رشد فردی

آقایون چطور عشقشون رو نشون به شما میدن ؟

روانشناسی آقایان

آقایون چطور عشقشون رو نشون به شما میدن ؟

 

عذر خواهی میکنه

هرکسی ممکنه در رابطه اشتباه کنه یا ناآگاهانه طوری رفتار کنه یا چیزی بگه که شریک عاطفیش ناراحت و دلخور بشه . این در هر رابطه ای پیش میاد و طبیعیه اما در این شرایط شما باید باهاش محترمانه صحبت کنین و اشتباهشو بگین و او باید قبول کنه و معذرت بخواد . اگر این کار رو کرد یعنی دوستتون داره .

بهتون احترام میذاره

اگر بهتون در هر شرایطی احترام میذاره ، براتون ارزش قائله ، هیچ وقت بهتون توهین نمیکنه ، تحقیرتون نمیکنه حتی زمانی که با هم دعوا میکنین ، یعنی دوستتون داره . اگر بیش از حد کنترل تون نمیکنه و اجازه میده فضای شخصی خودتون رو هم داشته باشین ، یعنی اون پسر واقعا عاشق شماست .

شما رو معرفی میکنه

اگر او شما رو به خانوادش  و دوستاش معرفی میکنه و با افتخار کنارتون میمونه و میگه : «ایشون عشق من هستن» یعنی واقعا دوستتون داره اما اگر شما رو از دید دیگران مخفی و پنهان میکنه ، یعنی هنوز مطمئن نیست که شما رو واقعا دوست داره یا نه .

وقتی موقع معرفی میگه این دوست منه ، یعنی عاشقانه دوستتون نداره .

ازتون کمک میخواد

اگر در کاری یا تصمیمی ازتون کمک خواست و ازتون خواست که نظر بدین یعنی نظرتون براش مهمه .

معمولا مردان دوست دارن کارهاشون رو به تنهایی انجام بدن اما اگر ازتون کمک یا نظر خواستن بعنی براشون خیلی مهم هستین و دوستتون دارن .

میخواد قهرمان تون باشه

اگر سعی میکنه مشکلاتتون رو حل کنه ، حتی وقتی که شما ازش کمک نخواستین ، یعنی دوستتون داره .

پسری که عاشق تون باشه ، سعی میکنه در هر کار سخت یا آسانی ، به شما کمک کنه و حتما در کار هایی که انجام میدین بهتون انگیزه و نیرو میده تا همیشه پیشرفت کنین و رو به جلو حرکت کنین . این کار ها یعنی او میخواد قهرمان زندگی و حامی شما باشه .

فقط زنگ زدم بهت بگم …

اگر او بهتون بی دلیل و فقط برای پرسیدن حالتون و خبردار شدن از اتفاقات روزمره تون زنگ میزنه یا پیام میده یعنی براش مهم هستین و دوستتون داره .

بدون اینکه بگین ، میفهمه

اگر هنوز حرفی نزدین و چیزی نگفتین اما او فهمیده که چی میخواین بگین یا چی شما رو ناراحت کرده ، یعنی دوستتون داره و اونقدر شما رو میشناسه که دیگه میدونه در فکرتون چی میگذره . ممکنه براتون پیش اومده باشه که وقتی باهم هستین ، حتی از نگاهتون هم میفهمه که چی میخواین بگین . این ها نشونه های خوبی هستند.

عاشقتم

این واضح ترین روشه که میتونه به شما نشون بده که دوستتون داره اما به هر حال فقط گفتنش کافی نیست و باید در مدتی که با هم بودین ، رفتار هایی که در بالا گفته شد رو هم دیده باشین .

قطعا فقط گفتن عاشقتم ، نشون نمیده که دوستتون داره .

بیشتر باید از طریق رفتار و کاراش بفهمین چون گفتن این جمله برای خیلی ها آسون هست .

عاشقتم

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

 

آقایون چطور عشقشون رو نشون به شما میدن ؟
نشانه های مردی که عاشق توست

آقایون چطور عشقشون رو نشون به شما میدن ؟

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن