تازه هاخبر

فوری/ازدحام عزاداران در کرمان حادثه آفرید

شهید سردار سلیمانی

فوری/ازدحام عزاداران در کرمان حادثه آفرید

در حالی که برخی رسانه‌ها از فوت تعدادی از تشییع‌کنندگان پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی بر اثر ازدحام جمعیت در کرمان خبر داده اند، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان اعلام کرد: بر اثر ازدحام جمعیت، تعدادی از تشییع کنندگان مراسم سردار سلیمانی در کرمان مصدوم شدند.

برترین‌ها: در حالی که برخی رسانه ها از فوت تعدادی از تشییع‌کنندگان پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی بر اثر ازدحام جمعیت در کرمان خبر داده اند، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان اعلام کرد: بر اثر ازدحام جمعیت، تعدادی از تشییع کنندگان مراسم سردار سلیمانی در کرمان مصدوم شدند. خبرگزاری صداوسیما به نقل از رئیس سازمان اورژانس کشور نوشت: متاسفانه بر اثر ازدحام و تراکم انبوه جمعیت تشییع کننده در کرمان تعدادی از هموطنان جان خود را از دست دادند و تعدادی از مصدومان نیز به مراکز درمانی منتقل شده اند.پیرحسین کولیوند تصریح کرد: در حال بررسی ابعاد این حادثه هستیم و به محض مشخص شدن شرایط جسمی مصدومان اطلاعات تکمیلی از طریق رسانه ملی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: خبرهای این حادثه را فقط از مراجع رسمی پیگیری کنند.

مراسم تشییع سردار سپهبد سلیمانی صبح امروز با حضور جمعیت انبوه مردم استان کرمان و استان های همجوار در شهر کرمان برگزار شد.

برخی تشییع کنندگان مراسم سردار سلیمانی مصدوم شدند

خبرگزاری ایرنا به نقل از مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گزارش داد: بر اثر ازدحام جمعیت، تعدادی از تشییع کنندگان مراسم سردار سلیمانی در کرمان مصدوم شدند. حمید شمس الدینی افزود: این افراد در مسیر خروجی از میدان آزادی و ورودی به خیابان شهید بهشتی بر اثر کثرت بالای جمعیت در زیر دست و پا مانده و مصدوم شده اند و موجب کدورت برخی از افراد مشایعت کننده قرار گرفته است.وی تصریح کرد: در این رابطه هیچ یک از موارد مطروحه و شایعات در شبکه های مجازی درباره عملیات انتحاری موضوعیت ندارد.

 

فوری/ازدحام عزاداران در کرمان حادثه آفرید
تعداد مصدومیت ها در کرمان

فوری/ازدحام عزاداران در کرمان حادثه آفرید

همچنین در آنامگ بخوانید :
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن