هنر و سرگرمی

مادران متولدین هر ماه چگونه هستند

متولدین ماه ها

مادران متولدین هر ماه چگونه هستند

مادر فروردینی

مادری که عاشق فرزندانش است ، اما آن ها را لوس نمی کند . او خود یکی از قوی ترین متولدین ماه هاست پس بهترین آموزگار و سرمشق برای فرزندانش است که چگونه روی پای خود بایستند و با چالش های بزرگ زندگی روبرو شوند . شاید یک شکایت از مادر آتشین فرودینی این باشد که در عین اینکه سعی می کند در کار فرزندانش دخالت نکند ، اما بعضی وقت ها بدجوری گیر می دهد و به اصطلاح از سوراخ سوزن رد میشه ، اما از در دروازه رد نمیشه .

مادر اردیبهشتی

او مادری مهربان و خاکسیت که به امنیت و امکانات بچه هایش بسیار اهمیت می دهد . اهمیت به تغذیه و پخت غذاهای لذیذ ، شرکت در مناسب های کودکان و امر و نهی کردن کار هایی است که مادر اردیبهشتی بسیار در آن تبحر دارد . یک مشکل این مادر مهربان و زحمت کش این اعتقاد اوست که چون او بهتر می داند همه باید از اوامرش اطاعت کنند و این می تواند باعث افزایش خطر پرخاشگری در فرزندانش شود .

مادر خردادی

او یکی از خوش صحبت ترین و گرم ترین مادران دنیاست . فرزندان این مادر معمولا بسیار اجتماعی و خوش فکر می شوند . مادر خردادی خود را داخل چارچوب ها قرار نمی دهد ، به همین علت هم بهترین آموزگار آزادی فکر و استقلال عمل به فرزندانش است . اما همین فقدان چارچوب ذهنی مادر متولد خرداد می تواند برای فرزندانش گیج کننده باشد و درک آن ها را از او و رفتارش دچار مشکل کند .

مادر تیر ماهی

مادری که همه چیزش فرزندان و خانواده اش است .

دلبستگی عمیق او به فرزندان ، خانه را به محیطی گرم و زیبا برای آن ها تبدیل می کند . او از هیچ کار و فداکاریی برای مراقبت از فرزندانش دریغ نمی کند . اما معمولا این مراقبت های مادر متولد تیر که گاه شکل افراطی به خود میگیرد ، که این هم خطر لوس شدن و اتکای بیش از حد به مادر را در فرزندان افزایش می دهد .

مادر مردادی

او یک مادر باحال و بروز است که از کودکانه رفتار کردن ابایی ندارد .

او بهترین همبازیه فرزندانش است و عاشق مهمانی ، جشن تولد و مناسبت های خاصی است که می تواند از ماجراجویی در کنار کودکانش لذت ببرد . اما این مادر که در جمع ها با تعریف تمجید از فرزندش او را تا عرش اعلا بالا می برد ، در خانه و دور از چشم دیگران برای ترغیب فرزند به بهتر شدن می تواند بسیار سخت گیر و ناراضی باشد ف که این می تواند حالتی دوگانه در کودک ایجاد کند .

مادر شهریوری

مادر وظیفه شناس که مهارت های زیادی در تربیت و برنامه ریزی برای فرزندانش دارد .

او تمام برنامه ریزی ها را انجام می دهد . همه چیز از نظافت گرفته تا مسائل شخصی را زیر نظر داشته و انتظار دارد که همه از نظم و برنامه او پیروی کنند و معمولا هم فرزندانی بسیار منظبت و سالم دارد . اما دخالت های بی پایان مادر متولد شهریور از یک طرف و سخت راضی شدن او از طرف دیگر در نهایت به کابوس فرزندانش منتهی خواهد شد .

مادر مهرماهی

او مادری جذاب و زیباست که می خواهد با فرزندانش عادلانه رفتار کند .

مادر متولد مهر با اینکه همه جا تلاش می کند که حرف خودش را به کرسی بنشاند ، اما در مقابل فرزندانش بسیار متواضع می شود و سعی می کند انصاف را رعایت کند . اما او باید مواظب باشد که این تواضع از طرف فرزندان به ضعف تعبیر نشود که حرف شنوی و تربیت آن ها را دچار مشکل خواهد کرد .

مادر آبان ماهی

مادری همیشه نگران با قوانینی دقیق و ثابت .

اصلی ترین قانون مادر متولد آبان صداقت فرزندانش است . تا وقتی که بچه های او حقیقت را می گویید و چیزی را از او مخفی نمی کنند ، همه چیز خوب پیش می رود ، و به حق هم کودکان راستگو و با دقتی تربیت می کند که قدرت بالایی در تشخیص درست و غلط دارند . اما مشکل مادر متولد آبان این است آنقدر این نگرانی و کنترل را روی فرزندانش اعمال می کند که گاهی آن ها را به ستوه می آورد.

مادر آذرماهی

مادری بامزه ، با ذهنی باز و بسیار سرگرم کننده .

برای مادر متولد آذر خط قرمزی وجود ندارند. تحصیل ،آزادی و شادی چیز هایی است که او سعی دارد برای فرزندانش مهیا کند . و معمولا هم فرزندانی تحصیل کرده و موفق تربیت می کند . از طرف دیگر فرزندانش و معمولا او را مثل خواهر بزرگ تری میبینند که همیشه آن ها را به ماجراجویی و شکستن محدودیت ها تشویق می کند ، که البته این می تواند گهگاهی کنترل را از دستانش خارج کند .

مادر دی ماهی

مادر فداکار و زحمت کش که همیشه در کنار فرزندان خود ایستاده است .

مادر دی ماهی بهترین نمونه یک مادر شاغل است که می تواند همزمان هم کار کند و هم به فرزندانش برسد . تمام سعی او آماده کردن آن ها برای کار های بزرگ و چالش های زندگی است که البته این کار را با کمی سخت گیری و برنامه ای دقیق انجام می دهد . مشکل مادر متولد دی ماه معمولا انتظارات زیاد و بالای اوست ، که گاهی راهی دست نیافتنی و سخت را برای فرزندانش ترسیم می کند .

مادر بهمنی

مادر روشنفکری و آزاد اندیش که فرزندانش را به خلاقیت و آزمایش تشویق می کند . او تقریبا از کودکی به فرزندانش می آموزد که هیچ محدودیتی برای فکر کردن وجود ندارد و ان ها را ترغیب می کند در عین اینکه به عقاید دیگران احترام می گذارند ، هرگز دنباله رو جمع نباشند و از آن پیروی نکنند . مادر متولد بهمن فراتر از منحصر به فرد است و اهمیتی نمی دهد دیگران در مورد او چه قضاوتی می کنند ، اما مطمئن هستم فرزندانش که گاه آرزو می کنند که کاش مادرمان یکم عادی تر رفتار می کرد !

مادر اسفندی

اعتقاد عمومی بر این است که مادر متولد اسفند بهترین مادر دنیاست .

او معلمی دلسوز ، هنردوست ، حساس و مهربان است ، که فرزندانش را ترغیب می کند تا به بهترین شکل ممکن خود  را بیان کنند . شاید او بهترین مادر برای بیرون کشیدن استعداد نهفته فرزندانش و تبدیل آن ها به مردان و زنانی بزرگ و فرهیخته باشد . اما مادر متولد اسفند معمولا نمی دهد و نیاز های آن ها را نیاز های خود می بیند که این می تواند زندگیش را متوقف و از نظر روحی او را ضعیف سازد .

مادران متولدین هر ماه چگونه هستند

مادران متولدین هر ماه چگونه هستند
مادران هر ماه چجورین

مادران متولدین هر ماه چگونه هستند

همچنین در آنامگ بخوانید :
تست روانشناسی رنگ ها
چرا اوایل رابطه تمایل زیادی به شما ندارد 
تازه ترین اخبار از خندوانه و دورهمی

 

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید 
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن