پوشاک و زیبایی

نکات کاربردی آرایشی برای عینکی ها

آرایش عینکی ها

نکات کاربردی آرایشی برای عینکی ها

کانسیلر رو فراموش نکنید

کانسیلر باعث میشه که سیاهی زیر چشمتون محو بشه و زیر عینک دو برابر به نظر نرسه .

پنکک بزنید

روی کرم پودر تون از پنکک استفاده کنید . این کار ، آرایشتون رو فیکس میکنه و باعث میشه که آرایشتون نریزه و فریم عینک رو کثیف نکنه .

فر مژه

فر مژه باعث میشه که مژه ها و چشماتون زیر عینک ، خیلی جذاب و قشنگ به نظر برسه . البته مواظب باشید که زیاد هم از فر مژه استفاده نکنید چون ریشه مژه ضعیف میشه .

آرایش لایت

درسته که آرایش مشکی قشنگه و به عینک هم میاد ، اما بهتره که خیلی زیاد چشماتون رو سیاه نکنین . سایه های روشن هم انتخاب های خوبی هستند ، مثلا سایه با تم بنفش برای چشم های سبز و با تم قهوه ای و طلایی برای چشمای آبی و قهوه ای خیلی خوبه .

استفاده از مداد سفید

از مداد سفید یا بژ برای خط اشکتون استفاده کنین ، خط داخی پایین چشمتون .

آرایش لب

بهتره که لب هاتون آرایش ملایمی داشته باشه تا توجه زیادی به خودش جلب نکنه ، رنگ هایی مثل نود ، قهوه ای کمرنگ ، صورتی ملایم و … البته این حرف به ای معنی نیست که نمیتونید از رژ لب قرمز استفاده کنین ؛ البته رژ قرمز برای لب های کوچیک جواب میده .

استفاده از رژ گونه

درسته که بهتره با عینک ، آرایش زیاد نداشت ، اما نباید همینطور بی رنگ و لعاب هم ولش کرد . یه رژ گونه ملایم انتخاب کنین ، لبخند بزنین و از نوک گونه به سمت گوشتون رژ گونه بزنین .

آرایش ابرو

ابرو هاتون رو به هیچ عنوان فراموش نکنید . ابرو های مرتب و شونه شده باعث میشه که چشم هاتون هرچه زیبا تر و جذاب تر به نظر برسه .

 

همچنین در آنامگ بخوانید :

 

 

نکات کاربردی آرایشی برای عینکی ها
آرایش عینکی ها

نکات کاربردی آرایشی برای عینکی ها

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن