تازه هاخبر

احتمال افزایش یارانه نقدی به مبلغ ۷۵ هزار تومان

افزایش یارانه

احتمال افزایش یارانه نقدی به مبلغ ۷۵ هزار تومان

یارانه نقدی چندین سال است که به حساب مردم واریز می شود . همزمان با گران شدن بنزین یارانه معیشتی نیز اضافه شد و خانوارها دوبار در ماه این یارانه را دریافت می کنند. یک عضو هیئت رئیسه مجلس در سخنانش اعلام کرد که احتمال افزایش یارانه نقدی در سال جدید وجود دارد.

احتمال افزایش یارانه نقدی در سال جدید

احمد امیرآبادی فراهانی با انتقاد از نحوه پرداخت کمک معیشتی به مردم، گفت: دولت در پرداخت یارانه بنزین عمل مناسبی نداشته است به همین دلیل افراد بسیاری به نمایندگان مراجعه کرده و از این روند ناراضی هستند. نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه کمیته متشکل از آقایان تاجگردون، محبی‌نیا، بنده و نمایندگان دولت تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال ۹۹ را در روزهای گذشته بررسی کردند، افزود: در این جلسه نمایندگان سازمان برنامه و بودجه اذعان کردند که اطلاعی از لیست دریافت کننندگان یارانه بنزین، ندارند.

او با اشاره به بررسی نحوه پرداخت کمک معیشتی در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹، پیشنهاد داد: بهتر است ۵ هزار میلیارد تومان از ۳۱ هزار میلیارد تومان حاصل از افزایش قیمت بنزین، در اختیار نهادهای حمایتی قرار گیرد تا یارانه افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی بیش از یک صد هزار تومان شود.این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: ۲۶ هزار میلیارد تومان باقی مانده از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین نیز میان ۷۸ میلیون نفر توزیع و یارانه هر فرد ۳۰ هزار تومان بیشتر شود. در صورت موافقت با این پیشنهاد یارانه نقدی هر ایرانی ۷۵ هزار تومان می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس همچنین درباره افزایش منابع موردنیاز برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹، تصریح کرد: دولت یک درصد از هزینه شرکت‌های دولتی سودده را به عنوان منبع شناسایی کرده بود که به پیشنهاد بنده این رقم در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ به ۲ درصد افزایش یافت بنابراین منبع جدیدی حدود ایجاد شد که می توان از این اعتبار برای افزایش بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان، رتبه بندی معلمان و…. استفاده کرد.

 

افزایش یارانه نقدی

احتمال افزایش یارانه نقدی به مبلغ ۷۵ هزار تومان

همچنین در آنامگ بخوانید :
بازداشت ترانه علیدوستی
معرفی برندهای معروف کیف در دنیا
انتخاب سایز لباس برای خرید لباس اینترنتی
زندان های لاکچری در دنیا +عکس

وب سایت

 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید 
Rate this post
منبع
پرشین وی
برچسب ها
افزایش یارانه نقدی یارانه

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا