دانش روز

قابلیت جدید تلگرام ادد کردن افراد نزدیک یا People Nearby چگونه کار میکند

آپدیت جدید تلگرام

قابلیت جدید تلگرام ادد کردن افراد نزدیک یا People Nearby چگونه کار میکند

چند نکته در مورد قابلیت ادد کردن افراد نزدیک در تلگرام (People Nearby)

این قابلیت از نظر فنی و هدفی که تلگرام از پیاده کردنش داشته ، امکان اضافه کردن سریعتر دوستانتون هست.

یعنی بتوانید با آدمی که تازه آشنا شده اید ، بدون نیاز به رد و بدل کردن شماره موبایل یا آیدی ، سریع تر و به راحتی همدیگرو در تلگرام ادد کنید .

این قابلیت از نوار کناری تلگرام از بخش :
Contacts >> Add People Nearby   در دسترس هستش .

به همین دلیل ، برد این قابلیت بسیار کم هست و حداکثر بردی که در اسکرین شات ها دیده شده است شعاع ۱۰۰ متری هست که به سختی چند خیابون در اطراف شما رو در بر میگرد.در نتیجه هدف تلگرام از این قابلیت استفاده از آن به عنوان ابزاری برای دوستیابی نبوده و بردی که براش در نظر گرفته شده صرفا برای در نظر گرفتن دقت GPS  هست .در طرق مقابل برد قابلیت پیدا کردن گروه های محلی به ۱۰ کیلومتر هم میرسد که هدف از اون پوشش دادن یک شهر به طور کامل بوده . بنابراین لطفا این دو قابلیت و بردهاشون رو باهم اشتباه نگیرید و به جای هم ذکر نکنید.نکته مهم دیگر بحث حریم شخصی است که بعضی از کاربران به خاطر عدم اطلاع از نحوه کارکرد این قابلیت و نبود گزینهای برای خاموش کردنش دچار حساسیت شدن .

قابلیت جدید تلگرام

افراد نزدیک تون تنها و تنها وقتی میتوانند شما رو پیدا کنند که شما به طور همزمان ، صفحه  Add People Nearby باز کرده باشید. یعنی در حالت عادی وقتی خارج از این صفحه هستید یا با بقیه در حال چت کردن هستید ، هیچکس نمیتواند شما را پیدا کند یا از وجودتون مطلع بشود .بنابراین قابلیت نیاز به گزینه ای برای خاموش کردن نداره ، چون اصولا همیشه روشن نیست که بخواد خاموش بشه. تنها وقتی افراد میتوانند شما رو پیدا کنند که با رضایت کامل وارد این صفحه شده باشید .

نکته بعد در خصوص موقعیت کاربران در این قابلیت هست . بعضی از کاربران به اشتباه میگویند چون ما فیلتر شکن استفاده میکنیم و آی پی عوض شده ، این قابلیت موقعیت ما رو در کشور های دیگر نشون میده ، که کاملا اشتباهه.این قابلیت تنها وقتی لوکیشن روشن هست کار میکنه و موقعیت کاربر از روی GPS  میگیره که دقت بالایی داره ، بنابراین موقعیت شما رو به طور دقیق در نظر میگیره و شما رو در ایران نشون میده .

 

قابلیت جدید تلگرام ادد کردن افراد نزدیک یا People Nearby چگونه کار میکند
آموزش فعال کردن ادد کردن افراد نزدیک تلگرام

قابلیت جدید تلگرام ادد کردن افراد نزدیک یا People Nearby چگونه کار میکند

آپدیت جدید تلگرام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن