تازه هاخبر

ماجرای هانی کرده و وحید مرادی چیست؟+فیلم

وحیدمرادی و هانی کرده

ماجرای هانی کرده و وحید مرادی چیست؟+فیلم

هانی کرده از اراذل اوباش تهران بود که مدتی پیش مورد حمله با قمه قرار گرفته بود و بر اثر جراحت زیادی که داشت در بیمارستان بستری بود و پس از چندین عمل جراحی از بیمارستان مرخص شد .برخی از افراد معتقد هستند که ضاربان هانی کرده از طرفداران و نوچه های وحید مرادی بودند و برای خون خواهی به وی حمله کرده بودند .

ماجرای هانی کرده و وحید  مرادی چه بود ؟

نام هانی کرده و وحید معروف به عقاب ایران ۱۸ ماه بعد از قتل وحید در زندان دوباره با هم گره خورد. این بار هانی هدف ضربات مرگبار قمه قرار گرفت و برخی در فضای مجازی مدعی شدند، ضاربان او، نوچه‌های وحید بودند که در خونخواهی از وحید مرتکب حمله به او شدند. البته پلیس درباره علت درگیری نظر دیگری دارد. نام هانی کرده تا چند سال قبل در اغلب طرح‌های پلیس برای برخورد با اراذل و اوباش شنیده می‌شد و اگر در فضای مجازی نامش را جست‌وجو کنید با عکس‌های او علاوه بر طرح‌های پلیسی، در کنار مربیان لیگ برتری رو‌به‌رو می‌شوید. البته او اعلام کرده، خیلی وقت است دست از شرارت برداشته است.

پس از دستگیری وحید و قتل او در زندان، توجه‌ها به هانی بیشتر شد و گروهی از طرفداران وحید مدعی شدند که هانی او را هنگام فرار در مرز لو داده و حتی دستور قتل او را هم هانی صادر کرده بود. این ادعا خیلی زود از سوی پلیس رد شد و پلیس ردپای او را از پرونده پاک کرد. حالا بعد از یک سال و نیم از قتل وحید، ارسال پرونده او به دیوان‌عالی کشور و حمله مرگبار به هانی کرده، نام آن‌ها را در کنار هم قرار داد.

همچنین در آنامگ بخوانید :

ماجرای هانی کرده و وحید مرادی چیست؟+فیلم

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن