تازه هاورزش

بازیکنان استقلال برای مراسم معارفه مجیدی نرفتند!

حواشی باشگاه استقلال

بازیکنان استقلال برای مراسم معارفه مجیدی نرفتند!

فرهاد مجیدی که محبوب استقلالی ها است به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شده اما بازیکنان سرشناس استقلال در این مراسم حاضر نشدند.

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که قرار بود مراسم فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم استقلال انجام شود . تمرین امروز استقلال قرار بود ساعت ۱۱ در میدان انقلاب انجام شود اما چون برخی از بازیکنان حضور نیافتند این تمرین تاکنون انجام نشده . این اتفاق در شرایطی رخ داد که اسماعیل خلیل زاده و معاونانش در محل تمرین شرکت کردند اما برخی از بازیکنان مثل غفوری، چشمی، اسماعیلی، کریمی و …در محل تمرین حضور ندارند. به نظر می‌رسد  این نفرات به دریافتی خود از باشگاه رضایت ندارند و خواهان درصد بیشتری از قرارداد خود و پرداخت مطالبات سال گذشته بودند.

بازیکنان سرشناسی مانند وریا غفوری،فرشید اسماعیلی و … هنوز در محل تمرین حضور پیدا نکرده اند . مدیران باشگاه استقلال گفته اند که کار های بانکی واریز مطالبات بازیکنان را انجام داده اند اما ظاهرا هنوز پول به حساب آن ها واریز نشده است .در همین راستا، مدیران استقلال به همراه مجیدی و کادرفنی‌اش در تلاش هستند از طریق صحبت با این بازیکنان، آن‌ها را راضی به حضور در تمرین امروز کنند با این حال احتمال برگزار نشدن تمرین نخست استقلال با حضور فرهاد مجیدی هم وجود دارد.

در هر صورت باید دید که تا دقایقی دیگر چه تصمیمی از سوی مسوولان استقلال گرفته می‌شود.

پس از گذشت چند دقیقه بازیکنان غایب به جز وریا غفوری، کاپیتان استقلال به جمع آبی‌پوشان اضافه شدند تا مراسم معارفه مجیدی در رختکن مجموعه انقلاب برگزار شود. همچنین علی دشتی پس از گذشت چند دقیقه محل تمرین را ترک کرد و منتظر برگزاری مراسم معارفه نماند.

همچنین در آنامگ بخوانید :
بازیکنان استقلال برای مراسم معارفه مجیدی نرفتند!
استقلالی ها برای خوش آمد گویی نرفتند

بازیکنان استقلال برای مراسم معارفه مجیدی نرفتند!

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید

وب سایت

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن