارچ گانودرما موجب مقابله بارادیکال های آزاد و بهبود و بازسازی سلول های کبدی می شوند . نکته دیگر در رابطه با قارچ گانودرما آن است که این قارچ به دلیل ترکیبات و خواص خاصی که دارد ، به سم زدایی سریع مواد شیمیایی در بدن کمک می کند و به همین دلیل موجب می شود بار زندگی از روی کبد برداشته شود.

تا به امروز گانودرما تنها ترکیبی بوده است که بطور بالینی اثرات آن بر کبد چرب اثبات شده است .

و از آنجایی که در حال حاضر درمان خاصی برای بیماری کبد چرب (غیر الکلی) وجود ندارد ، مصرف گانودرما لوسیدوم به همراه رعایت نکات و توصیه های دیگر بهترین گزینه برای سلامت کبد شما محسوب می شود .

بهبود میگرن

تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود گردش خون در سر تا حد زیادی می تواند سردرد های میگرنی پیشگیری و حتی این سردرد ها را ردمان می کند . همچنین خواص آرام بخشی و بهبود کیفیت خواب با مصرف قارچ گانودرما حاصل می شود که این نیز خود می تواند حملات میگرنی را کاهش بدهد .

درمان پسوریازیس

پسوریازیس یک بیماری پوستی مزمن خود ایمنی است .

این بیماری هنگامی رخ می دهد که دستگاه ایمنی بدن سیگنال های اشتباهی میفرستد . این سیگنال ها باعث افزایش سرعت چرخه رشد سلول های پوست می شود ؛ یعنی سلول های پوستی بیش از میزان ریختن آن ها تولید می شوند .

قارچ گانودرما به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان هایی که دارد با تقویت سیستم ایمنی بدن به درمان بیماری خود ایمنی پسوریازیس کمک می کند

.قارچ گانودرما به دلیل خواص ضدالتهابی که دارد برای درمان خشکی پوست و خارش ناشی از پسوریازیسنیز مفید است .

پسوریازیس بیماری دردناک

چرا گانودرما با قهوه ؟

شاید برای شما هم سوال شده باشه که چرا گانودرما رو با شکلات یا قهوه باید مصرف کرد و اینکه چرا به تنهایی نمیشه خودش رو مصرف کرد ؟

چند تا دلیل داره که به طور خلاصه براتون میگیم

اول اینکه

دوز قارچ گانودرما بسیار حائز اهمیت است و مقدار بیشتر اون میتونه تاثیر نداشته باشه و حتی خطرناک باشه .

به همین دلیل در هر ساشه ای از قهوه گانودرما مقدار مشخص شده استفاده میشه .

دوم اینکه

عنصر اصلی قارچ گانودرما توسط لایه ای حفاظت میشه و به خاطر همین وقتی میخواهیم به صورت سنتی اون رو دم کنیم تنها ۳ تا ۷ درصد از خاصیت های اون به بدن میرسه .  اما امروزه توسط روش و دستگاه خاصی اسپو قارچ از اون جدا میشه و در کنار قهوه و شکلات در هر ساشه برای مصرف روزانه تعبیه میشه .

سومین دلیل این هست

که اگر قارچ گانودرما رو با هر چیز دیگه ای ترکیب کنین تنها روی گردش خون تاثیر میذاره اما با کافئین و شکلات قدرت نفوذ به بافت و پوست و استخوان رو پیدا میکنه .

تفاوت قارچ گانودرما فله ای با قهوه حاوی گاندروما

قهوه های حاوی قارچ گانودرما لوسیدوم تنها برند موجود در کشور است که قارچ آن اصل و پرورش یافته در کشور چین و فرآوری شده است . مورد تایید وزارت غذا و دارو وزارت بهداشت ، انجمن های درمانی ، جهاد کشاورزی دانشگاه علوم پزشکی ازمایشگاه بین المللی فردوسی ، پروفسور ثعلبیان پدر علم سرطان شناسی و جاعه پزشکان است .

مصرف خوراکی آن هیچ ضرر و عوارضی ندارد و صد درصد از نظر درمان تضمین شده است .

ولی پودر قارچ فله ای هیچ تاییدیه ای ندارد و به دلیل آسیاب شدن هیچ خواص درمانی ندارد و احتمال آلوده و سمی بودن آن بسیار زیاد است و هیچ پشتیبانی سلامتی ندارد.

قهوه و پودر قهوه گانودرما

بهبود این همه بیماری چجوری ممکنه ؟

گانودرما یک قارچ با خواص درمانی فوق العاده است .

این قارچ قوی ترین آنتی اکسیدان شناخته شده در دنیاست که بخاطر خواص درمانیش و در واقع مولفه های فعالش مثل پلی ساکارید ، تری ترپن ژرمانیوم ارگانیک و موارد دیگه بیش از دو هزار سال است که بیماری ها رو درمان کرده و بهبود میبخشه.

۳ از مهم ترین کار هایی که گانودرما در بدن انجام میده :

تنظیم و تقویت سیستم ایمنی بدن

متعادل سازی فشار خون

پاکسازی کبد و کلیه و رگ ها و روده ها و دفع سموم

خب این سه تا از مهم ترین دلیل های بیماری هاست که گانودرما باعث بهبود اون ها میشه و جلوی خیلی از بیماری های دیگه رو میگیره .

بهبود بیماری ها

فواید مضرات گانودرما کلیک کنید

آنامگ/

گانودرما برای چه بیماری هایی مفید است/گانودرما را چجوری مصرف کنیم
گانودرما و فواید و مضرات آن

گانودرما برای چه بیماری هایی مفید است/گانودرما را چجوری مصرف کنیم

گانودرما/ فواید /مضرات

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن