پوشاک و زیبایی

تکنیک های آرایشی که باید بدانید

خانم ها بدانند

تکنیک های آرایشی که باید بدانید

آرایش چشم

استفاده از خط چشم تیره و کشیدن خط چشم ضخیم ، چشم های شما را کوچک تر نشان می دهد ، بهتر است به جای خط چشم مشکی از رنگ خاکستری استفاده کنید . کشیدن خط چشم سفید در گوشه داخلی چشم خستگی و تیرگی چشم های شما را از بین می برد . برای سایه چشم هم به دبنال رنگ های درخشان باشید .

مدل ابرو

ابرو های پهن و مرتب چهره شما را جوان تر نشان می دهد . اگر ابرو های شما کم پشت است ، از سایه ابرو استفاده کنید . استفاده از روغن کرچک نیز به رشد هچه سریع تر ابرو های شما کمک خواهد کرد . این روغن شامل انواع ویتامین ها ، پروتئین و اسید های چربی است که فولیکولمو را تقویت می کنند .

رنگ مو

اگر قصد دارید رنگ مو های خود را عوض کنید حتما توجه کنید که تناژ طلایی و گرم داشته باشد . تا حد امکان از رنگ مو دودی دوری کنید ، زیرا این طیف رنگ مو باعث خواهد شد مسن تر به نظر برسید .

خط لب

برای جوان تر به نظر رسیدن باید خط لبی انتخاب کنید که همرنگ پوست شما باشد . رنگ های همرنگ پوست می توانند با پر کردن خطوط لب ها به لب های شما شکل دهند . بعد از کشیدن خط لب می توانید از یک رژ لب براق یا برق لب برای رسیدن به نتیجه بهتر استفاده کنید .

مدل مو

چتری های بلند می توانند سن می توانند سن شما را کمتر از چیزی که هست نشان دهند و ایراد های صورت را بپوشانند . چتری ها باعث تاکید بیشتر روی چشم ها می شوند و می توانند خطوط و چین و چروک دور چشم را پنهان کنند .

 

تکنیک های آرایشی که باید بدانید
تکنیک هایی که باید خانما بلد باشن

تکنیک های آرایشی که باید بدانید

همچنین در آنامگ بخوانید :
انواع کرم های آرایشی و کاربرد آن ها
آرایش مناسب با لباس های کرم و بنفش
ایده های جذاب برای کادوی روز مرد
روش های آسان اماکاربردی برای مقابله با ویروس کرونا

 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن