تازه هاخبر

مهناز افشار بدون هیچ محدودیتی به ایران باز میگردد

مهناز افشار

مهناز افشار بدون هیچ محدودیتی به ایران باز میگردد

مهناز افشار بازیگر جنجالی این روزهای شبکه های مجازی به تازگی در برنامه ماهواره ای سینا ولی الله شرکت کرد و صحبت هایی انجام داد که نشان از قصد بازگشتش به ایران را داشت. رد پیشنهادهای چند شبکه سلطنت طلب برای مصاحبه نیز این احتمال را قوی تر می کند.

بازگشت دوباره مهناز افشار به ایران

کانال سینمایی کات مدعی شد مهناز افشار قصد بازگشت به ایران را دارد.

طبق شنیده‌ها، مهناز افشار در هدف بازگشت دوباره به ایران است و به همین دلیل از زمانی که به آن‌سوی آب رفته درخواست مصاحبه از جانب شبکه‌های سطلنت‌طلب و مجاهدین را رد کرده و حاضر به حضور در این شبکه‌ها نشده است.همچنین گفته میشود تعدادی از چهره‌های سرشناس اپوزوسیونِ تندروی آن‌ سوی آب، از مهناز افشار خواسته‌ اند که مواضع سیاسی مستقیم و صریحی نسبت به سران سیاسی نظام اتخاذ کند که با پاسخ منفی او مواجه شده‌اند‌.

نزدیکان افشار همگی از هدف قطعی بازگشت دوباره‌ی او به ایران می‌گویند و اینکه او در گفت و گوی با آن‌ها تاکید دارد که هیچوقت نخواسته زیر پرچم جایی یا کسی برود و آینده‌ی خود و فرزندش را تنها در ایران متصور است.

ماجرای دفاع همه جانبه مارد شوهر مهناز افشار از او

سوسن صفاوردی، مادر یاسین رامین که شایعه جدایی‌اش از مهناز افشار هم به گوش می ‌رسد، در واکنش به بهروز افخمی، سخنان این کارگردان در گفت‌ وگو با شبکه افق را تاسف ‌بار خواند.

هفته‌ گذشته، بهروز افخمی در گفت ‌وگو با شبکه افق، گفته بود:

«حمایت‌های همسر مهناز افشار از مزخرفات او باعث رفتنش از ایران شد.»

در واکنش به این سخن، سوسن صفاوردی، در صفحه اینستاگرامی‌اش، متن زیر را منتشر کرد:

«جناب آقای بهروز افخمی، درمقام یک استاد دانشگاه باید عرض کنم اظهارات اخیر شما در پاسخ به مجری شبکه افق به طرز شگفت‌آوری، تاسف برانگیز است.

تنزل فاحش اخلاق در جامعه امروز ما بر کسی پوشیده نیست و بسیاری افراد بویژه به هنگام رقابت و یا دشمنی، ریشه‌های شخصیتی خود را بیش از پیش عریان می‌کنند. اینکه شما چه منشی را در پیش دارید، انتخاب خود شماست؛ اما آنچه عیر قابل چشم پوشی است، میدان دادن به امثال جنابعالی از سوی مدعیان سردمداری فرهنگ این مرز و بوم است!

هرچه بگندد نمکش می‌زنند وای به روزی که بگندد نمک…»

 

مهناز افشار بدون هیچ محدودیتی به ایران باز میگردد
مهناز افشار به ایران برگشت

مهناز افشار بدون هیچ محدودیتی به ایران باز میگردد

همچنین در آنامگ بخوانید :

وب سایت 

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن