هنر و سرگرمی

قهر کردن مگان و افسردگی هری/مگان مارکل به لندن بازنمیگردد

اخبار سلطنتی

قهر کردن مگان و افسردگی هری/مگان مارکل به لندن بازنمیگردد

‌قهر و نافرمانی مگان مارکل از قوانین سلطنتی

با پایان یافتن مدت زمان مورد تایید ملکه برای مرخصی هری و مگان بازگشت تنهایی او به کانادا، احتمال ترک مگان با ناراحتی و قهر از لندن قوت گرفت.هری و مگان هفته‌ی آخر دسامبر (حدود دوم آذرماه) برای شرکت در مراسم روز شکرگزاری لندن را به مقصد محل تعطیلات خود ترک کردند و امروز ده ژانویه (بیست دی‌ماه) دقیقا هفت هفته است که آن‌ها در تعطیلات هستند. ‌با پایان یافتن زمان تعطیلات و حتی یک هفته بیشتر از مرخصی این زوج، مگان به تنهایی به کانادا برگشته است. رسانه‌ها این کار مگان و گذاشتن آرچی را در کانادا به عنوان اهرم فشار مگان بر هری و خانواده سلطنتی تعبیر کرده‌اند.

یک منبع نزدیک به کاخ اعلام کرده است:

«انتظار می‌رفت زوج ساسکس بعد از زمان مقرر مرخصی به لندن برگردند، اما آن‌ها در حالی با تاخیر بازگشتند که آرچی را در کانادا گذاشتند و در کمتر از دو روز حضور در لندن حاشیه‌ی بزرگ و سختی را برای خانواده سلطنتی ایجاد کردند.‌» ‌

سخنگوی ساسکس‌ها در مصاحبه‌ای اعلام کرده است:

«حضور مگان را در کانادا تایید می‌کنم اما هیچ گزارشی مبنی بر اینکه چه مدت در کانادا اقامت خواهد داشت در دسترس نیست» ‌با این اهرم فشار مگان و دور کردن آرچی از لندن و ماندن در کانادا آن هم زمانی که خانواده سلطنتی در مورد تصمیم آن‌ها جلسه‌های اضطراری برگزار می‌کند زمزمه‌هایی از قهر کردن به گوش می‌رسد.

این منبع گفت:

«معاونان عالی سلطنتی، اعضای دولت و وزیر امور خارجه همراه با ملکه، چارلز و ویلیام و هری امروز جلسه‌ای اضطرای برای مشاوره در مورد بودجه آینده، حمایت‌های امنیتی و راه‌های مستقل شدن این زوج برگزار کردند که پیشنهادهای محکم و قابل اجرا را روی میز بگذارند تا از خسارت و بحران بیشتر جلوگیری کنند.»

 

قهر کردن مگان و افسردگی هری/مگان مارکل به لندن بازنمیگردد
نافرمانی مگان از دستورات سلطنتی

 

مگان به لندن باز نمیگردد

یک منبع رسمی در کاخ اعلام کرد دوشنبه هری برای یک جلسه‌ی طولانی رو در رو به ملکه، پرینس چارلز ‌پرینس ویلیام می‌پیوندد.با پایان یافتن روز مذاکرات بین خانواده.های سلطنتی و مقامات دولتی، این مقام در کاخ باکینگهام یک نشست خانوادگی چهار طرفه را برای گفتگو در مورد آینده‌ی ساسکس‌ها تأیید می‌کند.

در این جلسه که احتمالا مگان از طریق ارتباط تصویری از کانادا به آن ملحق می‌شود ؛

یکسری مشاوره به آن‌ها پیشنهاد می‌شود که”طیف وسیعی از فرصت‌ها” را که روی میز می‌گذارد.یکی از معاونین کاخ تایید کرد که هدف اعلام تصمیم در طی چند روز است، نه چند هفته؛ ملکه شخصا اصرار دارد این روند سریعتر طی شود و سوال‌های بی‌جواب مردم بریتانیا پاسخ داده شود. طبق برنامه‌ی اعلام شده هری در روز شانزدهم ژانویه، یعنی چهار روز دیگر در مراسم قرعه‌کشی مسابقات راگبی حضور پیدا می‌کند و به دلیل عدم بازگشت مگان به لندن، او به احتمال زیاد به کانادا به آن‌ها می‌پیوندد. این درحالی است که بیش از یک هفته است مدت زمان مرخصی رسمی این زوج تمام شده است و آنها طبق قوانین باید هر روز در دفتر کار خود حاضر باشند.

‌افسردگی هری

برایان گوردون، نویسنده، روزنامه‌نگار و فعال سلامت روان از بازدیدی که سال گذشته از خانه‌ی هری و مگان داشت صحبت کرده است.

برایان می‌گوید:

«من به وضوح می‌دیدم آن‌ها ناراحت هستند و غمی در ناخودآگاه هری وجود داشت. وقتی با او صحبت می‌کردم چند ثانیه به نقطه‌ای خیره می‌ماند و با تاخیر جواب می‌داد»

برایان در مورد منزل این زوج گفت:

«چیزی که شما در این خانه می‌بینید دقیقا مناسب یک شاهزاده است، با این تفاوت که خانه‌ به صورت کلی بازسازی شده است و دیگر شبیه یک عمارت چندصد ساله‌ی انگلیسی نیست، همه چیز مدرن شده است و بله، وسایل گران‌قیمت بسیاری از بهترین برندها در آنجا دیده می‌شد اما نه به این شدت که رسانه‌ها به آن پرداختند، به هرحال اینجا محل زندگی یک شاهزاده است، یک آشپزخانه‌ی بزرگ، مبلمان گران‌ قیمت و دو سگ که برای خودشان بازی می‌کردند»

گوردون در مورد افسردگی مجدد هری گفت:

«این زن و شوهر مطیع و غمگین به نظر می‌رسیدند. آنها فاقد انرژی یا جرقه ای بودند که قبلاً در آنها دیده بودم. تمام امیدی که شاهزاده هری هنگام صحبت درباره سلامت روان هنگام شروع کمپین با کیت و ویلیام داشت تبخیر شده بود و خوشحال نیستم بگویم که او به روزهای بد گذشته بازگشته است»

آنامگ

افسردگی پرنس هری

قهر کردن مگان و افسردگی هری/مگان مارکل به لندن بازنمیگردد

همچنین در آنامگ بخوانید :

اخبار روز 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید

نظر

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن