پوشاک و زیبایی

نکات کاربردی آرایشی برای عینکی ها

آرایش عینکی ها

نکات کاربردی آرایشی برای عینکی ها

کانسیلر رو فراموش نکنید

کانسیلر باعث میشه که سیاهی زیر چشمتون محو بشه و زیر عینک دو برابر به نظر نرسه .

پنکک بزنید

روی کرم پودر تون از پنکک استفاده کنید . این کار ، آرایشتون رو فیکس میکنه و باعث میشه که آرایشتون نریزه و فریم عینک رو کثیف نکنه .

فر مژه

فر مژه باعث میشه که مژه ها و چشماتون زیر عینک ، خیلی جذاب و قشنگ به نظر برسه . البته مواظب باشید که زیاد هم از فر مژه استفاده نکنید چون ریشه مژه ضعیف میشه .

آرایش لایت

درسته که آرایش مشکی قشنگه و به عینک هم میاد ، اما بهتره که خیلی زیاد چشماتون رو سیاه نکنین . سایه های روشن هم انتخاب های خوبی هستند ، مثلا سایه با تم بنفش برای چشم های سبز و با تم قهوه ای و طلایی برای چشمای آبی و قهوه ای خیلی خوبه .

استفاده از مداد سفید

از مداد سفید یا بژ برای خط اشکتون استفاده کنین ، خط داخی پایین چشمتون .

آرایش لب

بهتره که لب هاتون آرایش ملایمی داشته باشه تا توجه زیادی به خودش جلب نکنه ، رنگ هایی مثل نود ، قهوه ای کمرنگ ، صورتی ملایم و … البته این حرف به ای معنی نیست که نمیتونید از رژ لب قرمز استفاده کنین ؛ البته رژ قرمز برای لب های کوچیک جواب میده .

استفاده از رژ گونه

درسته که بهتره با عینک ، آرایش زیاد نداشت ، اما نباید همینطور بی رنگ و لعاب هم ولش کرد . یه رژ گونه ملایم انتخاب کنین ، لبخند بزنین و از نوک گونه به سمت گوشتون رژ گونه بزنین .

آرایش ابرو

ابرو هاتون رو به هیچ عنوان فراموش نکنید . ابرو های مرتب و شونه شده باعث میشه که چشم هاتون هرچه زیبا تر و جذاب تر به نظر برسه .

 

همچنین در آنامگ بخوانید :

 

 

نکات کاربردی آرایشی برای عینکی ها
آرایش عینکی ها

نکات کاربردی آرایشی برای عینکی ها

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن