تغذیهسلامت و تغذیه

افرادی که موفق به کاهش وزن شدند این ۵ قانون رو انجام دادن

قانون های مهم کاهش وزن

افرادی که موفق به کاهش وزن شدند این ۵ قانون رو انجام دادن

افراد موفق در کاهش وزن از یک سری ویژگی ها و روحیات یکسانی برخوردارند که براشون مثل شاه کلید رسیدن به موفقیته شما هم اگر با هر وزنی در برنامه ی خود چنین رفتاری داشته باشید شک نکنید موفق خواهید شد .

قدم اول : صبور باشید

صبور باشید عجله فقط خستتون میکنه

اجازه بدید تغییرات به سراغ شما بیان و خودتون هم برای ایجاد تغییرات قدم بردارید . حتی اگر یک سال هم نیاز داشته باشه برای سلامتی تون وقت بذارید و بدانید ارزشش رو داره حواستون باشه لاغری سریع به دنبالش برگشت وزن رو به همراه داره .

قدم دوم: لذت بردن

فقط لذت بردن از هدف ، زندگی ما رو نمی سازه ؛ این لذت بردن از مسیره که به زندگی ما معنا میده پس از زندگی جدیدتون لذت ببرید و به خودتون افتخار کنید حواستون باشه استرس مانع کاهش وزنه .

قدم سوم: مقایسه کردن

مقایسه کردن ممنوع

بدن شما و شرایط زندگی شما با بقیه فرق داره پس نتیجه ای هم که میگیرید متفاوته اما هممون به هدفمون می رسیم ، یکی از دیرتر و یکی زودتر ، یکی سخت تر و یکی آسون تر بهترین مقایسه ؛ مقایسه ی خودتون با روز های قبلتون .

قدم چهارم :زود وزن نکردن

دائم خودتون رو وزن نکنید فقط پایان هر دوره

دوری و دوستی با ترازو لطفا در طول اجرای برنامه خود روی ترازو نرید؛باترازو قهر کنید ولی پایان هر دوره خودتون رو وزن کنید وزن کردن خود بهتره هر ۲۱ روز یک بار باشه و تحت هیچ شرایطی خودتون رو زود به زود وزن نکنید .

قدم آخر: مثبت بودن

از افعال مثبت استفاده کنید

در نهایت در برابر همه ی سختی ها از فعل مثبت استفاده کنید نمیتونم؛نمیشه؛ جواب نمیده و … دیگه نداریم ، این افعال حالتون رو بد می کنن و بی انگیزه میشید پس مثبت باشید تا انگیزه ی کافی برای ادامه دادن دوره ها داشته باشید .

همچنین در آنامگ بخوانید :
افرادی که موفق به کاهش وزن شدند این 5 قانون رو انجام دادن
قوانین مهم لاغری

افراد موفق در کاهش وزن از یک سری ویژگی ها و روحیات یکسانی برخوردارند که براشون

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن