پوشاک و زیبایی

توصیه های برتر مد و فشن استایلیست ها

مد و استایل

توصیه های برتر مد و فشن استایلیست ها

این روز ها مد و فشن اگر چه از هیچ قاعده و قانونی پیروی نمی کند اما قاعده هایی دارد که استایلیست های مد از گذشته رعایت می کردند ، قواعدی که در طول تاریخ مد جمع آوری شده و حالا به شما کمک می کند ککه راحت تر لباس انتخاب کنید ، بهترین ها را بپوشید ، فوق العاده به نظر برسید و هیمشه بدرخشید .

۱ –

جذابیت و گیرایی استایل شما به این بستگی دارد که بدانید چقدر از بدنتان در یک لباس باید پوشیده و چقدر از آن میتواند دیده شود ! جن راد استایلیست پیشنهاد می کند که تنها یک بخش از بدنتان را انتخاب کنید که داخل لباس دیده شود .

تیپ و استایل

۲ –

اگر قرار باشد داخل کمد لباس هایتان یک تکه کاربردی داشته باشید ، یک شومیز سفید ساده انتخاب کنید ، شومیز با جین ظاهری اسپرت و همان جین با یک دامن ظاهری کلاسیک و خاص برای شما ایجاد می کند .

 

۳-

اکسسوری ها شامل انواع کیف ، کفش ، زیورآلات ، کمربند و یا شال و روسری به راحتی می توانند یک تیپ ساده و بدون رنگ را جذاب و منحصر به فرد نشان دهند و علاوه بر آن خیلی راحت با هر تیپی ست می شوند .‌

 

۴ –

قد شلوار را با قد پاشنه کفش تنظیم کنید ، قد شلوار باید ۱.۵ سانتی متر از سطح زمین بالاتر قرار گرفته یا درست به بالای کفش برخرد کند . کیت یانگ یکی از استایلیست های هالیوود میگوید بزرگ ترین اشتباه خانم ها این است که قد شلوارشان را متناسب با قد پاشنه شلوار انتخاب نمی کنند .

 

۵ –

آستر لباس ها را بررسی کنید

کیفیت آستر و دوخت تمیز آن امضای یک طراح و بهترین نشانه کیفیت یک لباس است .‌پس همیشه تنها به ظاهر بیرونی بسنده نکنید و نگاهی دقیق به دوقت و جنس آستر آن بیاندازید تا ارزش واقعی یک لباس را تعیین کنید .

لباس 

۶ –

کفش های پاشنه بلند نود یا همان رنگ پوست شما را قد بلند تر نشان می دهند و از آن مهم تر وقتی نمی دانید چه رنگی با لباس شما ست می شود یک کفش پاشنه بلند کرم یا همان نود را انتخاب کنید و از کاربرد زیادش لذت ببرید .

 

۷ –

بر ترس از رنگ ها‌ غلبه کنید ! برای شروع رنگ هایی مثل زرد ، نارنجی ، صورتی یا بنفش جیغ یا هر رنگ دیگر را با یک رنگ خنثی استفاده کنید

رنگ های جیغ

۸ –

یک تکه غافلگیر کننده به لباس هایتان اضافه کنید ! اگر لباس های ساده را با هم ست می کنید ، یک تکه غافل گیر کننده متفاوت به آن ها اضافه کنید ، مثلا روی یک ست لباس مشکی از یک جفت کفش قرمز یا زرد ، یک کیف دستی خاص یا شال رنگی استفاده  کنید .

 

۹-

طرح پلنگی داشته باشید ! هرکس با هر سلیقه ای حتما یک طرح پلنگی پیدا می کند که می تواند عاشقش بشید ! حالا می خواهد یک اکسسوری کوچک مثل شال و روسری باشد یا یک جفت کفش پاشنه بلند شیک پلنگی یا تکه های بزرگتر مثل پیراهن ، آن ها خیلی ساده هر استایلی را گران قیمت تر و خاص تر نشان میدهند .

 

 

استایلیست ها

برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

 

توصیه های برتر مد و فشن استایلیست ها
تازه ترین ها با استیالیست ها

توصیه های برتر مد و فشن استایلیست ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن