رشد فردی

۸ نکته برای رابطه موفق منجر به ازدواج می شود

دوستی / ازدواج

۸ نکته برای رابطه موفق منجر به ازدواج می شود

زندگی تون رو رها نکنید

اگر هم دیوانه وار عاشق هم هستین ، دلیلی نمیشه که زندگی خودتون رو رها کنید .

فعالیت ها و کار های روزمره تون رو به خاطر اون کامل رها نکنید . اتفاقا باید عشق شما باعث پیشرفتتون در زندگی شخصی و ایجاد انگیزه ی قوی برای تلاش کرن در زندگی تون بشه .

 

برآورده کردن نیاز های احساسی و روانی

شما باید بتونید نیاز های احساسی و روانی همدیگرو برآورده کنید ، این دو نیاز در رابطه خیلی مهم هستند .

اگر فقط مجذوب ظاهر همدیگر شده باشین و نتونید با هم ارتباط احساسی و روانی برقرار کنید ، رابطه ی موفق و ماندگاری نخواهید داشت . برآورده کردن نیاز های احساسی یعنی درک کردن و محبت کردن به همدیگر …

 

تعقیبش نکنید

متاسفانه بعضی ها در رابطه این کار رو انجام میدن و فکر می کنن که با تعقیب کردن شریک عاطفی شون ، نشون میدن که چقدر دوستش دارن . مخصوصا خانم ها باید این نکته رو رعایت کنند . اجازه بدین اون دنبالتون بیاد و نه اینکه مدام شما اون رو تعقیب کنید و روزی صد بار بهش زنگ بزنید .

 

خودتون رو دوست داشته باشید

خیلی از خانم ها شکایت می کنند از اینکه نمیتونن شریک عاطفی مناسبی برای خودشون پیدا کنند

یا شکایت می کنند از اینکه همیشه کسانی رو به خودشون جذب می کنند که نامناسب هستند . دلیلش میتونه این باشه که شما خودتون رو به اندازه ی کافی دوست ندارین و اعتماد به نفس کافی ندارین .شما هرچقدر که خودتون رو دوست داشته باشید ، همانقدر هم دیگران شما رو دوست خواهند داشت . در واقع شما کسی رو به خودتون جذب می کنید که به اندازه ی شما خودتون رو دوست داره . پس اگر خودتون رو همانطور که هستین دوست داشته باشید ، شریک عاطفی مناسبی رو پیدا می کنید .

 

براش وقت بگذارید

درسته که گفتیم باید برای خودتون وقت بزارین و زندگی خودتون رو داشته باشین ؛

اما منظور این نیست که خودخواه باشین و کاملا به خودتون توجه کنین . رابطه ی عاطفی نیاز به توجه داره و اگر بهش توجه نشه ، از بین میره . پس متعادل عمل کنید و نه خیلی غرق در رابطه تون بشین و نه خیلی به خودتون برسین .

 

درکش کنید

رابطه یعنی ما ، یعنی یک تیم .

شما و اون در رابطه ، جدا از هم نیستین بلکه مثل یک تیم واحد هستین . پس همه چیز رو فقط از دید خودتون نگاه نکنین . اگر نظر مخالفی دارین ، بیان کنید اما از زاویه دید او هم به قضیه نگاه کنین و سعی کنین درکش کنین .

 

تفاوت ها رو درک کنین

قرار نیست شما و شریک عاطفی تون کاملا از هر لحاظ به هم شبیه باشین چون چنین چیزی هیچوقت ممکن نیست .

قراره با همدیگه کنار بیاین و همدیگه رو درک کنید . تفاوت ها رو ببینین و سعی کنید باهاشون کنار بیاین اما اگر نشد ، پس باید قبول کنین که اون براتون مناسب نیست .

زندگی مشترک

وب سایت

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

رشد فردی

8 نکته برای رابطه موفق منجر به ازدواج می شود
تبدیل دوستی به ازدواج

۸ نکته برای رابطه موفق منجر به ازدواج می شود

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن