پوشاک و زیبایی

ترند موی بهار و تابستان ۲۰۲۰

بهار و پاییز ۲۰۲۰

ترند موی بهار و تابستان ۲۰۲۰

امسال چند تا از جذاب ترین های پر طرفدار دوباره ترند شدن که حتی زیر روسری و شال هم میتونید از اونا استفاده کنید .در ادامه با آنامگ ترند های بهار و پاییز ۲۰۲۰رو مشاهده میکنید.

هدبند

استفاده از هدبند ها یا همون تل های بزرگ و کار شده یکی از اصلی ترین ترند های مو امسال هستند که سال های قبل هم اون رو توی ران وی های مختلف زیاد دیده بودیم . امسال هم این تل ها دوباره ترند شدن و اینا رو دست شما رو تو استفاده از مدل های مختلف باز گذاشته است .

ترند موی بهار و تابستان 2020
استفاده از هدبند

 

فر مدرن

مدل مو های فر مدرن که از سال پیش وارد عرصه مد شدن و امسال هم دوباره یکی از ترند های امسال هستند . این مدل ها در برگیرنده مدل موی خرد و چتری های دهه ۷۰ ، مدل باب فرانسویه و برای مو های لخت و صاف گزینه مناسبی هستند .

 

فر مدرن مدل موی جذاب امسال

 

استفاده از روبان

دیدیم که روبان ها و سنجاق سر ها و کلیپس ها ، چقدر تو ۲ سال گذشته مشهور بودند . پارچه های مخمل و چرم و ابریشم های زیبایی که به راحتی به هر اندازه مویی ست می شوند و میشه اون ها رو همراه با مو بافت و یا به عنوان هدبند و یا به صورت گره و پاپیون روی انواع مو استفاده کرد .

 

ترند موی بهار و تابستان 2020
استفاده از ربان

 

کوتاهی کاسه ای

برش و کوتاهی مو کاسه ای که به این معنیه که مو های کوتاه تر و مدل های مردونه امسال جزو مدل های پر طرفدار و زیباست و در واقع یک تغییر اساسی تو استایلتون به وجود میاره . البته این مدل مو معمولا برای افرادی با صورت لاغر و استخوانی مناسب هست .

 

 

مدل موی کاسه ای زنانه

 

مدل موی زاویه دار

مدل موی کوتاه و زاویه دار دهه ۸۰ هم امسال دوباره ترند شده . این مدل اینجوریه که قسمت جلویی مو هم راستای لب هاست و قسمت پشتیش تا بالای گردنه . تو این مدل شما حتی نیازی ندارید که موهاتون رو هر روز مدل جدید بدید ، همین حالتی که خودش به صورت حالت دار خشک بشه کافیه .

 

ترند موی بهار و تابستان 2020
مدل موی زاویه دار ۲۰۲۰

 

مدل مو ی نواری

مدل مو به صورت نواری هم یکی دیگه از ترند های بهار و تابستان ۲۰۲۰ است . مدل هایی که مو ها رو از قسمت پیشونی به دسته های نواری باریک عمودی تقسیم بندی می کنند و با وسیله های مختلفی مثل نوار ها و نخ های رنگی ، انواع روبان و مروارید و سنگ های تزیینی مخصوص مو اون رو می بافند .

 

مدل موی نواری

ترند موی بهار و تابستان ۲۰۲۰

همچنین در آنامگ بخوانید :

 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هجده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن