هنر و سرگرمی

معنای عشق برای متولدین ماه ها

متولدین هر ماه … 

معنای عشق برای متولدین ماه ها

فروردین

عشق برای متولد فروردین به معنای شریک شدن در همه چیز است .

او در عشق به دنبال دادن و گرفتن توجه کامل و اعتماد و از میان برداشتن همه پرده های بین خود و معشوقش برای آشکار شدن باطن واقعیشان با تمام نواقص و کاستی هایی که دارند است .و عشق را نه فقط با حرف و کلام بلکه با کار های مشخص عملی برای آن می سنجد و احساس می کند .

 

اردیبهشت

عشق برای متولد اردیبهشت به معنای وفاداری و اعتماد است .

چیزی که به او تعلق دارد مال اوست. برای او در عشق حتی چیز های کوچک هم اهمیت زیادی دارند زیرا او با تمام وجود همه چیزش را در میان می گذارد و می ترسد که به همان اندازه دریافت نکند .او در گلدانش گل مصنوعی قرار نمی دهد و به دنبال یک عشق حقیقی و واقعی است زیرا خود را لایق آن می داند.

 

خرداد

عشق برای متولد خرداد به معنای دوستی است .

او به راحتی عاشق نمی شود ولی می تواند عاشق بهترین دوست خود شود . او در عشق به دنبال گفتگو های عمیق است و ارتباط کلامی برای او بسیار مهم است .او همیشه در حال صحبت کردن است و در مورد همه چیز حرف می زند و به نظر می رسد که حرف هایش هیچوقت به پایان نمیرسد در حالی که مخاطبش نه می تواند فرار کند ونه از مکالمه طفره برود و این یعنی عشق .

تیر

عشق برای متولد تیر به معنای آرامش است .

ماه نزدیک ترین و تاثیر گذار ترین سیاره به زمین حاکم بر روحیات اوست که باعث تغیرات سریع روحی و تلاطم های احساسی در او شده که او را آسیب پذیر می سازد ، تعادلش را بر هم میزند و موجب حس نا امنی در او می شود . از نظر او تنها عشق واقعی است که می تواند احساس امنیت در او ایجاد کند و بیشتر از هر چیز دیگری او را آرامتر و متعادل تر سازد.

 

مرداد

عشق برای متولد مرداد به معنای تجمل است .

او عشق ، و شکوه و جمال آن را از طریق چشم تجمل گرای خود می نگرد و درک می کند .برای او عشق یک افسانه شاه و پریان است با تمام فانتزی های لاکچری ، ساز و آواز ها و هدایای غیر منتظره اش.

 

شهریور

عشق برای متولد شهریور به معنای کمال است .

او کمالگرا و تحلیل گر است و عشق را در جزئیات تعریف می کند . او عشق را غایب و کامل کننده زندگی برتری می بیند که برای فراهم آوردن آن می کوشد . او از خواسته هایش آگاه است و اهل مصالحه نیست و عشق را در حد کمال می خواهد .

 

مهر

عشق برای متولد ماه مهر به معنای فداکاری است .

او با ذهن بسیار فعال و قوی خود دریافته است که فداکاری مهمترین اصل برای رسیدن به صلح واقعی است و صلح واقعی از نظر او عشق حقیق است . او عشق را در فداکاری و از خودگذشتگی هر دو طرف یک رابطه ، برای رسیدن به تعادل معنا می کند.

 

آبان

عشق برای متولد آبان به معنای شور و هیجان است .

او عاشق عشق است و لبریز است از صمیمیت فیزیکی و عاطفی که به همراه احساسات عمیق و شدیدی که باعث می شود او هیچ حد و مرزی در عشق نشناسد. او عشق را شور و هیجان کشف اسرار این جهان می بیند و آن را قطعا جزو بهترین تجربیات زندگی اش گنجانده است .

 

آذر

عشق برای متولد آذر به معنای انتظار است .

او یک تفکر نا متعارف در مورد عشق دارد ، هم استقلالش را دوست دارد و از محدودیت بیزار است و هم انتظار عشق جدی و مسئولیت پذیر را دارد. او در عین حال انتظار یک رابطه جدی و متعهد را دارد ، عشق را یک ماجرای سرگرم کننده ، یک ساحل شنی شگفت انگیز و سفر با کسی که به جُک هایش می خندد و اجازه پرسیدن یک میلیون سوال بی پایانش را می دهد ، تعریف می کند.

 

دی

عشق برای متولد دی ماه به معنای مسئولیت است .

او در عشق بسیار جدی است و اسم هر رابطه ای را عشق نمی گذارد و متولد دی ماه عشق را از طریق خانه و کاشانه و تمام آداب و رسوم دید و بازدید ها و مهمانی ها می بیند و به دنبال مسئولیتی طولانی مدت است تا بتواند عشق کاملش را در آن سرمایه گذاری کند.

 

بهمن

عشق برای متولد بهمن به معنای همراهی و همدلی است .

او عشق را عمیق ترین شکل صمیمیت می بیند ، به شکل یک کلید برای باز کردن قسمت هایی از مغز خود که به جز یک نفر برای دیگران هیچ معنای خاصی ندارد. او از طریق آزادی و فضای مورد نیاز برای رشد و یادگیری عشقی را میبیند که فقط با همراهی و همدلی امکان پذیر است . برای او عشق بمانند یک سوال بی پایان است که کل زندگی خود را صرف پیدا کردن جوابی برای آن می کند.

اسفند

عشق برای متولد اسفند به معنای یکی شدن روح است .

او خود حساس و ملایم است و عشق را هم این گونه می فهمد . برای او روح و درون یک فرد مهم تر از ظاهر بیرونی اوست و تلاش او در جهت بدست آوردن پیوندی روحی و روحانی است . عشق از دید او یک شاهکار هنری ، یک موسیقی روح انگیز ، یک رمان عاشقانه ، یک شعر دلنواز یا یک نقاشی چشم نواز است .

 

معنای عشق برای متولدین ماه ها
عشق برای متولدین ماه ها

معنای عشق برای متولدین ماه ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن