تازه هاخبر

زنی که مردان پولدار تهران را شکنجه میدهد !

زنی که مردان پولدار تهران را شکنجه میدهد !

در سال ۹۵ یک شکایت از طرف فردی مبنی بر این که او را دزدیده بودند و شکنجه اش میکردند دریافت شد .

ماجرا از این قرار است که مرد پولدار تهرانی پس از مراجعه به کلانتری گفت :

با زن جوانی آشنا شدم که او را به صیغه خودم در آوردم؛

و پس از پایان تاریخ صیغه نامه دیگر همدیگر را ملاقات نکردیم تا اینکه این زن صیغه ای در تماس تلفنی از من خواست برای دیدنش به محل قرار ملاقاتی در غرب تهران حاضر شوم.وقتی به محل قرار رسیدم و منتظر نسترن بودم یک خودروی پژو که ۳ مرد داخل آن بودند جلوی پایم نگه داشتند و با زور و تهدید مرا سوار خودرو کردند وقتی چشم هایم را باز کردند متوجه شدم در یک خانه ای متروکه که در شمال کشور است قرار دارم . آن ها هر روز مرا شکنجه میدادند و کتک میزدند حالم به طوری خراب بود که هر روز آرزوی مرگ می کردم . یک شب پس کتک کاری مآن مرد ها سفته ای میلیونی را پیش رویم قرار دادند و مرا مجبور به امضای آن کردند .

همچنین وی افزود :

آن ها با تهدید مرا مجبور کردند که چند برگ از دسته چکم را سفید امضا در اختیار آن ها قرار دهم و از حسابم پول برداشت می کردند تا اینکه شب سوم یکی از این آدم ربا ها کلید های قفل را داخل اتاقی که من بودم جا گذاشت و من به هر سختی بود موفق شدم خودم را نجات دهم .بدین ترتیب بود که بازپرس دستور داد تا تیم ویژه آدم ربایی وارد عمل شوند . ماموران با اقدامات فنی نسترن را دستگیر کردند ، نسترن اول خود را بی اطلاع از آدم ربایی معرفی کرد ، اما خیلی زود تسلیم شده و به همه چیز اعتراف کرد .

اعتراف نسترن زن صیغه ای که مردان پولدار را به دام می انداخت !قبل از ازدواجم به پسر جوانی علاقه‌مند بودم که به خاطر اختلافات خانواده هایمان به هم نرسیدیم و مجبور به ازدواج با مرد دیگری شدم.

وی افزود:

زندگی ام بی احساس شروع شد؛

و به همین خاطر پس از مدتی از شوهرم طلاق گرفتم و زندگی جدیدی را شروع کردم که با مرد میلیونر آشنا شدم و به خاطر مشکلاتی مالی که داشتم به صیغه او در آمدم.

این زن فریبکار ادامه داد :

پس از اینکه مدت صیغه ام با این آقا تمام شد؛

پسر مورد علاقه ام را پیدا کرده و مطلع شدم که او نیز از همسر خود جدا شده و برای او زندگی ام را تعریف کردم . سپهر پیشنهاد داد تا با اجرای نقشه پول های این مرد میلیونر را بالا بکشیم و سپس با هم ازدواج کنیم ، من هم بخاطر علاقه ای که به سپهر داشتم قبول کرده و وارد این داستان شدم .

نسترن افزود:

روز حادثه با مرد میلیونر قرار ملاقات گذاشتم؛

و سپهر با ۲ تن از دوستانش برای اخاذی طعمه مان در محل قرار حاضر شده و پس از ربودن او اقدام به اخاذی از مرد میلیونر کردند، اما دیگر اطلاعی از آن‌ها ندارم و خودم نیز مهره سوخته این ماجرا هستم.همدستان این زن نیز دستگیر شدند و در تحقیقات از این مرد نیز مشخص شد که نسترن ابتدا به صیغه این مرد جوان در آمده و پس از اعتماد سازی او را با سناریوی طراحی شده در محل قرار ملاقات با مردان خشن حاضر کرده است.

اخاذی از مردان پولدار تهرانی

برای دیدن خبر های بیشتر کلیک کنید

 

جدیدترین اخبار و سرگرمی در سایت آنامگ

مردان پولدار مراقب باشند

زنی که مردان پولدار تهران را شکنجه میدهد !

آنامگ

Rate this post
برچسب ها
زنان صیغه ای شکنجه زنان شکنجه مردان پولدار مرد پولدار تهرانی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا