پوست و موسلامت و تغذیه

معرفی شامپو بنفش سیلور شاین و تونر

رنگ کردن مو

معرفی شامپو بنفش سیلور شاین و تونر

پریل شامپو یا شامپوی بنفش ، پر مصرف ترین برای رفع زردی و کدری در انواع بلوند ها و هایلایت هاست . این ماده با داشتن پیگمنت های بنفش نقش خنثی کننده دارند و می تواند تن زرد و نارنجی روشن حاصل از دکلره را خنثی کند . کالربالانس هم نقش خنثی کننده پیگمنت ناخواسته را دارد و در انواع آبی ، سبز و قرمز تولید می شود . آبی برای خنثی کردن تن نارنجی ، قرمز برای خنثی کردن تن سبز و سبز برای رفع تن قرمزی و ایجاد عمق در رنگ استفاده می شود .

سیلور شاین

سیلور شاین نوعی ضد زردی است که همچون پریل شامپو وظیفه رفع تن زرد و همچنین جلا بخشی به مو را دارد . برای بلوند های پلاتینه ، سیلور و دودی روشن معمولا از سیلورشاین برای رفع زردی استفاده می شود .سیلور در دو نوع شامپو و فوم کف دار وجود دارد که هر دو برای رفع زردی استفاده میگردد . فوم سیلور قدرت جلابخشی بیشتری دارد .زمان استفاده از پریل شامپو ، کالربالانس و سیلورشاین بعد از رنگ و رنگساژ است . برای انواع بلوند و هایلایت تا دو الی شش هفته بعد از رنگ می توان از پریل شامپو برای تعدیل رنگ و رفع زردی استفاده کرد .

تونر وظیفه رفع زردی و قرمزی مو را دارد با این تفاوت که برای همه نوع رنگ از بلوند ها گرفته تا تناژ قهوه ای و حتی رنگ طبیعی هم میتوان از تونر استفاده کرد . این ماده پیگمنت های بد و کدری مو را گرفته و حالت طبیعی به آن میبخشد .تونر در انواع کرمی ، شامپو و فوم وجود دارد . نوع کرمی که تیوپی است با رنگ مخلوط می شود و دو نوع دیگر بعد از رنگساژ استفاده می شود .

همچنین در آنامگ بخوانید :

 

معرفی شامپو بنفش سیلور شاین و تونر
شامپو و فوم سیلور شاین

معرفی شامپو بنفش سیلور شاین و تونر

لطفا نظراتتون رو با ما درمیان بگذارید

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن