پوشاک و زیباییهنر و سرگرمی

ایده های کادوی روز مرد اسفند ۹۸

ایده های کادوی روز مرد اسفند ۹۸

چند ایده خاص برای هدیه روز مرد که با وجود قرنطینه و ویروس کرونا ، می توانی برای همسر یا نامزدمان تهیه کنیم.

قلک عشق

به عنوان یک ایده جذاب و عاشقانه ، می توانید قلکی تهیه کنید و یا اگر به قلک دسترسی ندارید ، می توانید با استفاده از ترفند ها و آموزش های اینترنتی جعبه ها و پاکت های مقوایی و کاغذی را به زیباترین شکل ها بسازید و آن ها را با وسایلی که معمولا در خانه دارید ؛ مانند نخ های رنگی ، روبان ها مروارید ها و حتی دکمهها تزئین کنید . کاغذ های کوچکی را با سلیقه طراحی کنید و برش دهید و روی هریک از آن ها ، جمله ای عاشقانه بنویسید.

ایده های کادوی روز مرد اسفند 98
قلک عشق برای روز مرد

 

هدیه خوراکی

اکثر مرد های ایرانی از هدیه های خوراکی به شدت استقبال می کنند پس اگر آشپزی و دست پختتان خوب است ، دست به کار شوید و جشنی پر از خوراکی های خوشمزه برای همسرتان در روز مرد ترتیب دهید . غذا ها ، دسر ها ، آبمیوه ها و کوکتل ها و هر آنچه که همسرتان به آن علاقه مند است ، می تواند در منوی غذایی شما قرار بگیرد .

 

یه میز پر از غذا برای مردتون

 

دستبند های دست ساز

دستبند های چرمی و دستبند های نخی و کاموایی از جمله کار های هنری هستند که نیازی به آموزش وتخصص خاصی ندارند و به راحتی می توانید در خانه و با استفاده از فیلم های آموزشی اینترنتی ، آن ها را بسازید. بنابراین اگر همسرتان اهل استفاده از چنین اکسسوری هایی است ، معطل نکنید و از این هدیه های دست ساز و جذاب غافل نشوید .

 

ایده های کادوی روز مرد اسفند 98
دستبند دست ساز

 

آلبوم آهنگ های برگزیده

حتما سلیقه آهنگی همسرتان را می شناسید . پس می توانید مجموعه ای از آهنگ های مورد علاقه او و همچنین آهنگ هایی که فکر می کنید با شنیدن آن ها احساس خوبی به او دست می دهد و از آن ها خوشش خواهد آمد ، گردآوری کنید و به او هدیه دهید . با هربار گوش داد به این آهنگ ها ، لبخند رضایتی بخشی بر لب او خواهد نشست .

 

ایده های کادوی روز مرد اسفند 98
سی دی عاشقانه برای همسر

 

آلبوم عکس دیجیتالی

تکنولوژی یکی از چیز هایی است که در روز های قرنطینه ، مشتاقانه به یاری شما خواهد آمد . مجموعه ای از عکس های خود و همسرتان را به همراه یک آهنگ مناسب میکس کنید و به او هدیه بدهید و به او بگویید که تکیه گاه محکمی برای شماست و با وجود او ، احساس خوشبختی می نمایید .

 

عکس های عاشقانه

ایده های کادوی روز مرد اسفند ۹۸

دفترچه یادداشت عاشقانه

دفترچه یادداشت یا یک سالنامه هنری زیبا و تزئین شده را بردارید و روی هر صفحه آن جمله ای عاشاقانه بنویسید و یا می توانید در هر صفحه ، یکی از عکس های خود و همسرتان را بچسبانید . این دفرتچه سالیان سال برای شما و همسرتان باقی خواهد ماند و به یکی از نماد های عشق بینتان تبدیل خواهد شد .

 

ایده های کادوی روز مرد اسفند 98
دفترچه عشق

 

همچنین در آنامگ بخوانید :
ایده های جذاب برای کادو برای آقایان
بهترین عطر ها برای آقایان
خرافه های ازدواج در کشور های مختلف
طرز تهیه شیرینی شانس فورچون

 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن