طبیعت

شهر های فوق مدرن دنیا را بشناسید

شهر های فوق مدرن دنیا

شهر های فوق مدرن دنیا را بشناسید

زیبا ترین و لوکس ترین شهر های دنیا که بسیاری از مردم دوست دارند در آن زندگی کنند ،چرا که از نظر تکنولوژی و رفاه جزو برترین شهر های دنیا می باشد.اما طبق تحقیقات انجام شده شهر های زیر به عنوان مدرن ترین و لوکس ترین شهرهای دنیا انتخاب شده اند:

 

سنگاپور

شهر سنگاپور که زمانی جزو مستعمره های ژاپن ، بریتانیا و مالزی بود در سال ۱۹۶۵ سرانجام استقلال یافت

و امروزه به عنوان  یکی از مدرن ترین شهر های آسیایی به شمار می رود .این شهر پر زرق و برق ، پر است از آسمان خراش های شیشه ای با معماری مدرن است ، و دارای یکی از سالم ترین و کم فساد ترین دولت های جهان می باشد .

 

شهر های فوق مدرن دنیا را بشناسید
سنگاپور

 

سانفرانسیسکو، آمریکا

مرکز نوآوری های تکنولوژی و یکی از پیشرفته ترین شهر ها از لحاظ اجتماعی در آمریکا می باشد .

و در حوزه تکنولوژی معروف است ، صد ها مورد از شرکت های فناوری مانند اپل ، فیسبوک ، گوگل و تعداد زیادی استارتاپ در این منطقه خلاق نوآور واقع شده اند . در اینجا همه به اینترنت متصل هستند.

 

شهر های فوق مدرن دنیا را بشناسید
سانفرانسیسکو

 

دبی ، امارات

ما شهر دبی را به عنوان پایتخت بیش از حد جهانی شده

در حوزه مالی و اقتصادی کشور امارات می شناسیم ، شهری ایالتی و پر زرق و برق ، مملو از آسمان خراش ها و جزایر مصنوعی ساخته دست انسان . اما این شهر قبلا به عنوان منطقه ای نفتی شناخته می شده است .

دبی – امارات

دبی

 

ریودوژانیرو،برزیل

سواحل کاپاکابانا در این شهر بخاطر وجود مراسم فرهنگی و جسن های متعددی که در آن برگزار می شود مشهور است .

یکی از مجلل ترین محله های ریو “لیبلون” است که در آن املاک زیبا و پر زرق و برق در کنار سواحل مجهز و با امکانات بالا و فروشگاه ها و بوتیک های سطح بالا و گران وجود دارد و بسیار اختصاصی می باشد.

 

شهر های فوق مدرن دنیا را بشناسید
ریودوژانیرو

 

 

توکیو ، ژاپن

آسمان خراش های بلند ، خیابان های شلوغ و پر ازدحام که مملو از تازه ترین تکنولوژی ها هستند ، توکیو را به یکی از مدرن ترین شهر های جهان تبدیل کرده است . اینجا همچنین به دلیل داشتن برترین تکنولوژی ها در صنایع گوشی های هوشمند ، روباتیک و خودروسازی ،یکی از پیشرفته ترین شهر ها در کل دنیا می باشد.

 

توکیو

 

 

لاس وگاس ، آمریکا

لاس وگاس که به “شهر گناه” نیز مشهور است ،قمار و شرط بندی در این شهر قانونی است که همین هم این شهر را معروف کرده است. در این شهر مراکز تفریحی و بازی های گوناگون و هتل های گرانی برای ثروتمندان وجود دارد تا چند روزی را به خرج کردن پول هایشان بپردازند .

 

 

شهر های فوق مدرن دنیا را بشناسید
لاس وگاس

 

لندن ، انگلیس

همواره یکی از مرن ترین شهر ها بوده است ، و به عنوان یک قدرت در اقتصاد جهانی ظاهر شد .

گرچه بخش بزرگی از بافت شهر را معماری ها و بناهای تاریخی تشکیل می دهند ، ولی آسمان خراش های پر زرق و برقی که اخیرا ساخته شده اند به خوبی با بافت قدیمی پیوند خورده اند.

 

لندن

 

 

زوریخ ، سوئیس

زوریخ نه تنها یک شهر پر زرق و برق است بلکه گرانترین شهر برای زندگی نیز می باشد .

این شهر که مرکزی برای بانکداری و امور مالی می باشد افراد ثروتمندی نیز دارد ، بخش عظیمی از شهرت و ثروت این شهر به بانک سوئیس باز می گردد که دفتر مرکزی آن در این شهر قرار گرفته است .

 

زونیخ

شهر های فوق مدرن دنیا را بشناسید
زونیخ

 

موناکو،فرانسه

دریای آبی رنگ فمعماری خیره کننده و پوشش گیاهی گرمسیری نیز بخش عظیمی از این شهر ثروتمند را در برگرفته است .

در این شهر از بین هر سه ‌نفر یک نفر میلیونر است . شاید وقتی در این شهر قدم بزنید ببینید یکی از گران ترین ماشین های اسپورت دنیا از کنارتان می گذرد ، پس تعجب نکنید .

 

 

مونوکا

شهر های فوق مدرن دنیا را بشناسید

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن