رشد فردی

۹ توصیه مهم مخصوص خانم ها که باید راجب آقایون بدونند

۹ توصیه مهم مخصوص خانم ها که باید راجب آقایون بدونند

مردان به راحتی تحت تاثیر دیگران قرار می گیرند

مردان خیلی تحت تاثیر حرف های دوستان و همکاران هم جنس خود هستند . یعنی اگر به نظر دوستان یا همکارانش ، شما خانمی با شخصیت و باهوش باشین ف حتما به نظر خودش هم همنیطور هستین . در واقع باید مواظب رفتارتون با دوستاش باشین و خیلی محترمانه رفتار کنین.

مردان نمیدونند چطور باهاتون رفتار کنند

اون ها بیشتر اوقات نمیدونن که دقیقا شما میخواین چطور باهاتون رفتار کنه .

مثلا میخواین در ماشین رو براتون باز کنه ، براتون گل بخره و … برای اینکه بهش یاد بدین که چطور باهاتون رفتار کنه ، بهتره بهش بگین که چی دوست دارین و چی دوست ندارین . او یاد میگیره که چیکار کنه که نشون بده به شما احترام میذاره و بهتون علاقه داره .

بهش گوش بدین

وقتی درباره ی موضوعی باهاش حرف می زنین و به اختلاف نظر میرسید ، زود عصبانی نشین و باهاش دعوا نکنید . کمی به حرف هایش فکر کنید و سعی کنین به موضوع ، از زاویه دید او هم نگاه کنین . این کار ، او را خوشحال میکنه و باعث میشه بهتون جذب بشه .

 

کسی که نخواد تغییر کنه ، هرگز تغییر نمی کنه

اگر براش بار ها توضیح دادین که دوست دارین چطور باهاتون رفتار کنه و حتی براش مثال هم زدین اما او همچنان به سبک خودش باهاتون رفتار می کنه و توجهی به نیاز های شما نداره ، امیدوار نباشین که تغییر کنه . بهتره با کسی باشین که بهتون احترام میذاره و شما و نیاز هاتون رو قبول داره .

مدام شکست هاش رو به رخش نکشین

مدام بدبختی ها ، اقساط ، بدشانسی ها و بدبیاری هاش رو بهش یادآوری نکنین.

مدام نگین یادته فلان روز چی شد ؟ چقدر بدشانسی آوردی ! چرا نیمتونی فلان کار رو بکنی ؟! سعی کنین به هر اتفاقی مثبت نگاه کنین حتی اگر اون اتفاق بدیه . مثلا موقع حرف زدن درباره ی اتفاق بد ، اینو بگین که ازش چی یاد گرفتین .

چالش ایجاد کنید

وقتی دیدین رابطه تون خسته کننده شده و هیجان نداره ، چالش ایجاد کنین .

مثلا میتوانید با هم جاهایی برین که تا حالا نرفتین ، فیلم های هیجان انگیز نگاه کنین ، با هم بازی کنین و پیام های منحصر به فرد براش بفرستین تا شور و نشاط و هیجان رو به رابطه تون تزریق کنین .

گاهی او به سکوت نیاز داره

کاملا طبیعیه که مردان به دلیل مشکلاتشون ، بخوان تنها باشن و از همه فاصله بگیرن . مهم اینه که شما در این وضعیت ، چطور برخورد می کنین. حتی در این مدت نباید زیاد بهش پیام بدین . بذارین مشکلاتش رو حل کنه و فکرش آزاد بشه ، مطمئن باشین که بعدا خودش میاد سراغ تون .

شما سکوت نکنین

شاید وقتی او شما را ناراحت میکنه و شما از دستش دلخور میشین ، به جای اینکه حرف بزنین ، سکوت کنید . این رفتار اشتباهیه ! سکوت کردن شما ، او مقصر جلوه میده . به جای این کار ، وقتی عصبانی نبودین ، باهاش منطقی و محترمانه صحبت کنید و سعی کنین مشکلتون رو حل کنین .

تکیه گاهش باشین

ازش تعریف کنین ، از توانایی هاش ، از استعداد هاش و از قدرتش بگین چقدر بهش افتخار میکنید .

با حرف هاتون بهش قدرت بدین تا بیشتر برای زندگی و رابطه تون تلاش کنه . به مردانگیش احترام بذارین و بهش بگین که چرا اون بین این همه مرد ، انتخاب کردین .

 

9 توصیه مهم مخصوص خانم ها که باید راجب آقایون بدونند
خانم ها این راز هارو بدونید

۹ توصیه مهم مخصوص خانم ها که باید راجب آقایون بدونند

همچنین در آنامگ بخوانید :
راز هایی که باید از همسرتان قایم کنید
راه های مقابله با عادات غذایی اشتباه
ضررمالی کمپانی اپل بخاطر کرونا ویروس
ملاک زیبایی در کشور های پیشرفته چیست

 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن